#41 2007-06-29 01:38:12

Satoshi
Użytkownik
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Dołączył: 2006-03-25

Odp: Gry anime na PC-ta.

lol, ragnarok online xD

Offline

#42 2007-06-29 02:12:18

darkschab
Użytkownik
Skąd: Gliwice
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Gry anime na PC-ta.

Wishmaster napisał:

Dlaczego nikt jeszcze nie wspomniał o boskiej seri FF ? Na kompie można grać spokojnie w VII([yahoo]) , VIII , IX(chyba przez emulator ps) i kilka innych części. A jak już się przejdzie 7 i obejrzy film... to normalnie stan nirvany doskonałej[brakslow]

okej

Mavet napisał:

  uwarzam ze 7 jest latwa wole 8...wogole 8 jest fajniejsza jezor

hmmm łatwa no trzeba sie napocić żeby dostać wszytko i wszystkich pokonać  smile zresztą dla mnie 8 była łatwaiejsza no ale  miała te niezapomniane intro i muzyka mmmm aż bym pograł
no ale na pc to zapomnij bo straszna była wersja smutny

teraz gram w final fantasy 1 ale to na psp
na pc to moze Grandia czy też Rangarok Online ewentualnie jakis Street Fighter ale nie łam sie, jest tez duzo gier z emulatorów albo jakiś przeróbek do gier np do quake bit for fight dragon ball w bardzo ładnej postaci ale najlepiej sie gra w sieci z znajomym itp smile

Ostatnio edytowany przez darkschab (2007-06-29 02:21:42)

Offline

#43 2007-06-29 05:02:21

szefu
Zbanowany
Skąd: Łódź
Dołączył: 2005-07-24

Odp: Gry anime na PC-ta.

[cytuj]
jest tez duzo gier z emulatorów albo jakiś przeróbek do gier np do quake bit for fight dragon ball w bardzo ładnej postaci ale najlepiej sie gra w sieci z znajomym itp smile

[/quote]

dla mnie to był Bid for Power oczkod ale poza tym jest jeszcze modzik do half life Earth special force w którego nie miałem okazji sprawdzić

Offline

#44 2007-06-29 07:56:43

Kibagami_G
Użytkownik
Skąd: Edo
Dołączył: 2007-04-22

Odp: Gry anime na PC-ta.

Niewiem czy ktos z was gral w takie cos jak "ONI" ze stajni Bungie. tu jest kilka screenow: Screeny z ONI Jest to gra anime na PC wiec idealnie tu pasuje smile_lol Mimo ze to juz  wiekowa gierka (przeszedlem ją chyba ze 20 razy[szpan]) to jest niesamowicie grywalna, masa ciosow, ktorych uczymy sie w trakcie gry, kilka broni do wyboru i takie tam.

Procz tego moge jeszcze polecic kilka gierek na emulatorki:
"Dungeons&Dragons: Shadow over Mystara" i "Dungeons&Dragons: Tower of Doom" w sumie to bardziej fantasy nizli anime ale warto zagrac (szczegolnie ta druga czesc jest wypasiona). D&D najlepiej przez FinalBurn Alpha odpalac.
Pozatym "Sengoku 3" to tez fajna gierka jest (nie, nie jest zwiazana z Dragon Ballem:P) na NeoRage X.
Do tego dorzucam wszystkie Metal Slugi ktore sa poprostu boskie yahoo i Street Fightera Alpha w ktorego tez mozna popykac.
Noooo i jakze moglbym zapomniec o Samurai Shodown, w koncu to z tej gry zaczerpnalem swe imie smile_lol Polecam 4, moim zdaniem to najlepsza czesc bo najtrudniejsza ale 5 tez jest spoko.
Z GBA polecam Golden Sun 1 i 2, FF: Tactics, Breath of Fire 2 i jeszcze kilka... ? cRPG ? jRPG ? (niewiem do konca co oznaczaja te skroty).

a to jedna z lepszch stron z emulatorkami i z romami do nich: RomHustler

Offline

#45 2007-06-29 22:45:12

Obiwanshinobi
Użytkownik
Dołączył: 2005-11-05

Odp: Gry anime na PC-ta.

Kibagami_G napisał:

Do tego dorzucam wszystkie Metal Slugi ktore sa poprostu boskie yahoo i Street Fightera Alpha w ktorego tez mozna popykac.
Noooo i jakze moglbym zapomniec o Samurai Shodown, w koncu to z tej gry zaczerpnalem swe imie smile_lol Polecam 4, moim zdaniem to najlepsza czesc bo najtrudniejsza ale 5 tez jest spoko.

Mniej znana, ale przemagiczna gra NeoGeo - Ninja Master's. Trudna.

Offline

#46 2007-06-29 23:03:37

Obiwanshinobi
Użytkownik
Dołączył: 2005-11-05

Odp: Gry anime na PC-ta.

Starfox napisał:

Resident Evil 4 na PC jest konwersją gry z PS2, a nie z gamecube'a. Skok jakościowy jest porażający, aż trudno uwierzyć, że tak dobrego patcha zrobili.

Ta, miło z ich strony. Raczej trudno uwierzyć, że pierwotnie tak sch?jali konwersję.
P.S. Przepraszam za podwójny post.

Ostatnio edytowany przez Obiwanshinobi (2007-06-29 23:04:35)

Offline

#47 2007-06-29 23:16:00

zergadis0
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2006-04-09

Odp: Gry anime na PC-ta.

