#21 2016-01-09 17:05:02

Kenshiro
Użytkownik
Skąd: Polska
Dołączył: 2008-07-13

Odp: Bokura wa Minna Kawaisou

KMyL napisał:

Z początku było powoli i spokojnie, szykowało się na spokojniejszy tytuł, a tu BAM Shiro... I wszytko potoczyło się jak z górki smile_big Do końca.

Ta postać głównie zniechęcała mnie do oglądania, gdyż anime coraz mocniej zaczęło się rozmijać z moimi oczekiwaniami.
https://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?s … arid=63439
Nie lubię takich charakterów.

Jednak to byłby szczegół, gdyby nie większość pozostałych postaci, które irytowały mnie swoim zachowaniem.

KMyL napisał:

A mi o to, że chyba tam, jak i tu główny bohater był bardzo troskliwy (koty bodajże) i tolerancyjny, a jednocześnie mieszkał pod jednym dachem z "niecodziennymi przypadkami".

No i właśnie te "niecodzienne przypadki", zamiast mnie śmieszyć, to głównie irytowały. smile

KMyL napisał:

Oj ja bym się smucił, gdyby w Bokura wa Minna Kawaisou ktoś zginął :/ Na szczęście mi to nie grozi.

Prawdę mówiąc to dosyć rzadkie zjawisko, żeby ginęły postacie (z tych dobrych), które się nie lubi. Jednak było coś takiego w "11 eyes". Przynajmniej dla mnie.

Ostatnio edytowany przez Kenshiro (2016-01-09 17:06:59)

Offline

#22 2016-01-09 21:46:20

KMyL
Użytkownik
Skąd: Czarna CITY
Dołączył: 2014-05-11

Odp: Bokura wa Minna Kawaisou

Ta postać głównie zniechęcała mnie do oglądania, gdyż anime coraz mocniej zaczęło się rozmijać z moimi oczekiwaniami.
https://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?s … arid=63439
Nie lubię takich charakterów.

Jednak to byłby szczegół, gdyby nie większość pozostałych postaci, które irytowały mnie swoim zachowaniem.

No i właśnie te "niecodzienne przypadki", zamiast mnie śmieszyć, to głównie irytowały. smile

Mi podpasowały wszystkie i to bardzo. Jak widać różni ludzie, różne gusta. To tak jakby przykładowo zrobić porównanie z żartem Jak przyrządzić wigilijnego karpia po żydowsku? Kupić karpia, sprzedać drożej. Jedni się zaśmieją, drudzy nie załapią, a inni się jeszcze oburzą...

Prawdę mówiąc to dosyć rzadkie zjawisko, żeby ginęły postacie (z tych dobrych), które się nie lubi. Jednak było coś takiego w "11 eyes". Przynajmniej dla mnie.

Nie oglądałem.

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024