#1 2004-04-10 16:30:55

Totumfacky
Użytkownik
Skąd: Gdańsk
Dołączył: przed 2004-07-25

Knights Of Xentar !!! :P

Ohlajo Gorzaumasu!
Napisalem tytul tej slawnej [dla mnie;] gry RPG z trzema
wykrzyknikami bo w sumie chodzi mi o 3 czesc tej gry,
jedyna chyba dostepna po angielsku na PC oraz 3 wykrzykniki
moga podpowiedziec Wam iz gra jest z gatunku [procz RPG] XXX.
Milo wspominam ta gre choc byla 'dosc' liniowa i z grafika 16 kolorow !
Moze ktos sie orientuje czy sa jednak inne czesci KoX dostepne na PC?
Ewentualnie jakims emulatorze? A moze sa podobne gierki o ktorych
napewno nie wiem a Wy tak?
Pozdrawiam

Offline

#2 2004-08-08 12:34:19

Shukun
Użytkownik
Skąd: Łódź
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Knights Of Xentar !!! :P

Również polecam wszystkim miłośnikom gier z zwiazanych z mangą i anime KoX.
Co do pozostałych części Totumfacky to w sumie są 4 (wliczając w to KoX) - wszystkie występują pod tytułem Dragon Knight i każda ukazała sie na PC - problem to znalezienie i skompletowanie wszystkich oraz to że z tego co wiem tylko Dragon Knight 3 KoX było w wersji angielskiej. Mam w swojej kolekcji gier Dragon Knight 3 i 4 mam na PC (z tego co wiem Dragon Knight 4 wyszło też na PSXa tylko że w wersji cenzurowanej - bez scen hentai ale tylko w wersji japońskiej).
Dragon Knight 4 doczekał się rownież swojego odpowiednika w postaci anime - Dragon Knight 4-Ever (inny tytuł to Dragon Knight - Wheel of Time lub poprostu Dragon Knight 4), jest to miniseria, na którą składają się 4 epizody po około 30 minut każdy, oczywiście jest to hentai (choć jest tam bardzo mało scen jak na hentai - bardziej seria kładzie nacisk na fabułę) - gdyby nie te pare scen to byłoby to poprostu dobre przygodowe anime osadzone w świecie fantasy - coś jak Record of Lodoss War. Polecam.
A co do innych gier typu KoX to na PC to parę miesięcy temu wyszła na PC gra Brave Soul - rpg bishoujo (czyli XXX). Gra jest bardzo dobrze zrobiona, zawiera bardzo wysokiej jakości CG, ma fajny filmik początkowy ^_^ (anime - co zdaża się żadko przy tego typu grach), ciekawą fabułę, nieliniowość w niej jest niezwykle wysoka co zapewnia dobrą zabawę (pierwszy raz przechodząc grę nie widziałem ani jednej akcji hentai ^_^ a możliwości jest niezwykle dużo). Brave Soul zostało wydane w wersji angielskiej (tekst) z japońskimi dialogami, gra zajmuje 1 CD.
Totumfacky polecam ci Brave Soul jesli podobało Ci się KoX.

Jak macie ludziska jakieś pytania co do gierek bishoujo (hentai) to pytajcie bo mam tego sporo.
Jeśli jestescie ludzie zainteresowani powstaniem na forum postu z recenzjami takich gier to dajcie znać bo mogę się tym zająć. ^_^
Pozdrowionka.

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024