#1 2006-02-12 16:55:27

Zgrzyt
Użytkownik
Skąd: Gliwice
Dołączył: 2006-02-08

Zabawny tekst w anime?

Chdziałbym byście napisali jaki usłyszeliśćie ostatnio zabawny tekst w anime umnie np. do był bleach, musiałem dać  na 5 minut pałeze jak w jednym momecie ta ruda cycata je taki wielki kawał tortu a tam jakaś dziwczyna mówi:
-Ej ale czy od tego się nie tyje
na to jej kumpela
- Niemartw się jej to idzie w biust
a wy jakie słyszeliście ?:D

Offline

#2 2006-02-12 16:59:31

Winged
Użytkownik
Skąd: Szczytno/Toruń
Dołączył: 2004-10-01

Odp: Zabawny tekst w anime?

Ja mam jeden. Pamiętam jak go przeczytałem to aż płakałem ze śmiechu, jednak to nic wielkiego, ale do teraz jak go czytam to śmieję się z niego. Pochodzi on z Ai Yori Aoshi, w przekłądzie Magica:

Nie ma nic piękniejszego na tym świecie niż ciuchcia!

Pewnie jakieś by się jeszcze znalazły, ale ten sobie zapisałem, bo naprawde mnie "poruszył".


"Dla ludzkich zachowań nie mam nic poza życzliwością i nic poza śmiechem na pocieszenie bliżnich"
John Irving, "Świat według Garpa"

Offline

#3 2006-02-12 17:03:47

Wanderer
Użytkownik
Skąd: Kędzierzyn
Dołączył: 2004-12-06

Odp: Zabawny tekst w anime?

Ja pamiętam coś takiego w Azumandze, dosłownie mnie rozwaliło. Może nie tekst ale sama scena. jezor

Yomi pyta się Tomo: Nagrałaś mi film, o który mnie prosiłaś?
Tomo uśmiecha się: Oh, cholercia, zapomniałam!
Yomi zrezygnowana opuszcza głowę: Wiedziałam! Ale ze mnie baka, że ci zaufałam!
Tomo z uśmiechem na ustach: BAKA! BAKA! BAKA! BAKA! BAKA!
Yomi porządnie wkur...: SAMA JESTEŚ BAKA!
Szkoła się trzęsie.

Może tak smiesznie tu nie brzmi, ale oglądając można się popłakać ze śmiechu. okej[okej]

Ostatnio edytowany przez Wanderer (2006-02-12 17:04:24)


"Choć uliczna burda jest ze wszech miar godna potępienia, to nie ma nic złego w energii, jaką wyzwala ona w ludziach" John Keats

Offline

#4 2006-02-12 17:15:34

Winged
Użytkownik
Skąd: Szczytno/Toruń
Dołączył: 2004-10-01

Odp: Zabawny tekst w anime?

Oj Azumanga Daioh i dziewczyny na czele z Osaką i Chiyo-chan dają radę na całej linii. Tytuł do którego bedę musiał wrócić, bo jest tego wart.
Samych tekstów może nie pamiętam, jednak jak sobie przypomnę same bohaterki to już mam "banana na mordzie".


"Dla ludzkich zachowań nie mam nic poza życzliwością i nic poza śmiechem na pocieszenie bliżnich"
John Irving, "Świat według Garpa"

Offline

#5 2006-02-12 18:10:43

dzimbo
Użytkownik
Skąd: Szczecin | S-H
Dołączył: 2005-01-01

Odp: Zabawny tekst w anime?

Ja może nie przytoczę żadnej kwestii, ale gdy przypomnę sobie serie GTO  to mi sie wesoło na duchu robi.
Bezbłędna seria smile_big

Offline

#6 2006-02-12 18:31:43

robak
Użytkownik
Skąd: Płock
Dołączył: 2005-10-13

Odp: Zabawny tekst w anime?

W Green Green sa ostre akcje ale tyle ich jest ze malo tu miejsca zeby wymieniac jezor

Offline

#7 2006-02-12 19:03:09

Dereku
Użytkownik
Skąd: Stalowa Wola
Dołączył: 2006-01-22

Odp: Zabawny tekst w anime?

No, przy Midori no Hibi idzie też nieźle pośmiać. A te takie "wstawki" są zabójcze po prostu oczkod

Offline

#8 2006-02-12 19:04:42

opcy
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2005-05-31

Odp: Zabawny tekst w anime?

Dick Soucer z Dragon Half'a (oczy płonace z zapału, styl wypowiedzi podniosły):
-Nareście cię unicestwiłem brązowy demonie!!!

kupa to jest brązowy demon o którym mówił...


