#21 2015-12-09 02:57:10

Kilgur
Użytkownik
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Heroes of the Storm

krwiopalczasty napisał:

Jako, że gra się już rozkręciła na dobre i żeby nowego tematu nie zakładać napisze tutaj. Ruszyła akcja zapraszania nowych graczy do gry chętnych pograć w hotsa i dostać nagrody zapraszam do kliknięcia w link i zalogowanie się.

https://battle.net/recruit/7F7WGZZTVT

Aha widze ze nikt w to badziewie od blizzarda nie gra, jak juz ref linki lataja smile Gra na dluzsza mete = masz ekipe z ktora grasz premade or solo z warzywami jezor

Ostatnio edytowany przez Kilgur (2015-12-09 03:01:05)


ara ara...

Offline

#22 2015-12-09 09:57:34

osa0072
Użytkownik
Dołączył: 2009-08-31

Odp: Heroes of the Storm

Całkowicie nie zgadzam się, że ta gra to badziewie. Gra jest moim zdaniem bardziej dynamiczna niz inne gry tego typu, w które tez grałem (  Dote, w lola grałem prawie 3 lata) i gdy dostałem betę HOTS to nie miałem wątpliwości, że ta gra jest lepsza.
Akcja jest od samego początku a nie siedzenie i farmienie na liniach na 3 mapach a w zasadzie na jednej 5v5 do grania ligi. W HOTS mamy już 9 map i każda inna z unikalnym sposobem na jej wygranie (oczywiście główny cel ten sam, ale sposoby na jego osiągnięcie inne).
Do tego mecze trwają średnio po 20 min czy 25 a nie powyżej 40. Zamiast itemów mamy różnorodność talentów co moim zdaniem w większym stopniu urozmaica grę bo nawet z Wojownika można zrobić dość ciekawego dpsa i w zależności od kombinacji bohaterów mamy bardzo wiele taktyk i możliwości. W innych grach wszędzie to samo 1 ultimate i 3 inne skile i tyle je ulepszać co poziom i do tego głównie w tej samej kolejności (strasznie mała różnorodność).
Gdyby ktoś chciał rozpocząć grę z małymi bonusami to tutaj jest link https://battle.net/recruit/6GDFDKJ8WV (dla nowych graczy 2 bohaterów i steampack)


SC II LotV *** "I love it when a plan comes together" -- Hannibal Smith *** Pesymista to dobrze poinformowany optymista *** Punch first ask questions while punching - Vi ***

Offline

#23 2015-12-09 11:29:34

XxBhaalxX
Użytkownik
Skąd: Ożarów Mazowiecki - zapraszam.
Dołączył: 2010-11-07

Odp: Heroes of the Storm

lukio napisał:

1. KFCMRY-79D7-2T2H66-TXW9-ZXVGNK
2. GPHG7D-YWNP-2DNJ2V-KT42-R8G6NW
3. 7CPXF2-CEMD-4KPTEH-4YBW-WX9FYW
4. WG2WR6-H4CP-XBPMKW-YJ4H-FCCTF8

miłej zabawy smile

Dzięki za 4 jezor

Offline

#24 2015-12-09 18:27:45

Kilgur
Użytkownik
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Heroes of the Storm

osa0072 -> bo gra jest super dla casuali i warzyw, ale jak ktos chce pograc na wyzszym poziomie to tylko granie premade pozostaje, a dosc ciezko jest zgromadzic tylu znajomych jezor Najsmieszniejsze w HOTS jest to ze Rank 1 mozna miec i byc warzywem to jeden z powodow dzieki ktorym w HOTS przestalem grc, a gram od alfy. Zreszta wiekosc znajomych ktora grala juz nie gra, a wydali kupe kasy na skiny mounty itp jezor

Ostatnio edytowany przez Kilgur (2015-12-09 18:28:34)


ara ara...

