#1 2021-03-20 18:26:09

adi90a
Użytkownik
Dołączył: 2008-07-08

Prośba o transkrypcję piosenki w języku angielskim

Potrzebuje pomocy w postaci transkrypcji nagrania piosenki śpiewanej po angielsku. Niestety w tłumaczeniach ze słuchu jestem bardzo słaby, a piosenki to już w ogóle terra incognita. Piosenka mimo, że śpiewana przez japończyka raczej wyraźna (żaden tam gwałt na języku w stylu X Japan).
Rzeczona piosenka:
One and only lover
Oferuję ze swojej strony wpis do cv i creditsów  smile_big

Oprócz tej, w anime występują jeszcze dwa krótkie fragmenty śpiewane po angielsku. Jeden to przygrywka na 4 linie z których ostatniej nie potrafię do końca rozszyfrować. Drugi z kolei jest dłuższy ale zagłuszony przez dialogi z niewielkim fragmentem pomiędzy (i ten fragment może dałoby się rozszyfrować). Ta piosenka to "Don`t ever hurt me" w wykonaniu Tatsuro Yamashita, ale nie znalazłem tekstu w internecie.

Jakby się trafił jakiś wariat/ka do spróbowania się z tymi fragmentami mogę udostępnić w wiadomości prywatnej link do hardka w wersji alpha. Brakuje jeszcze tłumaczeń 2 piosenek (nie licząc tych z tematu), karaoke Openingu (Ending niestety jest kolejną piosenką z nieznanym tekstem) i styli, z którymi za bardzo i tak nie będę kombinował. Ciągle też grzebie w timingu i tłumaczeniu, ale obejrzeć się da  smile

Jakby ktoś miał ochotę partycypować w projekcie (42min. OVA z 1990) przez korektę czy tłumaczenie piosenek, to też byłoby fajnie ale zasadniczo zależy mi tylko na transkrypcji zlinkowanej piosenki.

Edycja.
Znalazłem na youtube tą przygrywkę na "4 linie". Początek do 56 sekundy.
Toshiki Kadomatsu

Ostatnio edytowany przez adi90a (2021-03-20 18:49:38)

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024