#1 2006-01-30 03:07:25

Kane
Administrator
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2003-12-29

Nowe forum :-)

Witam, dnia dzisiejszego (w zasadzie to środek nocy...) oddajemy do użytku publicznego nowe wspaniałe Forum AnimeSub.info smile_big

W powstanie tego forum redakcja włożyła naprawdę dużo pracy (Taipan pisał je samodzielnie od zera respekt) więc (proszę oczkod) doceńcie to i zachwyceni postujcie jakie to forum jest super smile_big
Jak zapewnie większość z was już zauważyła nowe forum posiada wiele nowych możliwości oczkod
Lepsze formatowanie tekstu, łatwiejsza moderacja (no tego raczej nie zauważycie jezor), więcej emotikonek, interface bardziej 'przyjazny-użytkownikowi'; pojawiła się możliwość podglądu postu przed upublicznieniem go, nowa lepsza szukarka, system 'zgłoś moderatorowi' (posty, które wymagają jego uwagi/interwencji) oraz system ostrzeżeń (4 ostrzeżenia == ban) smile
Wszystkie uwagi odnośnie działania/nie działania nowego forum proszę słać do mnie lub Taipana na PM'a lub po prostu pisać w tym wątku smile smile


Imperare sibi maximum est imperium

Offline

#2 2006-01-30 03:18:16

gracol
Użytkownik
Skąd: GTW
Dołączył: 2005-06-02

Odp: Nowe forum :-)

Haha, mój post jest pierwszy na nowym forum. Gratuluję wykonanej pracy. Popostujemy, potestujemy i się wypowiemy. smile GRATULACJE!!! smile

Ostatnio edytowany przez gracol (2006-01-30 03:24:50)

Offline

#3 2006-01-30 03:20:32

Kane
Administrator
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2003-12-29

Odp: Nowe forum :-)

gracol napisał:

Haha, mój post jest pierwszy na nowym forum. Gratuluję wukonanej pracy. Popostujemy, potestujemy i się wypowiemy. smile GRATULACJE!!!

Ma się te znajomości cio jezor
BTW, zapomniałem napisać o możliwości cytowania i ustawienia sobie sygnaturki smile


Imperare sibi maximum est imperium

Offline

#4 2006-01-30 03:41:22

Obiwanshinobi
Użytkownik
Dołączył: 2005-11-05

Odp: Nowe forum :-)

"Wchodzę ci ja do jednego domu." Dużo białego. Radziłbym łagodniejszy podkład. Na tamtym forum często, zamiast prawego nawiasu, wkaszaniało mi jakiś emotikon. Czyżbym niechcący używał skrótu klawiszowego? Z własnej woli emotikonów raczej nie używam, więc mnie to drażniło. Mam nadzieję, że teraz nie będzie problemu.

Offline

#5 2006-01-30 03:54:51

pnat
Użytkownik
Dołączył: 2004-12-13

Odp: Nowe forum :-)

.

Ostatnio edytowany przez pnat (2013-01-14 01:48:49)

Offline

#6 2006-01-30 04:04:29

_KiRA
Użytkownik
Skąd: Eorzea
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Nowe forum :-)

Mnie interesuje jedno: za co są ostrzeżenia oraz czy bany są czasowe czy stałe?

Offline

#7 2006-01-30 04:04:53

strusic
Użytkownik
Skąd: Sosnowiec
Dołączył: 2005-03-24

Odp: Nowe forum :-)

No ja tesh tak mam smutny

EDIT1:
Dziwne teraz IE nie wyświetla poprawnie a w mozilli działa jezor
I jak jest z avatarami? Można dać sobie większe?

EDIT2:
Kurde kozioł mi nie pasuje pod tło jezor

Ostatnio edytowany przez strusic (2006-01-30 04:19:35)


strusic.pngmalsig2.png

Offline

#8 2006-01-30 04:50:37

Obiwanshinobi
Użytkownik
Dołączył: 2005-11-05

Odp: Nowe forum :-)

Chcę sobie zmienić avatara, dowiaduję się, że go zmieniłem, a nie widzę rezultatu. No chyba się spłaczę.

Offline

#9 2006-01-30 05:10:02

Obiwanshinobi
Użytkownik
Dołączył: 2005-11-05

Odp: Nowe forum :-)

Kane napisał: "system 'zgłoś moderatorowi' (posty, które wymagają jego uwagi/interwencji) oraz system ostrzeżeń (4 ostrzeżenia == ban) smile"
To może donosy wynagradzać punktami zapomogowymi (za donos - punkt, za ileś tam punktów np. możliwość stosowania kolorowych/animowanych literek)?

