#1 2021-11-22 21:48:16

stoner
Użytkownik
Dołączył: 2011-07-21

[Stoner] Megane no Megami [+18]

megane-no-megami.png

Megane no Megami 01

Jakby nie patrzeć, obecna nowość tym samym staje się jubileuszowym 200 tytułem spod szyldu Stoner. Na szczęście los sprawił, że nie padło na coś topornego, a całkiem fikuśne dwuodcinkowe OVA orbitujące wokół okularnic o bujnych kształtach. Mowa bowiem Megane no Megami – ekranizacji głównej historii z tomiku eromangi pod tym samym tytułem autorstwa Yoshihiro Katsury, która wydana została prawie dekadę temu.

Odcinki krótkie, ale treściwe, a jest na czym oko zawiesić, więc niejako z automatu przymyka się oko na typowe niedociągnięcia logiczne. Liczy się bowiem tylko fetysz, piękne panie i ochota, a wiadomo, że jak jest ochota, to i pies kota wyłomota. <perv mode>

Być może znacznie obniżyłem kryteria po ostatnich tytułach, ale naprawdę miło mi się pracowało nad losami Hirokiego, jego rozerotyzowanej dziewczyny Hitomi oraz Natsume, jego niedopieszczonej i surowej siostry.

Odcinki do pobrania: OVA 01

Softsub:
Rozdzielczość: 1280×720
Źródło: H264/AVC (1978 kbps)
Dźwięk: AAC (192 kbps)

Offline

#2 2021-11-28 19:55:09

stoner
Użytkownik
Dołączył: 2011-07-21

Odp: [Stoner] Megane no Megami [+18]

Megane no Megami 02

Jestem piekielnie zmęczony. Praca zawodowa wysysa ze mnie w okresie końca roku jak zwykle wiele sił, ale ten 2021 tak skumulował problemy (wzrost aktywności, ogólny brak zasobów i tym podobne), że człowiek kombinuje jak głupi osioł, żeby wszystko jakoś jechało dalej bez większych problemów (i z doświadczenia potwierdzam, że jako Polacy – ale i cały były blok wschodni – w tym aspekcie jesteśmy arcymistrzami, prawdziwymi MacGyverami). Odbije się to zapewne na częstotliwości postów, bo padając na ryj raczej nie myślę o grzebaniu w tego typu niemoralnych filmach. ^_-

Dość jednak jojczenia, bo wjeżdża drugi odcinek Megane no Megami. A w nim dalszy ciąg pociągu do pociągu, przechodzącego w końcówce w prawdziwy przeciąg o sile halnego. Hiroki korzysta sobie w najlepsze z wdzięków swej ponętnej dziewczyny, ale musi też pożytkować siły na domowe hardkory, które działają na jego libido jak płachta na byka. Gdzieś w końcu kołdra okaże się za krótka, ale mamy do czynienia z fikcyjną sytuacją hejtajcową, więc bohater… raczej będzie musiał zamówić tylko większe łóżko.

I ja się pytam – dlaczego tutaj nie widzę żadnych rodziców? Dlaczego?! K***a! Dlaczego?!

Odcinki do pobrania: OVA 02

Softsub:
Rozdzielczość: 1280×720
Źródło: H264/AVC (2293 kbps)
Dźwięk: AAC (192 kbps)

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2022