Offline

#25 2015-12-09 19:14:46

Subarashi
Użytkownik
Dołączył: 2010-06-24

Odp: Heroes of the Storm

Tak, bo w LoLu czy DotA2 jak chcesz grać na wyższym poziomie to wchodzisz do gry z randomami... Ty tak na serio? Przecież to oczywiste, że jak chcesz grać na wyższym poziomie, to tylko z full premade na TSie i nie mów, że w innej mobie jest pod tym względem inaczej.
Poziom QM w HotS jest taki sam jak granie z randomami w LoLu z tą różnicą, że jak wrzuci cię do meczu z pomidorami, to grasz z nimi 15-25 min a nie 40+...


flzQwEU.jpg

Offline

#26 2015-12-09 19:39:06

Kilgur
Użytkownik
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Heroes of the Storm

Subarashi napisał:

Tak, bo w LoLu czy DotA2 jak chcesz grać na wyższym poziomie to wchodzisz do gry z randomami... Ty tak na serio? Przecież to oczywiste, że jak chcesz grać na wyższym poziomie, to tylko z full premade na TSie i nie mów, że w innej mobie jest pod tym względem inaczej.

Litosci w lolu jak grasz soloq w Master / Challenger to masz top skilled ludzi, tak samo w Dota2 jak masz rate na poziomie 7k+, ale w HotS mozna miec rank 1 i byc slabym na poziomie silver boba z lola co jest zalosne i pokazuje dokladnie ze targetem HotS-a sa casuale, bo tam leza $$

Subarashi napisał:

Poziom QM w HotS jest taki sam jak granie z randomami w LoLu z tą różnicą, że jak wrzuci cię do meczu z pomidorami, to grasz z nimi 15-25 min a nie 40+...

QM w HotS = normal w lolu czyli gowno i ten tryb to nie nadaje sie nawet zeby sie rozgrzac jezor

Ostatnio edytowany przez Kilgur (2015-12-09 19:42:31)


ara ara...

Offline

#27 2015-12-09 20:29:58

Subarashi
Użytkownik
Dołączył: 2010-06-24

Odp: Heroes of the Storm

I co z tego. Nadal będą rzucać gównem, jak coś pójdzie nie tak. To, że masz w teamie samych prosów nie oznacza, że będzie to dobra gra. Często jest wręcz przeciwnie.
Chcesz grać bardziej poważnie, to grasz w premade. Innej opcji nie ma. Tak jest w każdej grze pvp.

Targetem HotS są causuale i dlatego Blizz rzuca kasą i organizuje turnieje na lewo i prawo :] Tak samo jak w LoL - celują w eSport, bo on sprowadza obecnie ludzi do gry.

Każdy broni swojej gry a wszędzie jest to samo. Taka prawda.


flzQwEU.jpg

Offline

#28 2015-12-09 21:12:13

Kilgur
Użytkownik
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Heroes of the Storm

Subarashi napisał:

I co z tego. Nadal będą rzucać gównem, jak coś pójdzie nie tak.

Eh serio ty chyba grales na poziomie warzyw w te gry, lub z polaczkami na east, jesli miales takich ludzi

Subarashi napisał:

Targetem HotS są causuale i dlatego Blizz rzuca kasą i organizuje turnieje na lewo i prawo :].

rotfl Kase jaka blizzard daje na nagrody to smiech na sali w porownaniu do konkurencji, dopiero w tym roku ogarneli ze w innych grach jest o wiele wiecej kasy i cos sypneli jezor Jesli chodzi o sama dote2 to roczna suma przeznaczona na nagrody przez valve to tyle ile blizz wydal na caly esport przez 5 lat jezor


dota2 major frankfurt 3,000,000 $ (maja byc wsumie 4 major turniej w roku na kazdy Valve 3mln $ na nagrody)
dota 2 TI5  18,429,613 $
Valve rocznie ponad 40 mln $ na same nagrody wyda w 5 imprezach