Offline

#10 2006-01-30 09:15:38

Arry
Użytkownik
Skąd: Tarnów
Dołączył: 2005-11-02

Odp: Nowe forum :-)

Heh może i racja ale kiedy bedzie nowy serwis bo z tego co widze jeszcze pracuje na witrysnie
WWW.animesub.nazwa.pl


90TLh

Offline

#11 2006-01-30 09:29:14

Suchy
Użytkownik
Skąd: Łódź (GTW)
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Nowe forum :-)

ŚWIETNIE!!!

Wreszcie jest możliwość podstawowego formatowania tekstu. To znacznie uczytelni dłuższe wypowiedzi. No i generalnie forum mi się bardziej podoba wizualnie oraz funkcjonalnie..

P.S.
dostałem ostrzeżenie.. nie pytajcie za co jezor

P.S.S.
Wstawianie emotek szwankuje (wstawiło mi na górze strony) co udokumentuje screenem, jak wrócę z egzaminu. (zapewnie skrypt JavaScript wstawiający tekst, nie znalazł obiektu więc zamiast dopisać w nim dopisał w dokumencie oczkod ).

Offline

#12 2006-01-30 10:11:04

duch_84
Użytkownik
Skąd: Sieradz
Dołączył: 2005-03-26

Odp: Nowe forum :-)

Fajne to nowe forum i mnustwo ikonek[okej]

Offline

#13 2006-01-30 10:27:17

Winged
Użytkownik
Skąd: Szczytno/Toruń
Dołączył: 2004-10-01

Odp: Nowe forum :-)

W końcu. respekt
Od razu lepiej, wczoraj zasnąłem i nie zobaczyłem efektów. No cóż tylko się cieszyć.


"Dla ludzkich zachowań nie mam nic poza życzliwością i nic poza śmiechem na pocieszenie bliżnich"
John Irving, "Świat według Garpa"

Offline

#14 2006-01-30 10:52:10

Supprzem
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Nowe forum :-)

No. Muszę powiedzieć, że się dzisiaj ździwiłem jak to zobaczyłem(nawet nie czuję kiedy rymuję:D). Trzeba się przyzwyczaić do nowego wizerunku forum. Nieźle wygląda. Przyłączam się do prośby: przy takiej budowie forum powinny być większe Avatary.

P.S. Mam jedną wątpliwość dlaczego po dodaniu nowej odpowiedzi przenosimy się na samą górę posta. To jak było było niezłe. Przy długich postach jest to dość wnerwiające.

Ostatnio edytowany przez supprzem (2006-01-30 10:54:02)


mod-vs-spam.gif

Offline

#15 2006-01-30 11:10:11

Psychopata
Użytkownik
Skąd: Iława
Dołączył: 2005-05-27

Odp: Nowe forum :-)

Najlepsze jest to, ze np. w temacie najlasniejsze dziewczyny z anime... Nie trzeba czekac tyle czasu , az wszysko sie pokaze. kombinuje

Offline

#16 2006-01-30 11:15:09

miszas
Użytkownik
Skąd: Legionowo
Dołączył: 2005-12-08

Odp: Nowe forum :-)

nowe forum jest zajebiste zwłaszcza że jest tyle nowych "minek"

Offline

#17 2006-01-30 11:43:04

Kane
Administrator
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2003-12-29

Odp: Nowe forum :-)

Obiwanshinobi napisał:

Na tamtym forum często, zamiast prawego nawiasu, wkaszaniało mi jakiś emotikon. Czyżbym niechcący używał skrótu klawiszowego?

Nie zrobiliśmy tu żadnych skrótów klawiszowych, takie coś może być przyczyną dybla w ASCII.

pnat napisał:

no niestety ale w Firefox/1.5 forum zle sie wyswietla

Testowałem to forum kilka dni na FF 1.5 8x6 i wszystko wyświetla się poprawnie.

Virus napisał:

Mnie interesuje jedno: za co są ostrzeżenia oraz czy bany są czasowe czy stałe?

Napiszę o tym oddzielny wątek.

Obiwanshinobi napisał:

Chcę sobie zmienić avatara, dowiaduję się, że go zmieniłem, a nie widzę rezultatu. No chyba się spłaczę.
To może donosy wynagradzać punktami zapomogowymi (za donos - punkt, za ileś tam punktów np. możliwość stosowania kolorowych/animowanych literek)?

