#1 2006-03-27 19:51:26

fillip75
Użytkownik
Skąd: Chełm
Dołączył: 2005-08-14

Majteczki Magikano

Sądziłem, że nic nie przebije już dość leciwego odcinka 4 "Chobits" ze sceną zakupu majteczek, a tu taka niespodzianka:-D Jeżeli ktoś do tej pory oglądał odcinki Magikano z mamusiooom to szczególnie odradzam część dziesiątą. Mamusia może zakazać oglądania Anime na conajmniej miesiąc. W owym odcinku Magikano zaklada czarodziejskie majteczki... gadające majteczki[hehe] Chciała stać się bardziej atrakcyjna dla Haruo, więc skorzystała z rady babci i założyła owe majteczki. Niestety dla niej nie dowiedziała się, że tych majteczek sama nie ściągnie... musi do tego przekonać no właśnie kogo...[szpan] A że nie jest perwersyjna, bo jakby to ująć Magikano nie należy do gatunku ecchi lub bynajmniej hencośtam. Więc dziewczyna ma duuuży problem. Tym bardziej, że majteczki lubią się same pokazywać ludziom... ot taki wicherek. Zabawa na całego, można się uśmiać8-D Każdy kto już widział odcinki Magikano, wie jak zazdrosne potrafią być siostrzyczki Naruo, a w tym odcinku mimowoli będzie mnóstwo niedwuznacznych sytuacji. (ot np. próba ściągniecia majteczek ręką ogłuszonego Naruo, no cóż majteczki były bystrzejsze[hehe]) I przykra wiadomość... nie ma polskich napisów, więc tylko dorośli proszeni są do podejścia do monitora.[yahoo] A dzieci spać, spać, no mówię spać.[ej]

Ostatnio edytowany przez fillip75 (2006-03-27 19:58:24)

Offline

#2 2006-03-27 20:01:46

belgrath
Użytkownik
Skąd: Gdańsk
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Majteczki Magikano

Fakt fajne te majteczki tylko czemu z wizerunkiem kota i szkoda że nie pokazali jak sie "zmniejszyły" do 10% pierwotnego rozmiaru slina

Offline

#3 2006-03-27 20:28:48

Hatake
Użytkownik
Skąd: Jastrzębie-Zdrój
Dołączył: 2004-12-15

Odp: Majteczki Magikano

KUĹšWA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! co to ma być! przez ciiebie znowu przeczytałem spoilera. damn co za spam grrr

Offline

#4 2006-03-27 20:35:32

fillip75
Użytkownik
Skąd: Chełm
Dołączył: 2005-08-14

Odp: Majteczki Magikano

Co to jest spoiler?[brakslow]

Offline

#5 2006-03-27 20:42:34

Kisiel
Użytkownik
Skąd: Wrocław
Dołączył: 2005-06-24

Odp: Majteczki Magikano

Opisałeś co jest w tym odcinku i zepsułeś radośc oglądania mi tego! klnie
a wczoraj sciągnąłem i chciałem później obejrzeć placze
koduj to na przyszłość w ROT13


10721827ve.gif

Offline

#6 2006-03-27 20:52:40

RiXeD
Użytkownik
Dołączył: 2005-10-24

Odp: Majteczki Magikano

fillip75 napisał:

I przykra wiadomość... nie ma polskich napisów, więc tylko dorośli proszeni są do podejścia do monitora.[ej]

HUH?!! MAM SIĘ CZUĆ OBRAĹťONY?! ZNAM ANGIELSKI LEPIEJ OD WIELU DOROSŁYCH! Na przyszłość uważaj jak dobierasz słowa, bo ktoś może być mniej miły ode mnie i mieć flamerskie zapędy...

Offline

#7 2006-03-27 20:58:09

Kisiel
Użytkownik
Skąd: Wrocław
Dołączył: 2005-06-24

Odp: Majteczki Magikano

~RiXeD a ile ty masz lat? szpan
Pojęcie dorosły jest pojęciem względnym. Dorosłym nei jest się od osiemnastu lat tylko gdy dojrzeje psychicznie a nie fizycznie. Sam mam mam 19 lat i nie czuję się dorosłym ani dzieckiem. To chyba jakiś okres pomiędzy o którym książki nic nie mówią jezor
RiXeD jeśli w głębi serca/doszu czujesz się dorosły to o co ci chodzi? smile


10721827ve.gif

Offline

#8 2006-03-27 21:03:24

FlashMan23
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2004-10-10

Odp: Majteczki Magikano

fillip75 napisał:

Co to jest spoiler?[brakslow]

Spojler? To slang (potoczne słowo), po  prostu "opisujesz zawartość czegoś którzy inni nie widzieli/nie czytali a mają zamiar obejrzeć/przeczytać i odbierasz ewidetnie przyjemność im z czytania/ogladania". Kapujesz? Do ekipy ANSI - musicie to dać w regulaminie - "zakaz spojlerowania w przeciwnym razie ban". Koniec i kropka.