Na NeoGeo najlepsze są Last Blade 2, King of Fighters 2000 (jak dla mnie najlepsze jest KOF XI, ale ta część chyba już na NeoGeo nie wyszła, a ja mam ją na PS2) i Garou: Mark of  the Wolves.

Offline

#48 2008-02-08 03:52:51

ziomalLDZ
Użytkownik
Skąd: Łódź
Dołączył: 2006-10-10

Odp: Gry anime na PC-ta.

a zna ktos moze stronke chociaz z tytulami do wiekszej ilosci gierek anime na pc badz na ps2??

Offline

#49 2008-02-08 11:29:18

marcin2
Użytkownik
Skąd: z butelki
Dołączył: 2007-02-25

Odp: Gry anime na PC-ta.

ziomalLDZ napisał:

a zna ktos moze stronke chociaz z tytulami do wiekszej ilosci gierek anime na pc badz na ps2??

Przykładowo klik tutaj oraz tutaj.
Generalnie... google.com

Offline

#50 2008-04-17 00:35:35

Zjadacz
Użytkownik
Skąd: Głogów
Dołączył: 2006-04-10

Odp: Gry anime na PC-ta.

Mógłby ktoś zapodać jakimiś tytułami jRPGów na PieCa? Nie chodzi mi o emulatory. Z góry sorka, jeśli były tu już podawane, ale późno jest, a ja ciężki dzień miałem. Linka od Marcina oblukałem, ale tam jest wiele różnych dziwnych tytułów, a ja bym prosił o podawanie tych lepszych. Z góry dzięki.


"Skazany na zajebistość"

Offline

#51 2008-04-17 01:06:08

Zgrzyt
Użytkownik
Skąd: Gliwice
Dołączył: 2006-02-08

Odp: Gry anime na PC-ta.

O jak coś znajdziesz napisz na PM ^^ ja sam szukałem czegoś bardziej ambitnego ale kicha. CO do FF 7 itd. Wie ktoś jak odpalić to na XP? niby są wersje które działają (jeśli wierzyć info na torkach) ale ogólnie dupa bo i tak nie działa : /

Offline

#52 2008-04-17 01:49:47

groozin
Użytkownik
Skąd: Kraków
Dołączył: 2006-07-15

Odp: Gry anime na PC-ta.

~Zgrzyt, a wktórym momencie masz problem z FF VII? Odpalenie rozgrywki samej w sobie jest do zrobienia, powstało kilka patchów dzięki którym powinno pójść na każdej maszynie. Za to problemem są często filmiki. Z niewiadomych przyczyn kodek TrueMotion 2.0 na niektórych kompach nie chce działać z grą jak należy. Gra się wiesza na intrze lub nawet na reklamach producentów na samym starcie. Można wywalić z katalogu gry filmiki i powinno chodzić, ale to żadna radocha.
Można też spróbować na emulatorze, ale chyba nie warto, bo do wersji PC wyszło wiele modów poprawiających grafikę i nie tylko smile_big Ale w takiego np FF IX gra się na emulatorze komfortowo. W ogóle polecam gry z PSX, bo przy pomocy ePSXe gra się bezproblemowo i stabilnie. No i jest save w dowolnym momencie smile
A na deser zostaje zawsze FF VIII - wciąż ładnie wygląda, na XP chodzi bez zająknięcia, no i prywatnie lubię go bardziej niż VII smile_big


5205.png

Offline

#53 2008-04-17 08:48:40

Zjadacz
Użytkownik
Skąd: Głogów
Dołączył: 2006-04-10

Odp: Gry anime na PC-ta.

FF VII działał mi na XP bezproblemowo (oryginał nawet mam, kupiłem za 7zł od gościa). Nie pamiętam, żebym instalował jakieś patche, ale nie jestem pewien do końca. Na bank jednak instalowałem jeden do wyścigów chocobo, ale to już na drugiej płycie było chyba. Co do ósemki, to patch był potrzebny, jeśli miało się kartę GeForce. Bez niego grafika się psuła. Wczoraj ściągnąłem sobie Grandię II, bo Hayate polecał, ale ta po zainstalowaniu nie reaguje w ogóle. Lukałem w necie trochę, ale nic o tym nie ma.

EDIT: Zgrzyt, zagraj w Breath of Fire IV, jest na PC. Gra świetna, jestem fanem całej serii (co widać po avatarach).

Ostatnio edytowany przez Zjadacz (2008-04-17 13:43:50)


"Skazany na zajebistość"

Offline

#54 2008-08-02 01:28:38

Fari
Użytkownik
Dołączył: 2008-08-02

Odp: Gry anime na PC-ta.

Z gier na PC polecam OniBlade. Gra została zrobiona przez rosianów, ale jest niesamowicie efektowna, ładna, a przy tym zrobiona w klimacie mangowym. Tym tytułem  ( moim zdaniem) nie powstydziła by się raczej nie jedna konsola. Nie potrzebny jest w cale aż taki mocny sprzęt, mi chodziła płynnie na high detalach w 1680x1050 przy 1.5GB ramu, Athlon64 3800+ i grafie GF7600GT- średnio miałem 20-60Fps (zależy jak duża była zadyma:P ) smile 

Przykładowe zdjęcie z googla http://www.gaminator.pl/data/screen/449 … 4493-2.jpg

A z bijatyk może Fatal/fake ( zrobiona na podstawie Fate/stay night ).

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024