#1 2018-06-10 13:04:41

stoner
Użytkownik
Dołączył: 2011-07-21

[Stoner] Jun`ai Maniac [+18]

junai-maniac.png?w=450

Jun`ai Maniac

Lato pełną gębą, więc jedziemy pod hasłem „lekko, miło i przyjemnie”, a prace spod ręki Sayu Ayumy idealnie wpisują się w ten trend. Mangaka ów specjalizuje się, przynajmniej z tego co do tej pory obejrzałem, w krótkich erotycznych opowiastkach rysunkowych czy też grach, gdzie średnia wieku pań bohaterek waha się w granicach 17-22 lat. Jest więc zwykle szybko, wartko i krótko, ale kreska nie odpycha, więc ogląda i czyta się to przyjemnie, choć nie zapada jakoś w pamięć.

Do tej pory „zekranizowano” jedynie część tomiku Jun`ai Maniac, co zaowocowało wydaniem w 2015 roku dwuodcinkowej OVA pod tym samym tytułem, którą niniejszym mam przyjemność dziś zaprezentować w polskim tłumaczeniu. Jak wspominałem wyżej bazą były kilkustronicowe shorty, więc odcinku pierwszym upchnięto opowiastkę o pewnej rozkapryszonej młodej damie z dobrego domu oraz szkolnym romansie, w którym szacunek dla drugiej osoby okazuje się nie lada przeszkodą.

Odcinki do pobrania: OVA 01

Softsub:
Rozdzielczość: 1280×720
Źródło: H264/AVC (1320 kbps)
Dźwięk: AAC (114 kbps)

Czcionki

Offline

#2 2018-06-17 17:38:27

stoner
Użytkownik
Dołączył: 2011-07-21

Odp: [Stoner] Jun`ai Maniac [+18]

Zakończenie projektu Jun`ai Maniac.

Odcinek drugi to kolejny duet krótkich opowiastek, które jednak mają ciut więcej ikry niż poprzednie. Poznajcie więc Nacię, którą łączy sekretny związek z bratem najlepszej koleżanki, oraz lekko postrzeloną Riharę, która próbuje zwrócić na siebie uwagę ukochanego poprzez nieprzepisowe dodatki do mundurka.

Odcinki do pobrania: OVA 02

Softsub:
Rozdzielczość: 1280×720
Źródło: H264/AVC (1920 kbps)
Dźwięk: AAC (82 kbps)

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024