Rito w LoL na sezon 3 dalo ponad 8 mln $, jakos niesledzilem tego sezonu wiec niemam pojecia ile w s4 bylo

mistrzostwa swiata blizzarda sc2 250,000 $, hots 500,000 $, HS 250,000 $ + moze 600,000 na Road to blizzcon, jest tez pelno malych turniejow, ale blizzard nic tam nie daje na nagrody tylko sponsorzy smile

Nie jestem fanem ww gier poprostu stwierdzam fakty

Ostatnio edytowany przez Kilgur (2015-12-09 21:13:41)


ara ara...

Offline

#29 2015-12-10 01:04:27

okon
Użytkownik
Skąd: Wrocław
Dołączył: 2009-05-29

Odp: Heroes of the Storm

Subarashi napisał:

Targetem HotS są causuale i dlatego Blizz rzuca kasą i organizuje turnieje na lewo i prawo :] Tak samo jak w LoL - celują w eSport, bo on sprowadza obecnie ludzi do gry.

Hola, hola. Stop. Jeżeli targetem mają być i są causale to nie mówimy tutaj o turniejach i scenie competitive. Gra nie może być casualowa i jednocześnie competitivna. Jedno wyklucza drugie. Blizz chce wymusić powstanie sceny zawodowej wokół gry. Bo jest to teraz modne. IMO to nie ma najmniejszego sensu. HotS nie zbliży się do lola, a doty nie ma szans przebić. Powinni zostać przy casualowej, bezstresowej rozgrywce jak to zapowiadali na samym początku.

Co do lola, to na początku był kierowany tylko i wyłącznie do casuali. Nikt tam o żadnej scenie zawodowej nie myślał. Zwłaszcza riot. To, że się jednak pojawiła, to głównie zasługa konkurencji.

Offline

#30 2015-12-10 02:25:13

XxBhaalxX
Użytkownik
Skąd: Ożarów Mazowiecki - zapraszam.
Dołączył: 2010-11-07

Odp: Heroes of the Storm

Gra to gra, nie wiem czego się pultacie, co na zawodowstwo idziecie? smile_lol Wątpię żeby aktualnie drużyny z lola kogoś by chciały albo dały szanse rozwinąć skrzydła nowym na dłuższą metę.. a po drugie wszystko ma swój kres, wyjdzie coś z lepsza graficznie(bo to pokolenie tylko na  to patrzy) i bardziej urozmaiconymi postaciami, w tedy wszystko się skończy. Lol w tym przypadku dla mnie to plagiat z reszta dot2 zdechnie tak jak jedynka tylko trochę dłużej to potrwa, a lol upadnie i tak samo hots. Tak było z csem,  wszystko się w końcu się nudzi a szczególnie gry.. Moje zdanie jest takie w gierkę od bliza będą grali fani uniwersum z przyjemnością, tak samo jest z lolem i dotem a na inne gry będą mieli wywalone, a ci co się tak rzucają to wiadomo, dużo szczekania, mało działania.
PS. Może kiedyś doczekam się turnieju na esporcie pvp w normalnych grach mmorpg szalony Prawie jak mma tylko fantasy. I nie mowie tu o E3 czy turniejach tekkeno podobnych.

Ostatnio edytowany przez XxBhaalxX (2015-12-10 02:28:56)

Offline

#31 2015-12-10 15:06:20

Kilgur
Użytkownik
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Heroes of the Storm

XxBhaalxX napisał:

Gra to gra, nie wiem czego się pultacie, co na zawodowstwo idziecie?....

Naprawde jak ktos ma ochote pograc na poziomie innym niz maupy z iq ponizej 70 to juz musi isc na zawodowstwo.

XxBhaalxX napisał:

...Wątpię żeby aktualnie drużyny z lola kogoś by chciały albo dały szanse rozwinąć skrzydła nowym na dłuższą metę...

