#1 2006-03-24 22:00:31

cieslak
Użytkownik
Skąd: Włocławek || Kuruoshii Anime
Dołączył: 2006-03-21

Turniej w Zabrzu

siema
niedlugo a konkretnie na poczatku maja w zabrzu odbedzie sie turniej bijatyk 2D i 3D
zapraszamy wszystkich
nie chce mi sie wszystkiego od nowa pisac wiec wiecej info tutaj  INFO NA TEMAT TURNIEJU

Offline

#2 2006-03-25 09:41:09

cieslak
Użytkownik
Skąd: Włocławek || Kuruoshii Anime
Dołączył: 2006-03-21

Odp: Turniej w Zabrzu

nikt nie jest zainteresowany ??

Offline

#3 2006-03-25 22:45:45

Obiwanshinobi
Użytkownik
Dołączył: 2005-11-05

Odp: Turniej w Zabrzu

Tam, gdzie miała być informacja, wyskoczył komunikat o braku uprawnień. Człowiek z natury jest leniwy, dlatego jeśli innym też się tak zrobiło, mogło to ich zniechęcić. Pewnie, że komu zależy, ten się dowie.
Turniejem byłbym zainteresowany pod warunkiem, że grano by w Ninja Master's, w pewnych kręgach kultowe mordobicie SNK (sakramencko trudne). Ćwiczę na emulatorze Neorage (obecnie z pewnych względów zaniedbałem treningi) postacią imieniem Karasu - nie twierdzę, że jestem dobry (to jedyne mordobicie, któremu poświęciłem więcej czasu), ale gdyby jacyś mistrzowie Ninja Master's się łuzgali, chętnie bym popatrzył.
Czy bywają w Polsce turnieje starszych bijatyk (choćby na emulatorach)?

Offline

#4 2006-03-25 23:15:27

cieslak
Użytkownik
Skąd: Włocławek || Kuruoshii Anime
Dołączył: 2006-03-21

Odp: Turniej w Zabrzu

nie gramy w takie gry
z 2D gramy w GG i 3rd
a z 3D T5 i SC3

Offline

#5 2006-03-25 23:27:15

Obiwanshinobi
Użytkownik
Dołączył: 2005-11-05

Odp: Turniej w Zabrzu

cieslak napisał:

nie gramy w takie gry

A szkoda. W GG nie ma ducha Samurai Shodown (Samurai Spirits), Ninja Master's i The Last Blade... Mam nadzieję, że w Japonii powstaną jeszcze takie "historyczne" bijatyki (wydaje się to niemal pewne, ale czy to będzie 2D? To już mniej pewne).

Offline

#6 2006-03-27 08:21:13

cieslak
Użytkownik
Skąd: Włocławek || Kuruoshii Anime
Dołączył: 2006-03-21

Odp: Turniej w Zabrzu

w japoni graja w to ale u nas w polsce jest takie male zainteresowanie grami 2D ze glowa mala zledwoscia ludzie graja w GG i 3rd Strike a co mowic w takie gry co napisales
niestety u nas w polsce jest duze zainteresowanie grami typu T5 i SC3 dlaczego bo te gry nie sa trudne i sa w 3D dlatego w nie graja wiec szkoda placze[placze]

natomiast np. we francji jest takie duze zainteresowanie wszystkimi bijatykami ze maja wlasna lige i co tydzien turnieje rankingowe respektahh chyba bede musial sie tam przeprowadzic smile_big:D

Offline

#7 2006-03-27 08:48:37

Kato
Użytkownik
Skąd: Sosnowiec
Dołączył: 2006-02-20

Odp: Turniej w Zabrzu

[cytuj]A szkoda. W GG nie ma ducha Samurai Shodown[/quote]
Zgadzam się, Samurai Shodown był i jest nadal niesamowitą grą, świetne postacie i przede wszystkim KLIMAT, ale niestety gra na klawiaturze w tym wypadku to po prostu nie to cholera

