#1 2022-06-19 22:42:03

stoner
Użytkownik
Dołączył: 2011-07-21

[Stoner] Nariyuki: Papakatsu Girls!! The Animation [+18]

nariyuki-papakatsu-girls-the-animation.png

Nariyuki: Papakatsu Girls!! The Animation 01

Ech, tłumaczenia idą sprawnie, ale robi mi się zastój na 7-8 odcinków, bo zaczyna robić się ciepło i kompletnie nie chce mi się bawić z ustawieniami czasów, efektami czy doborem czcionek. Zapowiada się, że może być przestój na wakacje, ale zobaczymy czy zwalczę tryb lenia, który mi się coraz częściej odpala. Kij wie, co tam znowu nasi kochani bezmózgowcy wymyślą w drugiej połowie roku.  smile

Nowa moja propozycja – Nariyuki: Papakatsu Girls!! The Animation – kręci się w klimatach ciut wcześniejszego Enkou JK Bitch Gal: Oji-san to Nama Pako Seikatsu, bo zwyczajnie była w polecanych do obejrzenia zbliżonych anime (jak pisałem wcześniej leń {*_*} ). Tu też mamy do czynienia z prostytucją a la galerianki, tylko że jedna z panien dopiero wchodzi w ten świat. I to z dość prozaicznego powodu, gdyż proponuje jej to najlepsza psiapsióła, gdy żali jej się na liche doznania w trakcie zbliżeń ze swoim chłopakiem. Blondwłosa Eri bowiem od dawna siedzi w tym biznesie, a obecnie trafiła na dzianego starszego gościa, który do tego potrafi takie fikołki, że nawet jej to zaimponowało. Proponuje więc Chihiro trójkącik, no i się zaczyna.

Odcinek do pobrania: OVA 01

Softsub:
Rozdzielczość: 1280×720
Źródło: H264/AVC (2157 kbps)
Dźwięk: AAC LC (192 kbps)

Offline

#2 2022-06-25 21:51:41

stoner
Użytkownik
Dołączył: 2011-07-21

Odp: [Stoner] Nariyuki: Papakatsu Girls!! The Animation [+18]

Nariyuki: Papakatsu Girls!! The Animation 02

Ciężko odnieść się do drugiego odcinka Nariyuki: Papakatsu Girls!! The Animation, bo ogólnie bardzo pojebane to wszystko jest. Nasze dwie panny bowiem „rozwijają się” dalej, gdyż dziadzio-ruchacz okazuje się być nie lada krezusem. Mamy więc kotłowanie przed kamerami i live streaming, który idzie na cały świat, świntuszenie na stacji kosmicznej, a potem pełnoprawny trójkąt na stadionie wypełnionym po brzegi rozentuzjazmowaną gawiedzią. Normalnie jak pewien plan B rozreklamowany ostatnio przez aspirującą „celebrytkę” z naszego polskiego podwórka.

Odcinek do pobrania: OVA 02

Softsub:
Rozdzielczość: 1280×720
Źródło: H264/AVC (2203 kbps)
Dźwięk: AAC LC (154 kbps)

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024