#1 2022-07-06 19:38:23

stoner
Użytkownik
Dołączył: 2011-07-21

[Stoner] Inkou Kyoushi 4 feat. Ero Giin-sensei [+18]

inkou-kyoushi-4-feat.png

Inkou Kyoushi 4 feat. Ero Giin-sensei 01

Wracamy po latach do dwóch animacji, które wydawałem już w 2015 roku, czyli JK to Ero Giin Sensei oraz JK to Inkou Kyoushi 4, które doczekały się w 2018 kontynuacji w formie jednego dwuodcinkowego OVA pod tytułem Inkou Kyoushi 4 feat. Ero Giin-sensei. Za produkcję rzecz jasna odpowiadało znów studio PoRo, więc bohaterki jakby z rysów twarzy i walorów kobiecych wręcz identyczne, rozróżniasz je po kolorach (zwykle owłosienia czy oczu).

Ogólnie nieskomplikowana historia zasadza się na tym, że obie pary głównych bohaterów z obu anime los styka ze sobą ponownie za sprawą ministerstwa edukacji. Hatsune bowiem oficjalnie związała się z panem posłem, a ten postanawia, że powinna jednak kontynuować przerwaną naukę i załatwia jej po znajomościach bez problemu miejsce w jednym z liceów. traf jednak chce, że jest to ta sama szkoła, w której swawoli sobie druga z par, czyli Shizuka – butna i zadziorna aspirująca modelka – oraz jej nauczyciel, a jednocześnie potajemny „menago”. Młoda celebrytka, jak tylko dowiaduje się, że nowa jest rzekomo córką jakiegoś posła, szybko zaczyna zaś kombinować, w jaki sposób można by zbliżyć się do prominentnego tatusia i ugrać coś dla siebie, aczkolwiek chyba nie do końca rozważając, z kim przyjdzie jej jednak fruwać.

Odcinki do pobrania: OVA 01

Softsub:
Rozdzielczość: 1280×720
Źródło: H264/AVC (1602 kbps)
Dźwięk: AAC LC (192 kbps)

Ostatnio edytowany przez stoner (2022-07-11 21:49:54)

Offline

#2 2022-07-11 21:47:57

stoner
Użytkownik
Dołączył: 2011-07-21

Odp: [Stoner] Inkou Kyoushi 4 feat. Ero Giin-sensei [+18]

Inkou Kyoushi 4 feat. Ero Giin-sensei 02

PoRo i drugi odcinek Inkou Kyoushi 4 feat. Ero Giin-sensei.

Poprzedni kończymy w momencie, gdy Hatsune dokonuje aresztowania Shizuki pod zarzutem zdrady i to w chwili, kiedy ta oddaje się właśnie zwykłej „terapii relaksującej” w jakiejś przygodnej publicznej toalecie. Już w pokoju przesłuchań dowiadujemy się, że nie są to jednak zarzuty wyssane do końca z palca, bo za jednym „błyskotliwym” pomysłem naszej smarkuli – wykorzystaniem znajomości z panem posłem – gonił bowiem kolejny – tym razem próba podsłuchu owego parlamentarzysty w celu zdobycia haków. Parcie na szkło okazało się większe, niż dobre rady nauczyciela, który mitygował ją do samego końca.

Odcinki do pobrania: OVA 02

Softsub:
Rozdzielczość: 1280×720
Źródło: H264/AVC (1093 kbps)
Dźwięk: AAC LC (192 kbps)

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024