Widze ze twoj poziom ogarniecia e-sportu jest zaden jesli takie rzeczy piszesz, a twoj PS. na koncu tylko to potwierdza jezor

XxBhaalxX napisał:

... a po drugie wszystko ma swój kres, wyjdzie coś z lepsza graficznie(bo to pokolenie tylko na  to patrzy) i bardziej urozmaiconymi postaciami, w tedy wszystko się skończy. Lol w tym przypadku dla mnie to plagiat z reszta dot2 zdechnie tak jak jedynka tylko trochę dłużej to potrwa...

Tak, a kazdy fps to plagiat Wolfenstain 3D nigga plz, a o upadku mozna by powiedziec w momencie jak gra przestanie byc rozwijana jezor

XxBhaalxX napisał:

... a lol upadnie i tak samo hots. Tak było z csem...

W ktorym momencie cs upadl ? Wiekszosc pr0 graczy przeszla z cs1.6 na cs:go, wiec o zadnym upadku niema mowy jezor

XxBhaalxX napisał:

...wszystko się w końcu się nudzi a szczególnie gry...

Oczywista oczywistosc, ale jedni odchodza drudzy przychodza, tak jak w zyciu

XxBhaalxX napisał:

Moje zdanie jest takie w gierkę od bliza będą grali fani uniwersum z przyjemnością, tak samo jest z lolem i dotem a na inne gry będą mieli wywalone,.....

To normalne ze ludzie graja w to co lubia, ale mozna spokojnie grac w wiecej niz jedna gre smile

XxBhaalxX napisał:

... a ci co się tak rzucają to wiadomo, dużo szczekania, mało działania.

Jakie to dzialanie mialoby byc ?

XxBhaalxX napisał:

PS. Może kiedyś doczekam się turnieju na esporcie pvp w normalnych grach mmorpg szalony. Prawie jak mma tylko fantasy. I nie mowie tu o E3 czy turniejach tekkeno podobnych.

Co to sa normalne gry mmorpg ?? bo sa turnieje w wow-a, guildwars 2 i pewnie kilka innych jakby dobrze poszukac.

Ostatnio edytowany przez Kilgur (2015-12-10 15:08:28)


ara ara...

Offline

#32 2015-12-10 15:44:11

Hunter Killer
Moderator
Skąd: Zielona Góra
Dołączył: 2011-03-29

Odp: Heroes of the Storm

A ja myślałem, że ludzie grają w gry dla przyjemności, gdy po całym dniu pracy chcą się odprężyć. Tacy ludzie, którzy grają mało, bo ich nie interesuje jakieś zawodowe granie - po prostu dla zabawy. Osobiście nie lubie gier pokroju lola, nudzą mnie strasznie. Grałem natomiast parę godzin w Heroes of the Storm, ponieważ ma postaci z mojego ulubionego uniwersum. Pewnie znajdzie się takich osób trochę, bo Blizz jawnie do nich kierował (przynajmniej na początku) tę grę.


155222.jpg zzsldjt.png

Offline

#33 2015-12-10 18:26:25

XxBhaalxX
Użytkownik
Skąd: Ożarów Mazowiecki - zapraszam.
Dołączył: 2010-11-07

Odp: Heroes of the Storm

Kilgur napisał:
XxBhaalxX napisał:

Gra to gra, nie wiem czego się pultacie, co na zawodowstwo idziecie?....

Naprawde jak ktos ma ochote pograc na poziomie innym niz maupy z iq ponizej 70 to juz musi isc na zawodowstwo.

XxBhaalxX napisał:

...Wątpię żeby aktualnie drużyny z lola kogoś by chciały albo dały szanse rozwinąć skrzydła nowym na dłuższą metę...

