#1 2015-07-14 22:25:20

Hunter Killer
Użytkownik
Skąd: Zielona Góra
Dołączył: 2011-03-29

[Maszyniści] Wicked City [Zakończone]

73263.jpg

Bliżej nieokreślona przyszłość. Świat spowija mrok. W tej scenerii ukrywające się na co dzień pod ludzkimi postaciami demony mają po raz kolejny podpisać pakt pokoju. Nie może być to jednak wykonane bez mediatora, którego chronić będzie Taki, przedstawiciel rasy ludzkiej i Makie, kobieta-demon z krwi i kości. Czy ich misja się powiedzie? Nasz bohater od samego początku ma złe przeczucia do powierzonego zadania. Film polecamy starszemu odbiorcy, ponieważ trup ściele się gęsto, a okrucieństwa i seksu też nie brakuje.

Pomimo faktu, że film lubimy i bardzo cenimy /ja nie - dop. tłumacz/, napisy wrzucamy ze zgoła innego powodu. W piątek (17.07) ma miejsce premiera pierwszej, oficjalnie wydanej ścieżki dźwiękowej na winylu w USA do tego właśnie filmu, a została nagrana przez Osamu Shoji. Podziękowania należą się Tiger Lab. Dodajmy, że nawet w Kraju Kwitnącej Wiśni nie ma wznowienia tego albumu (remasteru/repressu). Sam Tiger Lab ma w planach wydawanie kolejnych ścieżek dźwiękowych i gorąco im kibicujemy. Do tej pory ukazywały się tylko marnej jakości bootlegi, więc jest to z ich strony miły gest i pewne ryzyko, ale na razie album cieszy się sporym zainteresowaniem.

Tytuł: Wicked City, Youjuu Toshi
Gatunek: sensacja, sci-fi, horror, przemoc, sceny erotyczne
Typ: film (85 min.)
Rok: 1987

Gwałcił klawiaturę: Goku193
Mordował błędy: Hunter Killer
Rozszarpywał efekty: MasaGratoR

Napisy.
Czcionki.

Pokaż spoiler Okładka ścieżki dźwiękowej
wickedcity_tigerlabvinyl1.jpg?w=604
Link do sklepu, klik.


rQzwOGW.jpg zZSldjt.png

Offline

#2 2018-09-28 13:30:04

Hunter Killer
Użytkownik
Skąd: Zielona Góra
Dołączył: 2011-03-29

Odp: [Maszyniści] Wicked City [Zakończone]

Dzisiaj zapowiedziano wydanie tego filmu na BD w styczniu przyszłego roku. Gdy się pojawi, zrobimy synchro i pewnie hardka oczkod


rQzwOGW.jpg zZSldjt.png

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2019