#1 2015-02-13 21:15:57

DanteBanKai
Użytkownik
Dołączył: 2012-11-15

Naruto - wszystkie OVA

Witam serdecznie, chciałbym zaprezentować napisy do wszystkich OVA Naruto!
Oczywiście tych, które wyszło do dzisiaj(jbc 13.02.2014r jezor).

ChomikImage.aspx?e=t83dEvS7dizxQLccsHomq8pTVR7iXTIbfbY7u6y7YSXHLv-w707gF53cA8tMF7BnrIFy0wSdzHYUYecNKMA_Uf_VvsKAEX0jH3JZhJZdq_0&pv=2
Naruto OVA 1 - Poszukiwania Purpurowej Czterolistnej Koniczynki
Naruto OVA 2 - Misja: Ochronić Wioskę Ukrytego Wodospadu!
Naruto OVA 3 - Coroczny Wielki Sportowy Festiwal Wioski Ukrytego Liścia!
Naruto OVA 4 - Wyczekiwane starcie! Jounini kontra genini! Rozpoczyna się bezpardonowy turniej!
Naruto OVA 5 - Shippuu! Liceum Wioski Liścia
Naruto OVA 6 - Skrzyżowanie dróg
Naruto OVA 7 - Naruto: Dżin i trzy życzenia
Naruto OVA 8 - Naruto x UT
Naruto OVA 9 - Zapalczywy egzamin na chuunina!
Naruto OVA 10 - Bitwa sadzonych

Podziękowania dla Isabel, która zechciała mi pomóc, gdy ją o to poprosiłem. oczkod

Długo realizowałem sobie ten projekcik, sprawił mi on tyle frajdy, co i problemów. Niełatwo znaleźć dzisiaj rawy, czy chociażby softsuby tych ovek, żeby się mogło obejrzeć bez nakładania polskich napisów na angielskie, a robienie napisów na podstawie hardsubów nie jest wcale takie łatwe. Nie udało mi się znaleźć rawa/softsubu OVA 6, jakby ktoś wiedział, gdzie można coś takiego dorwać, niech wyśle mi PW z linkiem. oczkod Uprzedzam, że część napisów przeszło wyłącznie moją korektę, a OVA 6 ma kiepskawy timing(tak myślę, że to wrażenie potęgują wtopione angielskie napisy).

Gdyby ktoś chciał z tego zrobić hardki, niech się odezwie, udostępnię mu rawy i softsuby za friko na moim chomiku. oczkod

Jeżeli pominąłem jakieś OVA, dajcie znać. Jeżeli w przyszłości wyjdzie jakieś kolejne OVA, a ja będę o tym wiedział, możecie liczyć na moje napisy do niej. oczkod

Polecam 3 i 10, bo są śmieszne. A OVA 8 to prostu coś niesamowitego, zwykle dostaje się w promocji jakieś gnioty, coś zrobione za parę groszy, a to superaśne wideo dołączali do zakupów koszulek z grafikami Naruto! Ciekawe, ile kosztowały te koszulki.  szalony

Ostatnio edytowany przez DanteBanKai (2015-02-13 21:26:04)


Przez trzy lata działałem pod nickiem Anonsik.
61yNUls.jpg

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024