Widze ze twoj poziom ogarniecia e-sportu jest zaden jesli takie rzeczy piszesz, a twoj PS. na koncu tylko to potwierdza jezor

XxBhaalxX napisał:

... a po drugie wszystko ma swój kres, wyjdzie coś z lepsza graficznie(bo to pokolenie tylko na  to patrzy) i bardziej urozmaiconymi postaciami, w tedy wszystko się skończy. Lol w tym przypadku dla mnie to plagiat z reszta dot2 zdechnie tak jak jedynka tylko trochę dłużej to potrwa...

Tak, a kazdy fps to plagiat Wolfenstain 3D nigga plz, a o upadku mozna by powiedziec w momencie jak gra przestanie byc rozwijana jezor

XxBhaalxX napisał:

... a lol upadnie i tak samo hots. Tak było z csem...

W ktorym momencie cs upadl ? Wiekszosc pr0 graczy przeszla z cs1.6 na cs:go, wiec o zadnym upadku niema mowy jezor

XxBhaalxX napisał:

...wszystko się w końcu się nudzi a szczególnie gry...

Oczywista oczywistosc, ale jedni odchodza drudzy przychodza, tak jak w zyciu

XxBhaalxX napisał:

Moje zdanie jest takie w gierkę od bliza będą grali fani uniwersum z przyjemnością, tak samo jest z lolem i dotem a na inne gry będą mieli wywalone,.....

To normalne ze ludzie graja w to co lubia, ale mozna spokojnie grac w wiecej niz jedna gre smile

XxBhaalxX napisał:

... a ci co się tak rzucają to wiadomo, dużo szczekania, mało działania.

Jakie to dzialanie mialoby byc ?

XxBhaalxX napisał:

PS. Może kiedyś doczekam się turnieju na esporcie pvp w normalnych grach mmorpg szalony. Prawie jak mma tylko fantasy. I nie mowie tu o E3 czy turniejach tekkeno podobnych.

Co to sa normalne gry mmorpg ?? bo sa turnieje w wow-a, guildwars 2 i pewnie kilka innych jakby dobrze poszukac.

Szkoda dyskutować, bo widze że omnibus sie trafił, życie to nie gra, a gra nie da ci jeść, więc po co sie tak pultasz o rzeczy o którymch masz tylko średnie pojecie, pod warunkiem że w ogóle masz.
PS.Zwykłe mmorpg - nie będę nawet się rozpisywał więc ogólnie - MU, Last Chaos, Cabal i tym podobne. To co wymieniłeś też należy do rpg.

Hunter Killer +1

Ostatnio edytowany przez XxBhaalxX (2015-12-10 18:58:28)

Offline

#34 2015-12-10 19:15:50

Runaway
Użytkownik
Dołączył: 2008-12-11

Odp: Heroes of the Storm

W Hot'sa warto grać tylko seksownymi postaciami... Tyrande, Nova, Janne'ą oraz Muradinem :*


FluxBB bbcode test

Offline

#35 2015-12-10 19:48:17

QuariooX
Użytkownik
Dołączył: 2013-08-13

Odp: Heroes of the Storm

Tylko murky/abathur.

Offline

#36 2015-12-10 22:21:41

Kilgur
Użytkownik
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Heroes of the Storm

Hunter Killer napisał:

A ja myślałem, że ludzie grają w gry dla przyjemności, gdy po całym dniu pracy chcą się odprężyć. Tacy ludzie, którzy grają mało, bo ich nie interesuje jakieś zawodowe granie - po prostu dla zabawy. Osobiście nie lubie gier pokroju lola, nudzą mnie strasznie. Grałem natomiast parę godzin w Heroes of the Storm, ponieważ ma postaci z mojego ulubionego uniwersum. Pewnie znajdzie się takich osób trochę, bo Blizz jawnie do nich kierował (przynajmniej na początku) tę grę.

Kazdy moze sobie grac jak chce, ale generalnie sa 3 rodzaje ludzi ktorzy w gry multiplayer (single player who cares kazdy gra jak lubi) graja:

1 - casuale grajacy dla przyjemnosci, najczesciej maja w dupie czy i w jakim stylu wygraja/przegraja, poza graniem w dana gre nie robia nic zeby podniesc swoje umiejetnosci.

