#1 2023-01-08 21:09:35

stoner
Użytkownik
Dołączył: 2011-07-21

[Stoner] Inda no Himekishi Janne The Animation [+18]

inda-no-himekishi-janne.png

Inda no Himekishi Janne The Animation 01

Siadło mi coś na gardle od święta ostatniego, więc marudny jestem po tych 2 nie do końca komfortowych nocach, zatem nie będzie kontynuacji z poprzedniego tygodnia, ale coś, co szczerze mi dało w kość i chciałbym o tym jak najszybciej zapomnieć. Przebąkiwałem nawet o tym tytule wcześniej, jako o przykładnie kolejnej masakry no i oto jest – pierwszy odcinek Inda no Himekishi Janne The Animation, o który ktoś tak namolnie prosił.

Samo anime należy do gatunków tych, których zwyczajnie nie znoszę. Seks międzygatunkowy, cuda na kiju i patetyczne teksty, jakby ten kij faktycznie bohaterom między pośladki pakowano dla usztywnienia. Jest to też ekranizacją gry spod szyldu studia catwalkNero, które „specjalizuje się” w tego typu klimatach w swoich produkcjach, więc praktycznie zawsze przewija się tam jakaś heroina o wybujałych kształtach ludzkiej lub elfiej krwi, na którą nastają jakieś fantastyczne stwory pokroju orków czy ogrów, robiąc im rzeczy, które się fizjologom nie śniły. Tu taką personą jest właśnie tytułowa Janne, królewna z Ribfar, która wraz z macochą – a obecną królową – trafia właśnie w łapy takich potworów, które opanowują zamek dostając się podstępem przez… sracz, a właściwie chyba nawet fachowo i ładniej ujmując – gdanisko lub tak zwaną wieżę ustępową. Raczej dla „koneserów”.

Odcinek do pobrania: OVA 01

Softsub:
Rozdzielczość: 960×720
Źródło: H264/AVC (1583 kbps)
Dźwięk: AAC LC (192 kbps)

Offline

#2 2023-01-20 22:17:24

stoner
Użytkownik
Dołączył: 2011-07-21

Odp: [Stoner] Inda no Himekishi Janne The Animation [+18]

Inda no Himekishi Janne The Animation 02

Inda no Himekishi Janne The Animation odcinek drugi.

Niecne poczwary na dobre zadomowiły się na zamku, skrupulatnie realizując swój chory plan. A co najważniejsze, skutecznie i niezauważenie, bo oprócz obu pań nikt nie ma bowiem zielonego pojęcia, co się dzieje w komnatach rodziny królewskiej. Tam zaś dzieją się rzeczy dziwne, groteskowe i wynaturzone, przeczące wszelkiej logice i rozumowi. Nadciągają bowiem mroczne czasy dla królestwa…

Odcinek do pobrania: OVA 02

Softsub:
Rozdzielczość: 960×720
Źródło: H264/AVC (1705 kbps)
Dźwięk: AAC LC (192 kbps)

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024