#1 2016-02-25 11:03:37

kostek00
Użytkownik
Skąd: Lublin
Dołączył: 2009-01-22

[Nyan] Power Play! (manga) [18+]

m-power-play-0.jpg

Zły król Shadahl porywa z całego kraju młode i piękne kobiety, żeby je zniewolić i gwałcić. 3 bohaterki Maria, Eclair i Miina, postanawiają pokonać złego króla i przywrócić pokój w królestwie. Gdy są już bardzo bliskie zwycięstwa sługa Shadahla, Sara, przenosi swego pana. Jednak pod wpływem emocji sługa myli zaklęcie teleportujące z odradzającym i odradza swego pana w XXI wiecznej Japonii.

Link do projektu: (Klik)


Jestem słodki jak miód, człowiek - ciacho; genetyczny cud!  xD

Offline

#2 2016-02-25 19:30:17

Kenshiro
Użytkownik
Skąd: Polska
Dołączył: 2008-07-13

Odp: [Nyan] Power Play! (manga) [18+]

Odnośnie 164-165.
Mam angielską wersję tej mangi i tamte strony nie były połączone. Czy może w twojej były?

Bardzo nie lubię takiego łączenia stron (częste przez angielskie grupy), jeśli nie ma alternatywy w postaci pojedynczych stron.
Jeśli ktoś skanuje mangę, to nie wiem dlaczego łączy strony (znaczy wiem dlaczego, ale to głupie).
Skoro tak oryginalnie wyglądała strona, to nie należy tego zmieniać.

Ostatnio edytowany przez Kenshiro (2016-02-25 19:31:32)

Offline

#3 2016-02-25 19:46:29

Luk4S
Użytkownik
Dołączył: 2008-08-10

Odp: [Nyan] Power Play! (manga) [18+]

Kenshiro napisał:

Odnośnie 164-165.
Mam angielską wersję tej mangi i tamte strony nie były połączone. Czy może w twojej były?

Bardzo nie lubię takiego łączenia stron (częste przez angielskie grupy), jeśli nie ma alternatywy w postaci pojedynczych stron.
Jeśli ktoś skanuje mangę, to nie wiem dlaczego łączy strony (znaczy wiem dlaczego, ale to głupie).
Skoro tak oryginalnie wyglądała strona, to nie należy tego zmieniać.


Ty to masz problemy w życiu....


FluxBB bbcode test

Offline

#4 2016-02-25 20:07:59

kostek00
Użytkownik
Skąd: Lublin
Dołączył: 2009-01-22

Odp: [Nyan] Power Play! (manga) [18+]

Bo połączyłem co bardzo lubię robić i zawsze będę, gdy nadarzy się okazja. Jeśli dobrze pamiętam to tu powinno być połączone 164-167, ale z braku pewnych miejsc nie zrobiłem tego, a zrobiłbym tak.


Jestem słodki jak miód, człowiek - ciacho; genetyczny cud!  xD

Offline

#5 2016-02-25 21:42:05

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: [Nyan] Power Play! (manga) [18+]

Od groma zjedzonych literek. smile_big


wladza1.png

Offline

#6 2016-02-25 22:40:47

Kenshiro
Użytkownik
Skąd: Polska
Dołączył: 2008-07-13

Odp: [Nyan] Power Play! (manga) [18+]

kostek00 napisał:

Bo połączyłem co bardzo lubię robić i zawsze będę, gdy nadarzy się okazja. Jeśli dobrze pamiętam to tu powinno być połączone 164-167, ale z braku pewnych miejsc nie zrobiłem tego, a zrobiłbym tak.

Oczywiście masz do tego prawo, ale to nie jest dobre postępowanie. Bardzo mi się nie podoba łączenie dwóch stron w jedną.
Manga po zeskanowaniu powinna wyglądać tak jak w oryginale.

Niestety w wielu eromangach angielskich regularnie łączą strony (na całą mangę nawet kilkanaście razy), gdy rysunek nie mieści się na jednej.
Jakby ich bolało zamieszczać podzielone rysunki, czyli tak jak było w mandze. Tego chcą fani? Widocznie tak, bo innego wyjaśnienia nie widzę.

A dla przykładu takie fakku. To są płatne mangi. Dlaczego oni nie rozwalają ich w taki sposób? Widocznie dlatego, że skoro płacisz to ma być wszystko idealnie, a angielskie grupy robią, to za darmo, więc mają gdzieś, że komuś łączenie stron się nie podoba.

Poza tym najlepsza rozdzielczość to ponad 2000 pikseli szerokości (bo wysokość może być dużo większa).

Ostatnio edytowany przez Kenshiro (2016-02-25 22:47:25)

Offline

#7 2016-02-25 22:49:23

Luk4S
Użytkownik
Dołączył: 2008-08-10

Odp: [Nyan] Power Play! (manga) [18+]

Kenshiro napisał:
kostek00 napisał:

Bo połączyłem co bardzo lubię robić i zawsze będę, gdy nadarzy się okazja. Jeśli dobrze pamiętam to tu powinno być połączone 164-167, ale z braku pewnych miejsc nie zrobiłem tego, a zrobiłbym tak.

Oczywiście masz do tego prawo, ale to nie jest dobre postępowanie. Bardzo mi się nie podoba łączenie dwóch stron w jedną.
Manga po zeskanowaniu powinna wyglądać tak jak w oryginale.

Niestety w wielu eromangach angielskich regularnie łączą strony (na całą mangę nawet kilkanaście razy), gdy rysunek nie mieści się na jednej.
Jakby ich bolało zamieszczać podzielone rysunki, czyli tak jak było w mandze. Tego chcą fani? Widocznie tak, bo innego wyjaśnienia nie widzę.

A dla przykładu takie fakku. To są płatne mangi. Dlaczego oni nie rozwalają ich w taki sposób? Widocznie dlatego, że skoro płacisz to ma być wszystko idealnie, a angielskie grupy robią, to za darmo, więc mają gdzieś, że komuś łączenie stron się nie podoba.

Poza tym najlepsza rozdzielczość to ponad 2000 pikseli szerokości (bo wysokość może być dużo większa).

Nie wiem czy wiesz, ale jak sie otworzy mangę... to widać DWIE strony.


Przykład:

Pokaż spoiler
2358642eaf802cb1095fce864e063cef.jpg


FluxBB bbcode test

Offline

#8 2016-02-25 23:08:20

Kenshiro
Użytkownik
Skąd: Polska
Dołączył: 2008-07-13

Odp: [Nyan] Power Play! (manga) [18+]

Luk4S napisał:

Nie wiem czy wiesz, ale jak sie otworzy mangę... to widać DWIE strony.
Przykład:

smile_big
Ja to wiem, ale czy ty wiesz, że podczas skanowania chodzi o rozdzielczość?
Przykładowo prawie wszystkie strony mają rozdzielczość 1000, a kilkanaście z nich (te połączone) 2000.
Jak to wygląda? No właśnie beznadziejnie.
Jeśli już się skanuje to w konkretnej rozdzielczości i należy się tego trzymać.

Jakby robili w taki sposób jak to napisałeś, to każdy skan musiałby składać się z dwóch połączonych stron.

Offline

#9 2016-02-26 00:17:23

kostek00
Użytkownik
Skąd: Lublin
Dołączył: 2009-01-22

Odp: [Nyan] Power Play! (manga) [18+]

bodzio napisał:

Od groma zjedzonych literek. smile_big

Niestety, ale taką mam już przypadłość i dobrze o tym wiem.


Jestem słodki jak miód, człowiek - ciacho; genetyczny cud!  xD

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024