#1 2019-02-10 18:35:17

stoner
Użytkownik
Dołączył: 2011-07-21

[Stoner] Ryou Seibai! Gakuen Bishoujo Seisai Hiroku [+18]

ryou-seibai-gakuen-bishoujo-seisai-hiroku.png?w=450

Ryou Seibai! Gakuen Bishoujo Seisai Hiroku 01

Wczoraj nadszedł ponownie, tak miły każdemu pracownikowi najemnemu, kanoniczny dzień radości – wypłata. Tym bardziej radosny, że pokrył się z nadejściem paczki z piątym tomem „Opowieści z meekhańskiego pogranicza” Roberta M. Wegnera. Na razie się napawam jak to cudeńko prezentuje się w twardej oprawie pośród pozostałych, ale jak tylko dokończę odświeżanie czwóreczki, wsiąknę na bank, ciskając wszystko inne precz (oprócz pracy zarobkowej rzecz oczywista, bo żarcie samo w garze się nie zmaterializuje).

Wracamy jednak do porządku dziennego – pora na projekt na luty 2019: Ryou Seibai! Gakuen Bishoujo Seisai Hiroku. Sam tytuł długawy, ale zasadniczo oddaje treść całej bajki na bazie gierki od studia Tinker Bell. Saki Hinase, młoda nauczycielka, pada ofiarą brutalnego gwałtu. Jej młodszy brat, Kyouichirou, zaniepokojony przedłużająca się nieobecnością siostry, znajduje ją sponiewieraną w szkole, w obecności nieznanej mu kobiety, prawdopodobnie napastniczki. bez namysłu rzuca się więc do ataku, jednak zostaje szybko spacyfikowany, a Yamiko, wyżej wspomniana nieznajoma, pokrótce wyjaśnia mu sytuację. Napaść na Saki zapewne została zlecona i całkiem możliwe, że stoi za tym trójka dziewcząt, które zawiadując samorządem w rzeczywistości trzymają w garści całą szkołę. Plotki głoszą, że mają sporo za uszami, począwszy od nadużywania swej władzy, po różne machlojki finansowe. Yamiko prowadzi zaś tajne śledztwo, by ustalić prawdę, odnaleźć winnych i wymierzyć im sprawiedliwość. Chłopak postanawia jej pomóc, ale nie do końca jeszcze zdaje sobie sprawę, iż sposób realizacji jest dość kontrowersyjny.

Odcinki do pobrania: OVA 01

Softsub:
Rozdzielczość: 1280×720
Źródło: H264/AVC (1097 kbps)
Dźwięk: AAC LC (110 kbps)

Czcionki

Offline

#2 2019-02-18 22:08:39

stoner
Użytkownik
Dołączył: 2011-07-21

Odp: [Stoner] Ryou Seibai! Gakuen Bishoujo Seisai Hiroku [+18]

Ryou Seibai! Gakuen Bishoujo Seisai Hiroku 02

Z przyczyn czysto ludzkich wydanie weekendowe zawaliłem. Jeśli czekaliście na standardową wypuszczkę w tym czasie, to soreczki, drugi odcinek Ryou Seibai! Gakuen Bishoujo Seisai Hiroku niestety dopiero dziś.

Śledztwo prowadzone przez Yamiko i Kyouichirou dowiodło, że prowodyrami ataku na przybraną siostrę chłopaka naprawdę jest „święta trójca” z władz samorządu uczniowskiego tutejszej szkoły. Czas więc na zebranie niezbitych dowodów ich winy i wymierzenie stosownej kary, co jednak okazuje się nie takie proste.

Odcinki do pobrania: OVA 02

Softsub:
Rozdzielczość: 1280×720
Źródło: H264/AVC (1162 kbps)
Dźwięk: AAC LC (108 kbps)

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2019