Offline

#9 2006-03-27 21:09:41

Zeus
Użytkownik
Skąd: Augustów..Obecnie Warszawa WAT
Dołączył: 2005-07-29

Odp: Majteczki Magikano

koniectematu

Spojlers bad!!! klnie[cholera][cenzura]

Ostatnio edytowany przez Zeus (2006-03-27 21:10:30)

Offline

#10 2006-03-27 23:36:17

Tion
Użytkownik
Skąd: KatOwice
Dołączył: 2005-08-25

Odp: Majteczki Magikano

... , no offence

Offline

#11 2006-03-28 00:19:53

fillip75
Użytkownik
Skąd: Chełm
Dołączył: 2005-08-14

Odp: Majteczki Magikano

Właściwie miesięcznik "FILM", czy jakakolwiek recenzja filmowa wg. was jest spoilerem?! Przecież nie zdradziłem zakończenia serialu, a jedynie uchyliłem rąbka tajemnicy, którą i tak w pierwszych minutach byście poznali. Czyli bez paniki. Jedna zdradzona scena, nie pozbawia przyjemności oglądania kilkunastu innych oczkod Właściwie mógłbym mieć pretensję do recenzenta filmu "Oszukać przeznaczenie 3", za to że podał w jaki sposób bohaterowie mieli zginąć w początkowej scenie. Tylko pytanie brzmi, skoro by jej nie przybliżył, to o czym właściwie miałby on napisać? Wyrzućcie z mojego opisu majteczki od babci i nieprzytomnego Nauro i co pozostaje? Nic. Faktycznie mnóstwo byście się z tego dowiedzieli. Co do poziomu anglika, dzieci drogie. To miło mi słyszeć, że niektórzy wcześniej w niego zainwestowali niżli ja. Mam nadzieję, że czytanki też w czwartej klasie podst. sumiennie przerabiali. Bo dialogi w tym serialu lecą jak z automatu[szpan] Czyli tak, czy owak, jak nie na angielskim dzieci się zawieszą, to na szybkości czytania. No chyba, że stopklatka pozostaje, ale komu by się chciało. No nie oczkod

Ostatnio edytowany przez fillip75 (2006-03-28 00:23:56)

Offline

#12 2006-03-28 00:42:52

Beavis
Zbanowany
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Majteczki Magikano

Hymmm trochę źle to pojmujesz filip75 oczkod
W swojej wiadomości podałeś konkretną sytuację - opisałeś przebieg pewnego wyselekcjonowanego zdarzenia. W przypadku tytułu gazety, którą przytoczyłeś, sprawa dotyczy opisu jako całości filmu - kim są bohaterowie, w jakim czasie dzieje się akcja lub rodzaju gatunku. Nie ma natomiast (a przynajmniej nie powinno być) podane konkretnych sytuacji pozbawiających widza przyjemności oglądania - ja to tak widzę. Samo podanie, dla przykładu, opisu Naruto jako - grupka nastolatków posługująca się różnorakimi technikami wywodzących się rodem ze stylu ninja, chroniących siebie i swoich najbliższych, daje tylko zarys większej całości.
Żeby nie rozwodzić się za długo nad tym tematem... użyj edycji owego posta i zakoduj go w ROT13 zanim inni nadzieją się na spoilerka. Szczerze ja też bym się zdenerwował jakbym przeczytał coś podobnego do anime, którego jeszcze nie zdążyłem widziałem. Całe szczęście nie oglądam tego anime wowzly

papa

Offline

#13 2006-03-28 00:54:41

Psychopata
Użytkownik
Skąd: Iława
Dołączył: 2005-05-27

Odp: Majteczki Magikano

fillip75 napisał:

Właściwie miesięcznik "FILM", czy jakakolwiek recenzja filmowa wg. was jest spoilerem?! Przecież nie zdradziłem zakończenia serialu, a jedynie uchyliłem rąbka tajemnicy, którą i tak w pierwszych minutach byście poznali. Czyli bez paniki. Jedna zdradzona scena, nie pozbawia przyjemności oglądania kilkunastu innych oczkod Właściwie mógłbym mieć pretensję do recenzenta filmu "Oszukać przeznaczenie 3", za to że podał w jaki sposób bohaterowie mieli zginąć w początkowej scenie. Tylko pytanie brzmi, skoro by jej nie przybliżył, to o czym właściwie miałby on napisać? Wyrzućcie z mojego opisu majteczki od babci i nieprzytomnego Nauro i co pozostaje? Nic. Faktycznie mnóstwo byście się z tego dowiedzieli. Co do poziomu anglika, dzieci drogie. To miło mi słyszeć, że niektórzy wcześniej w niego zainwestowali niżli ja. Mam nadzieję, że czytanki też w czwartej klasie podst. sumiennie przerabiali. Bo dialogi w tym serialu lecą jak z automatu[szpan] Czyli tak, czy owak, jak nie na angielskim dzieci się zawieszą, to na szybkości czytania. No chyba, że stopklatka pozostaje, ale komu by się chciało. No nie oczkod

Wystarczy jak powiesz co sie dzieje w pierwszych sekundach anime i juz bedziemy zli.
Ale w pierwszym twoim poscie troche tego jest... bzdura

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024