To nieprawda że nie ma ze mnie porzytku... zawsze moge służyć jako zły przykład smile

Offline

#9 2006-02-12 19:51:46

RiXeD
Użytkownik
Dołączył: 2005-10-24

Odp: Zabawny tekst w anime?

Ta, ogólnie dziewczyna bijąca chłopaka z prędkością 10 ciosów na sekundę i krzycząca: "Bakabakabakabakabakabakabakabaka!" wymiata.... Jeślli przywołać jakiś przykład do byłaby to Kazahana do Kanon`a.

Tak samo każda linijka z Shakugan No Shana-tan wymiata.

Pierwsza scena przed szkołą, idzie sobie Yuji, na głowie siedzi mu (mała) Shana wyzywają go od debili.
Za słupem stoi Kazumi i mówi:
-To zbieg okoliczności, prawda? Ona jest na jego głowie tylko przez przypadek, prawda?

Druga scena jak Yuji wraca do domu z Shaną na głowie, która tym razem wkurzyła się i znów wyzywa Yuji`ego.
Za słupem stoi Kazumi i mówi:
-To zbieg okoliczności, prawda? Ona jest na jego głowie tylko przez przypadek, prawda?
Krótka chwila, Kazumi nagle robi piekielną minę, błysk w oku.
-Zabiję ją!
Po czym ekran robi się czarny, widać jakieś napisy i głos Kazumi:
-Oh, nie powinnam tak mówić! Głupia, głupia! Ale jestem głupia!


W momencie jak Kazumi mówiła "Zabiję ją" to naprawdę o mało nie połknąłem ogromnej kostki galaretki ^^

Offline

#10 2006-02-12 20:54:07

grejpfrut
Użytkownik
Dołączył: 2005-08-07

Odp: Zabawny tekst w anime?

RiXeD napisał:

Tak samo każda linijka z Shakugan No Shana-tan wymiata.

Pierwsza scena przed szkołą, idzie sobie Yuji, na głowie siedzi mu (mała) Shana wyzywają go od debili.
Za słupem stoi Kazumi i mówi:
-To zbieg okoliczności, prawda? Ona jest na jego głowie tylko przez przypadek, prawda?

Druga scena jak Yuji wraca do domu z Shaną na głowie, która tym razem wkurzyła się i znów wyzywa Yuji`ego.
Za słupem stoi Kazumi i mówi:
-To zbieg okoliczności, prawda? Ona jest na jego głowie tylko przez przypadek, prawda?
Krótka chwila, Kazumi nagle robi piekielną minę, błysk w oku.
-Zabiję ją!
Po czym ekran robi się czarny, widać jakieś napisy i głos Kazumi:
-Oh, nie powinnam tak mówić! Głupia, głupia! Ale jestem głupia!


W momencie jak Kazumi mówiła "Zabiję ją" to naprawdę o mało nie połknąłem ogromnej kostki galaretki ^^

zgadzam się całkowicie smile jak to obejrzałem to nie mogłem wstać z fotela ^^ oni naprawdę się musieli czegoś nawdychać ^^

Offline

#11 2006-02-12 21:01:38

KriminalMinded
Użytkownik
Skąd: Łódź [Wesssyyyde!]
Dołączył: 2005-11-12

Odp: Zabawny tekst w anime?

Mnie ostatnio rozwalil tekst tlumaczenia z Blood - The Last Vampire:


00:37:35:Giń poczwaro.

00:38:11:Saya, gdzie kopytkujesz?
00:38:15:Nie możesz odejść.|SAYA

To pogrubione obczajcie hahaha. Nie no zamiast horror, to poczulem ze ogladam komedie smile_big Smialem sie juz do konca filmu smile_big

Ostatnio edytowany przez KriminalMinded (2006-02-12 21:02:16)

Offline

#12 2006-02-12 21:18:43

Suchy
Użytkownik
Skąd: Łódź (GTW)
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Zabawny tekst w anime?

Mnie się podobały 2 sytuacje, które teraz akurat pamiętam. Powiem, że całoś dość mocno spotęgowało dobre tłumaczenie chłopaków z PT i Anki. A konkretnie chodzi mi o te dwie sytuacje z FMP Fumoffu:

1) Jak Sagara zapomniał notatek dla Kaname. Ta wkurzona każe mu biec do nauczycielskiego wyjaśnić wszystko nauczycielom.I ta szybka akcja i powrót.. generalnie całość świetna.

2) Jak Sagara i Przewodniczący rozmawiali z drechem, który przyniósł im informacjeo porwanej Chidori. I ten podziw Sagary: Panie Przewodniczący, Pana zdolności lingwistyczne są zachwycające. A on na to: Przeczytał się pare książek.

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024