Offline

#8 2006-03-27 18:40:59

cieslak
Użytkownik
Skąd: Włocławek || Kuruoshii Anime
Dołączył: 2006-03-21

Odp: Turniej w Zabrzu

Kato napisał:

Zgadzam się, Samurai Shodown był i jest nadal niesamowitą grą, świetne postacie i przede wszystkim KLIMAT, ale niestety gra na klawiaturze w tym wypadku to po prostu nie to cholera

chyba wiesz ze istnieja przejsciowki [madrala]a co do Samurai Shodown to chyba nie grales w Guilty Gear'a bzdura

Ostatnio edytowany przez cieslak (2006-03-27 18:43:37)

Offline

#9 2006-03-28 18:17:50

Obiwanshinobi
Użytkownik
Dołączył: 2005-11-05

Odp: Turniej w Zabrzu

Ja po dziś dzień się zastanawiam, czemu takiego Samurai Shodown było tyle części (chyba z 5), a Ninja Master's tylko jedna? Niby ta druga jest trudniejsza, ale chyba Japończycy mają kasę na żetony? Dla mnie Ninja Master's to coś magicznego (mojego znajomego, weterana Tekkenów, po uszy wsiorbało całkiem niedawno, dzięki emulatorom).
Samurai Shodown z GG bym nie porównywał - szybsze tempo (przynajmniej w XX), "latanie" po arenie (w powietrzu tam się chyba więcej dzieje niż na ziemi? Tak przynajmniej wygląda mashowanie Jam w moim wydaniu), z żadną postacią w GG jakoś się nie utożsamiłem (może zawodowcy nie zwracają na to uwagi, ale dla mnie całokształt jest ważny).
Domniemywam, że w Japonii po dziś dzień stoją na salonach automaty z Samurai Spirits (jak u nich nazywa się Samurai Shodown). Trza będzie tam się kiedyś przelecieć na automaty.
Ale w Ninja Master's NIE MA postaci od czapy, a w SS się zdarzały (Szarlotka). Powtórzę się, że kto ma sentyment do Ninja Scroll i Naruto, nie znajdzie, o ile wiem, nic lepszego nad Ninja Master's (z mordobić). Granie w to z klawiatury jest nieporozumieniem, dlatego przypominam (znowu się powtarzając, ale to praca u podstaw), że nawet "jednorazowego użytku" pad cyfrowy za dwie dychy odczuwalnie podnosi komfort. Niepotrzebna przejściówka.
A dzięki temu, że Polacy grają amatorsko (ponoć u nas nie da się z tego utrzymać), robią to - jak rozumiem - z miłości. "Też fajnie".

Offline

#10 2006-03-29 22:12:15

cieslak
Użytkownik
Skąd: Włocławek || Kuruoshii Anime
Dołączył: 2006-03-21

Odp: Turniej w Zabrzu

jak grasz w GG to moze wpadniesz do Zabrza na turniej

Ma ktos zamiar przyjechac tam i pograc sobie ??

Offline

#11 2006-04-01 01:18:01

Obiwanshinobi
Użytkownik
Dołączył: 2005-11-05

Odp: Turniej w Zabrzu

Chyba jako widz, bo w GG jeszcze nie trenowałem jak należy. Ĺťyczę powodzenia, również na międzynarodowych scenach.
A to, co wyszło na PC w pełnej wersji z CDAction - Guilty Gear: Isuka, to starsze od Reload? Jeszcze jeden powód, żeby gracze PCtowi w Polsce zamiast narzekać, zaopatrzyli się w pady i wskrzesili chwałę mordobić 2D.

Offline

#12 2006-04-01 07:59:13

cieslak
Użytkownik
Skąd: Włocławek || Kuruoshii Anime
Dołączył: 2006-03-21

Odp: Turniej w Zabrzu

GGxx#Reload jest starsze niz GGIsuka a nie wiem czy wiesz ale za 12 dni wychodzi GGSlash czyli nowe plansze[scenerie], nowe ciosy i nowe stroje a na dodatek dwie nowe postacie Order Sol i A.B.A czy to bedzie dopiero gransko yahoo[yahoo][yahoo][yahoo]

Offline

#13 2006-04-03 00:00:49

Obiwanshinobi
Użytkownik
Dołączył: 2005-11-05

Odp: Turniej w Zabrzu

O ile się nie mylę, na turnieje zabiera się własne pady, a ja mam tylko USB (tandetny, ale działa jak trza). Do startowania w GG z żywymi ludźmi tak czy owak nieprędko będę gotów.