To że nie widać awatarka może być winą casheowania jezor poczekaj kilka godzin max 1 dzień i powinien się zmienić, jeśli nie zgłoś mi to na PM.
A propos donosów, przeszedł mi przez myśl taki pomysł, ale został odrzucony, IMHO słusznie smile
Za dobre sprawowanie po prostu zdejmę komuś ostrzeżenie (o ile będzie je miał ;-)

Arry napisał:

Heh może i racja ale kiedy bedzie nowy serwis bo z tego co widze jeszcze pracuje na witrysnie
WWW.animesub.nazwa.pl

Kiedy będziemy mieli domenę, te opóźnienia to nie nasza wina jezor

Suchy napisał:

ŚWIETNIE!!!
P.S.
dostałem ostrzeżenie.. nie pytajcie za co jezor
P.S.S.
Wstawianie emotek szwankuje (wstawiło mi na górze strony) co udokumentuje screenem, jak wrócę z egzaminu. (zapewnie skrypt JavaScript wstawiający tekst, nie znalazł obiektu więc zamiast dopisać w nim dopisał w dokumencie oczkod ).

Dzięki smile
Ostrzeżenie już ci zdjąłem, (to BETA testy były oczkod)
Co do emotek, trzeba było napisać różne skrypty pod różne przeglądarki, kopnij tego screena do Taipana i napisz co za przeglądarkę masz.

supprzem napisał:

Przyłączam się do prośby: przy takiej budowie forum powinny być większe Avatary.
P.S. Mam jedną wątpliwość dlaczego po dodaniu nowej odpowiedzi przenosimy się na samą górę posta. To jak było było niezłe. Przy długich postach jest to dość wnerwiające.

Co do avatarków pomyślimy nad tym jezor
Odnośnie wątków (nie postów jezor)) to poprawimy to :-)

No i na koniec dziękujemy za uwagi smile_big

PS. jeśli zgłaszacie błędy, napiszcie jakie macie przeglądarki.

Ostatnio edytowany przez Kane (2006-01-30 11:50:38)


Imperare sibi maximum est imperium

Offline

#18 2006-01-30 12:03:22

Winged
Użytkownik
Skąd: Szczytno/Toruń
Dołączył: 2004-10-01

Odp: Nowe forum :-)

Z początku pomyślałem, że z tymi większymi avatarami to niezły pomysła, ale przecież przy komentarzach do napisów w takich rozmiarach jakie są pasują idealnie. Nie wiem, czy byłaby możliwosć, zeby tam były mniejsze, a tu większe. Większe w komentarzach chyba by nie wygladały zbyt ładnie (jednak nie wiadomo póki się nie zobaczy).
BTW, buźka ninja daje radę ukryty


"Dla ludzkich zachowań nie mam nic poza życzliwością i nic poza śmiechem na pocieszenie bliżnich"
John Irving, "Świat według Garpa"

Offline

#19 2006-01-30 12:12:57

Hiroyuki
Użytkownik
Skąd: Ząbki (ASG-Across)
Dołączył: 2004-11-02

Odp: Nowe forum :-)

Jeśli chodzi o emotki to super sprawa, ale brakuje mi tego:
yahoo.gif
Dokonane usprawnienia bardzo mi się podobają ^^
Wielki respekt dla taipana!
U mnie na Operze, póki co wszystko śmiga świetnie okej
Teraz przydałbyby się na forum trochę większe avatarki, ale rzeczywiście, w komentarzach nie wyglądałoby to za ładnie.

Ostatnio edytowany przez Hiroyuki (2006-01-30 12:39:43)


Tłumaczenia są jak kobiety. Wierne nie są piękne, a piękne nie są wierne.
ub-3.gif

Offline

#20 2006-01-30 12:16:23

Kane
Administrator
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2003-12-29

Odp: Nowe forum :-)

Hm, wprowadzanie 2 różnych awatarów nie jest dobrym pomysłem. Samo zwiększenie avka do 100x100 może być kłopotliwe choćby ze względu który wymieniłeś smile
Hiroyuki, co do tej emotki, to zawsze komuś jakiej będzie brakować jezor
Starałem się złożyć możliwie optymalny zestaw smile

Ostatnio edytowany przez Kane (2006-01-30 12:20:07)


Imperare sibi maximum est imperium

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024