#1 2020-12-27 22:03:09

stoner
Użytkownik
Dołączył: 2011-07-21

[Stoner] True Blue Gaiden [+18]

true-blue-gaiden.png?w=450


True Blue Gaiden

Kończą się święta i mam wielką nadzieję, że wszystkim wam przebiegły pomyślnie. Nadchodzi czas odliczania już ostatnich dni/godzin tego zakichanego 2020. a potem wjedzie nam 2021, cały na biało, i oby on nie dokazywał tak, że zatęsknimy za tym cichym, kameralnym, acz spokojnym rokiem z koronawirusem w tle. Ja osobiście byczyłem się mocno przez kilka ostatnich dni (no prawie, bo ściągałem źródła do nowych wydań), żeby tylko podkręcić pasek życia. :]

Niesiony ambicją dokończyłem jednak temat, który był mi drogą przez mękę. Do True Blue Gaiden bowiem podchodziłem kilka razy od dobrych 2 lat. Niestety, tragiczny przekład angielski zarzynał mnie po dosłownie kilkunastu linijkach tłumaczenia, bo nic tu się na dłuższą metę nie trzymało kupy. Postanowiłem jednak przebrnąć przez to szambo i zakończyć rozbabrany projekt raz na zawsze, w czym pomogło mi rozkminienie, iż w gruncie rzeczy opieram się na translatorowym przekładzie z chińskiego (po przetłumaczeniu jestem tego pewien na 99%). Potem już bazując na słuchu, wyłapywaniu słów i zwrotów japońskich, logicznych łamigłówkach, mniejszych i większych śledztwach jakoś skleciłem polski przekład. Nie jestem może z niego mega dumny, ale powinien dać radę.

Co do samego anime. To ekranizacja gry erotycznej, jednoodcinkowe OVA i kontynuacja innego wcześniejszego hentaja True Blue, do którego jednak nie podchodziłem z uwagi na identyczne problemy natury jakości źródeł angielskich. Historia zaś zasadza się na tym, że Kaya, która w poprzedniej części mocno podkochiwała się Akito, obiera ostry kurs na wyrwanie chłopaka, którego Aoi kopnęła właśnie w dupę z przyczyn „sami wiecie, o jakie chodzi w tego typu produkcjach”. Tu jednak pojawia się pewien szkopuł, bo panna nasza staje się ofiarą szantażu ze strony kolegi ze szkoły, który ma całkiem inne plany co do jej osoby. A dalej to już wiecie, równia pochyła.

Odcinek do pobrania: OVA 01

Softsub:
Rozdzielczość: 960×720
Źródło: H264/AVC (771 kbps)
Dźwięk: AAC LC (124 kbps)

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024