2 - semi-hardcore grajacy dla przyjemnosci, ale poza graniem w gre staraja sie ogarnac ja w jak najwiekszym stopniu np ogladaja streamy czytaja fora itp. Tacy gracze cenia nie tylko granie, ale tez jego poziom i w grach gdzie teamplay to podstawa granie w jednej druzynie z tymi z gr 1 stopniowo zabija przyjemnosc z gry. Poprostu po 10-20 przegranych przez takich ludzi grac sie odechciewa calkowicie jezor

3 - hardcore i pro gracze poprostu granie to ich zycie.

Czas gry nie ma wielkiego znaczenia na podzial, bo sa ludzie ktorzy nie maja czasu na granie, ale w miedzy czasie cos sobie poczytaja i staraja sie podniesc umiejetnosci np w pracy smile  i gre ogarniaja. Jesli chodzi o HotS-a to niestety mechanizmy gry nie zabezpieczaja ludzi z gr2 przed ludzmi z gr1 ktorych jest wiecej niz w grach tego typu.



XxBhaalxX napisał:

Szkoda dyskutować, bo widze że omnibus sie trafił, życie to nie gra, a gra nie da ci jeść, więc po co sie tak pultasz o rzeczy o którymch masz tylko średnie pojecie, pod warunkiem że w ogóle masz.
PS.Zwykłe mmorpg - nie będę nawet się rozpisywał więc ogólnie - MU, Last Chaos, Cabal i tym podobne. To co wymieniłeś też należy do rpg.

Widze argumentow brak tylko osobiste wycieczki, personal ban bo z gimbusami i ludzimi o mentalnosci gimbusow nie dyskutuje jezor

Ostatnio edytowany przez Kilgur (2015-12-10 22:23:15)


ara ara...

Offline

#37 2015-12-10 22:44:58

Hunter Killer
Moderator
Skąd: Zielona Góra
Dołączył: 2011-03-29

Odp: Heroes of the Storm

Kilgur napisał:

Czas gry nie ma wielkiego znaczenia na podzial, bo sa ludzie ktorzy nie maja czasu na granie, ale w miedzy czasie cos sobie poczytaja i staraja sie podniesc umiejetnosci np w pracy smile  i gre ogarniaja.

Czyli grając z 2-3h w tygodniu, można osiągnąć dobry poziom? Jakoś mi się to nie widzi. Pomijam fakt tego twojego podziału. Bardziej realny jest już taki:

- Gracze niedzielni, którzy zazwyczaj grają w singla, ale czasem spróbują sił w multiplayer.
- Normalni gracze, którzy dosyć regularnie grają, ale nie biorą udziału w turniejach i tym podobnych, bo jednak to nie ich poziom.
- Gracze turniejowi, którzy poza pracą/szkołą większość czasu poświęcają na swoje hobby.
- Turniejowi, którzy zarabiają już na tym kasę, ale właściwie nic poza tym nie robią.

W twoim podziale jest wyraźny pojazd na pierwszą grupę i podkreślenie jedynej właściwej drugiej, do której się zaliczyłeś.
Ja skończył. Jawnie się różnimy w poglądach. Mnie nie jara oglądanie stereamów - mam chwilę to sobie gram. Czasem poczytam jakieś taktyki, by nie być kołem u wozu, ale bez przesady. Jak czasem gram i jakiś typ pisze do kogoś, że mu spali dom, bo coś tam popsuł (i trzeba gościa uspokajać, że ktoś nie zrobił tego specjalnie), to nie wiem, czy tacy ludzie powinni mieć dostęp do tego typu rozrywki oczkod

W ogóle bym się tu nie wypowiadał, ale jak zrobiłeś taki pojazd po graczach w HotS-a, to coś napisać musiałem, bo mnie po prostu trafia od takich tekstów.

