#1 2021-10-02 22:01:54

stoner
Użytkownik
Dołączył: 2011-07-21

[Stoner] Suketto Sanjou!! The Animation [+18]

suketto-sanjou.png

Suketto Sanjou!! The Animation 01

Jestem, żyję, tylko koniec miesiąca jak zwykle daje popalić, do tego drugi weekend przychodzi mi męczyć łeb na tłumaczeniu naprawdę dennego tytułu, którego serce chętnie by wyjebało w kosmos, ale rozum nakazuje bardziej rzetelne i „profesjonalne” podejście do tematu. Za to dzisiaj wjeżdża jedna z propozycji od was, więc na pewno komuś pyszczek się ucieszy, bo to „Suketto Sanjou!! The Animation„. Jak widać po obrazku, jest to hentajec z bejsbolem w tle, ale nie ma co ściemniać, że to anime sportowe. Bo japoński bejsbol bez udziału piłek, a używane pałki niekoniecznie wykonane są z drewna czy metalu. Wie o tym każdy, kto tam żyje. ?

Ogólnie tytuł ten jest ekranizacją też ciekawych prac mangaki (?) o pseudonimie Rakko, na którego tomiki warto zerknąć, bo mają w sobie trochę tego wielbionego przeze mnie pozytywnego szaleństwa, co wyziera również z pierwszego odcinka, który właśnie wleciał na blog. Bo jak inaczej określić sytuację, gdy na mecz pomiędzy rywalizującymi dzielnicami handlowymi wpada para roznegliżowanych dziewcząt, która wspiera zespoły japońskich dziadygów jako zagraniczny zaciąg? Do tego Sandy i Wendy dość frywolnie podchodzą do kwestii seksu i sposobu bycia, a Ryuuji, jedyne młode „mięsko” na meczu, ewidentnie wpada im w oko, więc po chwili zaczyna się licytacja na coraz to sprośniejsze zakłady.

Odcinek do pobrania: OVA 01

Softsub:
Rozdzielczość: 1280×720
Źródło: H264/AVC (1137 kbps)
Dźwięk: AAC LC (192 kbps)

Offline

#2 2021-10-11 20:48:58

stoner
Użytkownik
Dołączył: 2011-07-21

Odp: [Stoner] Suketto Sanjou!! The Animation [+18]

Suketto Sanjou!! The Animation 02

Ja pierdzielę. Kolejna rzecz na warsztacie – tak, coś z waszych propozycji –  i znów niedziela rozwalona, bo w dostępne tłumaczenia angielskie wołają o pomstę do nieba. Dekryptaż tego zajmuje tyle, że normalnie dwa odcinki w miejsce tego jednego idzie zrobić. Masakra, bo to już trzeci równie lichy maszkaron w ostatnim miesiącu.

Za to drugi odcinek „Suketto Sanjou!! The Animation” wspominam całkiem spoko, mimo odrobiny zabawy w ustawianie efektów wyliczanki. Wyjazd integracyjny ekipy z dzielnic handlowych, cudzoziemki w japońskich gorących źródłach, utrata pamięci i cała masa nieprzyzwoitości, a wszystko zebrane w piętnastu minutach materiału wideo. Żyć nie umierać!  smile

Odcinek do pobrania: OVA 02

Softsub:
Rozdzielczość: 1280×720
Źródło: H264/AVC (1034 kbps)
Dźwięk: AAC LC (192 kbps)

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024