#1 2023-06-18 22:29:20

stoner
Użytkownik
Dołączył: 2011-07-21

[Stoner] Kyonyuu Princess Saimin [+18]

kyonyuu-princess-saimin.png

Kyonyuu Princess Saimin 01

Zemsta przy użyciu hipnozy, tak w skrócie przedstawia się fabuła nowego projektu, jakim jest Kyonyuu Princess Saimin. To dwuodcinkowe anime powstało na podstawie gry erotycznej studia Lune i zasadniczo nie odbiega od standardów ich „linii partyjnej”. Parę pozycji już z tego przetłumaczyłem, więc ci, którzy zaglądają na mojego bloga, szybko namierzą powiązane tytuły.

Faran, rzekomo potomek linii królewskiej, która została wytrzebiona i usunięta z tronu przez pewnego brutalnego uzurpatora, który następnie sam przywdział koronę, otrzymuje od elfki Kuzahy pewien magiczny artefakt. Jajo Masira, bo to o nim mowa, daje użytkownikowi moc hipnotyzowania innych, a ofiarodawczyni upiera się, by za jego pomocą na powrót sięgnął po należne mu dziedzictwo. Młodzieniec rusza więc do stolicy, by zawalczyć o swoje, uderzając przy tym bezpośrednio w centralne organa władzy. Jego przeciwnik jest już jednak zniedołężniałym dziadygą, ale za to z młodą żoną i dorodnymi córami. Rozpoczyna się zatem wnet proces podboju królestwa od strony alkowy.

Odcinek do pobrania: OVA 01

Softsub:
Rozdzielczość: 1920×1080
Źródło: H264/AVC (3056 kbps)
Dźwięk: AAC LC (196 kbps)

Online

#2 2023-06-27 20:50:46

stoner
Użytkownik
Dołączył: 2011-07-21

Odp: [Stoner] Kyonyuu Princess Saimin [+18]

Kyonyuu Princess Saimin 02

Kyonyuu Princess Saimin część druga, a w niej pojawia się księciunio z bajki, którego robią w wała, zabawy z liną i różnego rodzaju przemyślnymi węzłami, wtykaniem przeróżnych przedmiotów w niezbyt odpowiednie do tego miejsca, z wielkim finałem na trzy d… kończąc.

Mnie nie porwało, ale może komuś się spodoba.

Odcinek do pobrania: OVA 02

Softsub:
Rozdzielczość: 1920×1080
Źródło: HEVC (3311kbps)
Dźwięk: AAC LC (197 kbps)

Online

Stopka forum

© Animesub.info 2024