Pokaż spoiler
A tak przy okazji, bo już dawno chciałem ci napisać, ogarnij trochę tę swoją pisownię, bo czuję się jak na forum onetu. ALT ci wysiadł od tych gier? oczkod

Ostatnio edytowany przez Hunter Killer (2015-12-10 22:59:15)


155222.jpg zzsldjt.png

Offline

#38 2015-12-10 23:03:34

123swistak
Użytkownik
Skąd: Opole
Dołączył: 2007-07-13

Odp: Heroes of the Storm

A ja zawsze myślałem, że podział casual/semi-hardcore/hadrcore to podział pod względem ile czasu dany gracz przeznacza na grę. Bo według twojego podziału mój znajomy był casualem, ale kiedy grał w dote był na poziomie 6,5k MMR, nigdy nie oglądał streamów z aktualną metą, nigdy nie patrzył na aktualne buildy, ale nawalał po 8h dziennie, więc według mnie to był hardcore gracz, ale teraz muszę mu powiedzieć, że był casualem. Co do hotsa jest chyba najbardziej przyjemna grą do oglądania pod względem e-sportu akcja dzieję się od początku, w lola ostatni turniej oglądałem w s1 to do 20 min nic się nie działo, tylko farma(może coś się zmieniło), dota 2(też dawno nie oglądałem) albo cholerne rat doto i gra na furiona i backdoory, albo 60 min farmy 1 tf i koniec walki ulubiona taktyka azjatyckich drużyn.

Ostatnio edytowany przez 123swistak (2015-12-10 23:35:40)

Offline

#39 2015-12-10 23:28:18

okon
Użytkownik
Skąd: Wrocław
Dołączył: 2009-05-29

Odp: Heroes of the Storm

123swistak napisał:

(...) dota 2(też dawno nie oglądałem) albo cholerne rat doto i gra na furona i backdoory, albo 60 min farmy 1 tf i koniec walki ulubiona taktyka azjatyckich drużyn.

Faktycznie, długo nie oglądałeś smile TI3 było już jakiś czas temu  hehe . Chińskie drużyny zaczęły grać dużo agresywniej (szczególnie CDEC). Rat doto się teraz nie sprawdza i nikt tego nie gra. Bynajmniej nie w takiej postaci jak to było parę lat temu.

Offline

#40 2015-12-11 01:21:03

Kilgur
Użytkownik
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Heroes of the Storm

Hunter Killer napisał:

Czyli grając z 2-3h w tygodniu, można osiągnąć dobry poziom? Jakoś mi się to nie widzi.

Wiec powiem ze zalezy od czlowiekia i jego przeszlosci, komus kto duzo gral kiedys, dobrze i szybko ogarnial sie w grach 2-3 h w tygodniu wystarcza do osiagniecia dobrego poziomu, oczywiscie troche to potrwa bo jednak trzeba kilkadziesiat godzin przegrac, ale taki czlowiek dosc szybko przestanie byc warzywem ktore rujnuje gry ludziom.

Pokaż spoiler
Nigdy nie pisalem z polskimi znakami  gwizdze to jakas choroba poircowa

123swistak napisał:

A ja zawsze myślałem, że podział casual/semi-hardcore/hadrcore to podział pod względem ile czasu dany gracz przeznacza na grę. Bo według twojego podziału mój znajomy był casualem, ale kiedy grał w dote był na poziomie 6,5k MMR, nigdy nie oglądał streamów z aktualną metą, nigdy nie patrzył na aktualne buildy, ale nawalał po 8h dziennie,

Streamy i fora to sa przyklady, jak ktos gra 8h i ma checi uczyc sie gry, byc coraz lepszym to jednak casualem nie jest, ale ktos kto gralby jak twoj znajomy i mial 2k MMR to bylby casualem, a nawet warzywem smile


ara ara...

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024