#1 2006-03-13 17:55:28

cieslak
Użytkownik
Skąd: Włocławek || Kuruoshii Anime
Dołączył: 2006-03-21

Wymiana ale nie za anime i nie za gry na PS2

siema
chodzi mi dokladnie o konsole Play Station(PSone) jak ktos ma ja i nie chce to moge sie wymienic za DreamCast'a(dwa pady.originalna karta pamieci i ponad 30 gierek)oczywisice konsola mogla by byc przerobiona i nie musi miec pada( ale mogla by miec smile_big ) no i najlepiej jakby miala karte pamieci i okablowanie :d (moze byc bez gier)

Jak ktos nie chce sie wymienic na konsole to moge dac duzo gierek na PS2 albo duzo ilosc anime

Oczywiscie jestem tez zainteresowany kupic ta konsole tylko podajcie cene smile_big:D

Sprawdzalem na allegro i sa ale nie mam wlasnego kontai nie moge sie licytowac a przy wiekszosci ofert nie ma telefonu komurkowego dlatego nie moge nawet zadzwonic wiec pisze tu moze ktos bedzie zainteresowany

pozdrawiam

Offline

#2 2006-03-13 18:13:35

Elvis1985
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2005-06-12

Odp: Wymiana ale nie za anime i nie za gry na PS2

Ja też niedawno oddałbym wszystko by móc znów pograć w kultowe gierki, bo emulator to nie ten klimat. Ale jako, że coś mnie powstrzymywało od kupna PSXa na allegro w cenach 250-300zł, teraz jestem ponownym posiadaczem PS2 :] Kupiłem ją za 399zł, wystarczyło być cierpliwym i wypatrzyć promocję oczkod

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024