#1 2017-04-25 17:01:57

SoheiMajin
Moderator
Skąd: Gdańsk
Dołączył: 2009-04-10

[SSy] Koukou Butouden Crows

VtWRyjW.jpg

Kto zna filmy Crows Zero Takashiego Miike, temu przedstawiać nie trzeba. Jest to jednak zupełnie inna historia, w której ponadto znacznie więcej humoru. Dwuodcinkowa OVA opowiada o Harumichim Bouyi (główny bohater mangi), który przenosi się do liceum Suzuran, w którym trwają walki o przejęcie kontroli nad szkołą.

Niestety słaby rip z VHS.

Tłumaczenie: Sakus
Korekta i reszta: Shounen

Koukou Butouden Crows
MAL | Torrent | Mega

Ostatnio edytowany przez SoheiMajin (2017-05-22 15:27:54)

Offline

#2 2017-12-16 22:10:12

DanteBanKai
Użytkownik
Dołączył: 2012-11-15

Odp: [SSy] Koukou Butouden Crows

W ogóle mi nie przeszkadzała jakość tego wideo, fajnie się oglądało. Propsy za efekty przy "creditsach"  respekt

W sumie to zapoznałbym się z całą historią, obejrzałem jeden film(Crows Zero) tutaj jest więcej humoru i w niektórych aspektach więcej realizmu (uczniowie boją się nauczycieli, a szkoła nie jest cała w graffiti). Czy jakieś ansiowe dziadki pamiętają, żeby ktoś kiedyś przetłumaczył mangę Crows na język polski? Na szybko nie znalazłem informacji o takim projekcie.


Przez trzy lata działałem pod nickiem Anonsik.
61yNUls.jpg

Offline

#3 2017-12-17 12:17:03

Pitbull01
Użytkownik
Dołączył: 2016-01-07

Odp: [SSy] Koukou Butouden Crows

DanteBanKai napisał:

W ogóle mi nie przeszkadzała jakość tego wideo, fajnie się oglądało. Propsy za efekty przy "creditsach"  respekt

W sumie to zapoznałbym się z całą historią, obejrzałem jeden film(Crows Zero) tutaj jest więcej humoru i w niektórych aspektach więcej realizmu (uczniowie boją się nauczycieli, a szkoła nie jest cała w graffiti). Czy jakieś ansiowe dziadki pamiętają, żeby ktoś kiedyś przetłumaczył mangę Crows na język polski? Na szybko nie znalazłem informacji o takim projekcie.

Do dziadka z ANSI mi trochę daleko, ale tak się składa, że nie tak dawno temu oglądałem właśnie film Crows Zero. Zainteresowałem się też mangą. Sprawa wygląda tak, iż oprócz pojedynczych rozdziałów przełożonych na język polski rozsianych gdzieś w odmętach internetu nie ma nic więcej. Lepiej po prostu czytać po angielsku, bo bez problemu cała manga jest.

Offline

#4 2017-12-20 09:11:08

DanteBanKai
Użytkownik
Dołączył: 2012-11-15

Odp: [SSy] Koukou Butouden Crows

No to przeczytam po angielsku ukryty  Nie jest to dla mnie problemem oczkod


Przez trzy lata działałem pod nickiem Anonsik.
61yNUls.jpg

Offline

#5 2018-02-10 17:50:25

SoheiMajin
Moderator
Skąd: Gdańsk
Dołączył: 2009-04-10

Odp: [SSy] Koukou Butouden Crows

DanteBanKai napisał:

Propsy za efekty przy "creditsach"  respekt

Dzięki, starałem się cool

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024