#21 2006-01-30 21:39:44

Kane
Administrator
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2003-12-29

Odp: Za co możesz dostać ostrzeżenie? :-)

robak napisał:

a moge zglosic cie modowi?? smile_big

Pewnie smile
koniectematu


Imperare sibi maximum est imperium

Offline

#22 2006-01-30 21:50:36

taipan
Użytkownik
Dołączył: 2003-12-20

Odp: Za co możesz dostać ostrzeżenie? :-)

Od chwili wprowadzenia nowego forum bardziej pilnujemy na nim porządku. I teraz posty niezgodne z Regulaminem będą częściej kasowane.

Jeszcze chciałbym powiedzieć, że moderatorzy do wszystkich spraw podchodzą z dystansem, dlatego proszę się nie obawiać, że za byle co ktoś dostanie ostrzeżenie lub ban. W całej historii animesub bana dostały tylko dwie osoby za nagminne łamanie prawa polskiego.
W bardzo poważnych przypadkach ban będzie dotyczył zablokowania/skasowania konta animesub, blokady wejścia na stronę z adresu IP oraz zablokowania możliwości ponownego zarejestrowania się. To tyle tytułem informacji;)

Offline

#23 2006-02-01 16:59:31

RiXeD
Użytkownik
Dołączył: 2005-10-24

Odp: Za co możesz dostać ostrzeżenie? :-)

A co w przypadku banowania użytkowników za NAT`em?

Offline

#24 2006-02-01 17:50:59

Beavis
Zbanowany
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Za co możesz dostać ostrzeżenie? :-)

Jak ktoś jest uparty to nie ma sposobu na takiego los ale kasowanie konta jest bardzo intratną propozycją okej

Offline

#25 2006-02-01 18:37:24

RiXeD
Użytkownik
Dołączył: 2005-10-24

Odp: Za co możesz dostać ostrzeżenie? :-)

Nie o to mi chodziło.

Jeśli zbanuje się adres zewnętrzny użytkownika za NAT`em, to wtedy wszystkie komputery będące za tym samym routerem tracą możliwość 'wejścia' na 4um... Co już by było niespariedliwe jeśli jeszcze ktoś w tej samej sieci korzysta z 4um...

Offline

#26 2006-02-01 18:48:08

Kane
Administrator
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2003-12-29

Odp: Za co możesz dostać ostrzeżenie? :-)

RiXeD napisał:

Jeśli zbanuje się adres zewnętrzny użytkownika za NAT`em, to wtedy wszystkie komputery będące za tym samym routerem tracą możliwość 'wejścia' na 4um... Co już by było niespariedliwe jeśli jeszcze ktoś w tej samej sieci korzysta z 4um...

Spokojnie, nasz admin wie co robi.


Imperare sibi maximum est imperium

Offline

#27 2006-02-01 20:35:10

Suchy
Użytkownik
Skąd: Łódź (GTW)
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Za co możesz dostać ostrzeżenie? :-)

Z mojej strony taka propozycja: aby wszelkie plagiaty były karane od razu natychmiastowym i wieczystym banem. Ostra kara za takie przewinienie (udowodnione) powinna poskutkować i bardzo mocno przyczynić się do eliminacji plagiatów.

Ostro oceniałbym tez wycinanie stopek autorskich itp.

sprawy forumowe oceniane są na dobrym poziomie i tu nie trzeba ostrzej, nie mniej zmieniłbym aby ostrzeżenia były wieczyste (mogą być anulowane w poszczególnych przypadkach). Uwierz mi 3 możliwe ostrzeżenia na 60dni to dość dużo.

To oczywiście tylko moja sugestia.

Offline

#28 2006-02-01 20:39:26

RiXeD
Użytkownik
Dołączył: 2005-10-24

Odp: Za co możesz dostać ostrzeżenie? :-)

Kane napisał:
RiXeD napisał:

Jeśli zbanuje się adres zewnętrzny użytkownika za NAT`em, to wtedy wszystkie komputery będące za tym samym routerem tracą możliwość 'wejścia' na 4um... Co już by było niespariedliwe jeśli jeszcze ktoś w tej samej sieci korzysta z 4um...

Spokojnie, nasz admin wie co robi.

A czy mógłbyś szanownie powiedzieć co uczyniszgdy pewnego dnia dostaniesz maila ode mnie na przykład z prośbą o zdjęcie niesprawiedliwego bana, który to należał się komuś innemu z mojego NAT`u? Czy odbanujesz, czy zostawisz to tak jak jest czy jeszcze inne akcje podejmiesz?

Offline

#29 2006-02-01 20:40:27

Beavis
Zbanowany
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Za co możesz dostać ostrzeżenie? :-)

Kane napisał:

Spokojnie, nasz admin wie co robi.

Ja też tak myśle, że jesteśmy tutaj aby sobie uprzyjemniać czas i wzajemnie pomagać, a nie uprzykrzać komuś życie cool

papa

PS. ale te buźki to super sprawa... do każdej wypowiedzi są odpowiednie respekt no i chyba za wcześnie wystawiłem swoją ocenę jako "lepsze niż poprzednie" za co powinienem otrzymać ostrzezenie

Offline

#30 2006-02-01 21:02:45

Kane
Administrator
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2003-12-29

Odp: Za co możesz dostać ostrzeżenie? :-)

RiXeD napisał:

co uczyniszgdy pewnego dnia dostaniesz maila ode mnie na przykład z prośbą o zdjęcie niesprawiedliwego bana,

Rany, RiXeD, już ci pisałem, zdaj się na admina, niesłusznie nikomu się tutaj nie oberwie.

Beavis napisał:

PS. ale te buźki to super sprawa...

Dzięki smile

Beavis napisał:

za co powinienem otrzymać ostrzezenie

Da się zrobić oczkod


Imperare sibi maximum est imperium

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024