#1 2019-01-31 18:35:37

DanteBanKai
Użytkownik
Dołączył: 2012-11-15

MANGA Plus - oficjalny Jump online po angielsku! Za darmo!!!

Wydawnictwo - chyba nadal - najpopularniejszego magazynu z mangami zdecydowało się wyjść do fanów ze stroną oraz apką na telefony oferującymi rozdziały wydawanych mang online po angielsku. Są tam tytuły wychodzące na bieżąco, jest parę starszych, które będą się ukazywać na zasadzie "jedziemy od początku, siedem ostatnio udostępnionych rozdziałów będzie wisiało na stronie, czyli pojawia się nowy to najstarszy znika". Najlepiej na własne oczy zobaczyć, co tam mają. Link do newsa ANN.

Temat do dyskusji czy to się opłaca, narzekania że na mangastream ładniej wygląda, o tym jakie tytuły dojdą/znikną i co tam się ogólnie będzie z tym działo. Pozdro oczkod

Ostatnio edytowany przez DanteBanKai (2019-01-31 18:36:30)


Przez trzy lata działałem pod nickiem Anonsik.
61yNUls.jpg

Offline

#2 2019-01-31 21:49:55

FAiM
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: MANGA Plus - oficjalny Jump online po angielsku! Za darmo!!!

Jak dadzą możliwość czytania zaległych rozdziałów, bo inaczej nie widzę w tym sensu...


K5Cqyo6.png?1

Offline

#3 2019-02-03 12:14:48

DanteBanKai
Użytkownik
Dołączył: 2012-11-15

Odp: MANGA Plus - oficjalny Jump online po angielsku! Za darmo!!!

Zaległych w sensie, że przegapionych czy takich że np. przestałeś czytać Dr Stone'a na 46 rozdziale i teraz tam nie poczytasz, bo są na chwilę obecną dostępne rozdziały 1-6 i 86-91?
No nie ma rozwiązania, które by wszystkich zadowoliło za darmo. Jeżeli byłyby wszystkie rozdziały to na pewno by było to płatne, co może nie jest też głupim pomysłem...


Przez trzy lata działałem pod nickiem Anonsik.
61yNUls.jpg

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024