Offline

#14 2006-04-03 00:01:39

cieslak
Użytkownik
Skąd: Włocławek || Kuruoshii Anime
Dołączył: 2006-03-21

Odp: Turniej w Zabrzu

szkoda smutny

Offline

#15 2006-04-03 00:05:46

szefu
Zbanowany
Skąd: Łódź
Dołączył: 2005-07-24

Odp: Turniej w Zabrzu

mogliby taki turniej zrobic w łodzi

Offline

#16 2006-04-03 00:20:53

Obiwanshinobi
Użytkownik
Dołączył: 2005-11-05

Odp: Turniej w Zabrzu

papaja111 napisał:

mogliby taki turniej zrobic w łodzi

Do dzieła. To chyba stosunkowo nietrudno zorganizować? Potrzebna jest sala, konsole i telewizory, nie mylę się? Tylko trzeba się zorientować, czy ktoś byłby zainteresowany, bo jak nie, lepiej wybrać się na imprezę zorganizowaną przez doświadczonych ludzi (w Polsce, o ile wiem, nie od dziś urządza się turnieje).

Offline

#17 2006-04-03 08:29:24

cieslak
Użytkownik
Skąd: Włocławek || Kuruoshii Anime
Dołączył: 2006-03-21

Odp: Turniej w Zabrzu

mowie wam jest w Zabrzu smile:)
a co do turnieji jak byscie zroblili w 2D to pojawilo by sie osoby ale trzeba bylo by zalatwic sponsora jak chcecie zrobic turniej smile_big a co do zlociku to nagrod nie potrzeba tylko wtedy taka impreza musi byc dwudniowa inaczej nikt nie przyjedzie smutny
pozdr

Offline

#18 2006-04-27 14:54:01

Obiwanshinobi
Użytkownik
Dołączył: 2005-11-05

Odp: Turniej w Zabrzu

Inaczej sprawy by się miały, gdyby np. istniała jakaś wtyczka do emulatora pozwalająca na granie w mordobicia online (pewnie coś takiego jest, ale nie działa). Można spekulować, czemu to się nie przyjęło (a bez tego trudno w Polsce o wyćwiczoną w multi bojach kadrę np. SNK vs Capcom, bo gdzie teraz, panie, salony). Wyszedł DoA na Xa 360 i ponoć opcja online to tylko taka ciekawostka - mowy nie ma o graniu przez sieć identycznie, jak na jednej platformie. Bufor musiałby chyba opóźniać o max 1 klatkę, żeby to miało sens.
Myślę sobie, kto zjechałby na turniej (prędzej - zlot miłośników) staroci 2D? Ilu się ostało w Polsce koneserów o niewygasłej woli walki? Może w serię King of Fighters gra więcej niż półtora osoby, a co z innymi tytułami? Żeby nie było tak, że jeden amator niszowej bijatyki leje wszystkich, którzy się z nim zmierzą (bo nie ćwiczyli).
Gdyby tak zmówić się na - dajmy na to - miesiąc przed ewentualnym zlotem, kto co ćwiczy i ustawić na konkretne walki...

Offline

#19 2006-04-27 16:37:37

BeAsTMaStEr
Użytkownik
Skąd: ZABRZE
Dołączył: 2005-11-25

Odp: Turniej w Zabrzu

a kiedy ten turiej bedzie był

Offline

#20 2006-04-27 16:51:20

cieslak
Użytkownik
Skąd: Włocławek || Kuruoshii Anime
Dołączył: 2006-03-21

Odp: Turniej w Zabrzu

6 i 7 maja masz INFO

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024