#1 2006-02-12 14:24:36

DJ_H@NS
Użytkownik
Skąd: Zabrze
Dołączył: 2005-11-06

ZAPRASZAM NA www.zabrze.forumer.pl

Doskonale a więc zacznijmy od początku smile

Potrzebóje ludzi ( maniaków lubiących siedzieć na forum jezor ) do pomocy w ożywieniu mojego forum w sktócie mówiąc chętnych do rejestracji i z głową na karku wszelkie ciekawe tematy i posty się przydadzą
wady tego forum już poznałem i skorygowałem lecz mogłem coś przeoczyć  panel administracyjny wyglada inaczej niż całe forum więc nie jest tak łatwo ingerować w ustawienia zwłaszcza że mam go opanowanego tylko w stopniu podstawowym oczkod
dla tego będe wdzięczny za każdą pomocną dłoń smile i uwagi na poziomie respekt

NEW%20LOGO%20FORUM.JPG
Game's & Clan's

Oferuje:
- przyjemny dla oczu wygląd smile_big
- 2 skurki podstawową & SubBlack ( do wyboru w ustawieniach swojego proilku ) ewentualnie na prośbe niezadowolonych mogę dodać również jasne skiny smile
- małe ograniczenie dozwolone wszelkiego rodzaju nicki z niezgodnymi znakami smile
- duży zbiór materiałów smile
- brak rygorystycznego pilnowania i traktowania smile

www.zabrze.forumer.pl
Co do reszty nie dowiesz się dopuki się nie zarejesrujesz szpan
Reklama%20Forum.JPG
Wejdźcie i kożystajcie z tego forum wszyscy bowiem dla was i dla wielu innych zostało sworzone okej

Ostatnio edytowany przez DJ_HNS (2006-02-16 16:50:18)

Offline

#2 2006-02-12 14:46:52

gracol
Użytkownik
Skąd: GTW
Dołączył: 2005-06-02

Odp: ZAPRASZAM NA www.zabrze.forumer.pl

Od razu wyjaśnię pewną rzecz. Poprzedni wątek został, na prośbę autora, skasowany. Zgodziłem sie, gdyż przerodził się w dyskusję na temat ortografi i wytykania błędów autorowi. Poprosiłem go, żeby sprawdzał swoje posty czego wyraźną poprawę widać powyżej. Dlatego prosiłbym nie wracać do tematu wytykania błędów. Niech skrobnie tu ktoś kto chciałby mu pomóc lub ma jakieś uwagi/propozycje dla autora. smile_big Wierzę w was!

Ostatnio edytowany przez gracol (2006-02-12 14:48:09)

Offline

#3 2006-02-12 14:49:42

DJ_H@NS
Użytkownik
Skąd: Zabrze
Dołączył: 2005-11-06

Odp: ZAPRASZAM NA www.zabrze.forumer.pl

hehe dzienks Gancol za pomoc smile
SERDECZNE POZDRO ALL smile

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024