#1 2004-04-20 14:44:02

Totumfacky
Użytkownik
Skąd: Gdańsk
Dołączył: przed 2004-07-25

probem z Wideo - film Wings of Honneamise

sciagnelem ten film w wersji dwuplytowej i po
uruchomieniu odtworzania okazalo sie ze obraz
'wariuje'. jakby to najblizej opisac to obraz drga
na poziomie klatek filmu, kilka klatek filmu
wyswietla sie dobrze a nastepnie kilka albo sie cofa
albo przyspiesza. daje to efekt breakdancu postaci
na ekranie smile_big zna ktos z Was jakies rozwiazania tego problemu ?

Offline

#2 2004-04-20 15:37:31

Totumfacky
Użytkownik
Skąd: Gdańsk
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: probem z Wideo - film Wings of Honneamise

ok ok poczytalem sobie forum tam gdzie piszecie
o k-lite. rzeczywiscie, bardzo dobry zestaw kodekow
ktos w koncu wiedzial jak zmontowac zestaw tak zeby nie
bylo w nim konfliktow miedzy kodekami.
film dziala teraz bez zarzutu smile

Offline

#3 2004-05-15 21:36:04

Gokuh
Użytkownik
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: probem z Wideo - film Wings of Honneamise

Bądź człowiekiem! Nie strasz ludzi!. Właśnie zasysam "Wings of Honneamise"2CD smile_big. Uff no ja mam zainstalowany K-Lite i Matroske i spoko mi OGM-y chodzą?. No dobra kurka wodna zapytam bo nie zasne - zassałeś "Wings of Honneamise" z boxtorrents`a?.

Offline

#4 2004-05-16 01:34:19

Suchy
Użytkownik
Skąd: Łódź (GTW)
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: probem z Wideo - film Wings of Honneamise

Ja zassałem i chodzi ładnie (hehe... dodałem polskie suby i przerobiłem se na MKV jezor )
To drganie filmu spowodowane jest różnicami w algorytmach kompresji jakie występują w różnych kompilacjach XViD oraz w DivXie. Czyli prościej mówiąc jeśli film był np zakodowany za pomocą DivX (a tak jest w przypadku Wings... z boxtorrenta) a jest odtwarzany w innym kodeku (np XviD) to mogą (ale nie muszą - to już zalezy od parametrów kompresji i wykożystanych algorytmów kompresowania) wystąpić problemy w postaci drgania klatek, nagłych kolorowych kwadratów, rozmywania i nakładania się klatek, a nawet czasami zawieszania się filmu.

Offline

#5 2004-05-23 18:43:41

Gokuh
Użytkownik
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: probem z Wideo - film Wings of Honneamise

uff no nieźle mnie wystraszyłeś ale się na szczęście okazało że dmuchałam na zimne filmik chodzi spoko:D

Offline

#6 2004-06-10 19:12:22

Azakiel
Użytkownik
Skąd: Ostrołęka
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: probem z Wideo - film Wings of Honneamise

jesli interesuje was okładka do tego filmu to mozna ją zassac stąd (jest pod takim samym tytułem jak film ofkors)

http://www.cdcovers.cc/vcd_w.php

sam ją tam uploadowałem parę dni temu bo nigdzie nie było dobrej okładki ..okładka jest mojego autorstwa ..tzn sam robiłem montaz grafik, korekcje koloru dodanie fragmentu chmur, napisów i takie tam..

P.S. okładka ma wymiary 12x12 pasuje do standardowego pudełka na CD

Offline

#7 2004-06-10 20:39:34

Suchy
Użytkownik
Skąd: Łódź (GTW)
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: probem z Wideo - film Wings of Honneamise

Nie obrazisz się jeśli zapodam odrobinkę konstruktywnej krytyki? oczkod

+ Rozkład ogólny jest świetny... wybór tła, konkretnych rysunków (a właściwie rysunku) z postaciami i wybór czcionki świetny.. wsio się pięknie komponuje

- Wątpie by to była wina niewiedzy, raczej zmęczenia, bądź przeoczenia, ale białe obszary między włosami możnabyło bez problemu zlikwidować, a dodanie drobniusienkiego efektu wtopienia na obiekcie z postaciami (bo pewnie żeś na obiektach i warstwach pracował) sprawiłoby, że postaci i tło były by bardziej "spójne"...

Pozdrawiam

Offline

#8 2004-06-10 21:37:57

taipan
Użytkownik
Dołączył: 2003-12-20

Odp: probem z Wideo - film Wings of Honneamise

Dla mnie git! wstyd

Offline

#9 2004-06-11 01:12:23

Azakiel
Użytkownik
Skąd: Ostrołęka
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: probem z Wideo - film Wings of Honneamise

masz rację mozna było dodac feathering na selekcji zeby troszke stopic te obiekty ze sobą, no i faktycznie  moje wielkie  przeoczenie to białe obszary na górze przy włosach .boze gdzie ja miałem oczy ..ale chyba wiem początkowo planowałem białe tło  wiec nie wycinałem zbyt dokładnie potem mi sie odmieniło no i klops ....okładkę robilem w pracy na powermacu (photoshop 7.0.i Illustrator 10) i w ferworze pracy troszkę mi umkneło..mea culpa

z innej beczki tu moje stare wypociny jak chcecie to luknijcie

http://www.grafika.art.pl/?page=user&nick=AZAKIEL

jak klikniecie w któras z 3 miniaturek to powiekszenie w nowym oknie, zresztą co ja tu wam będę tłumaczył , nie macie po 5 lat   jezor

Offline

#10 2004-06-11 01:19:06

Suchy
Użytkownik
Skąd: Łódź (GTW)
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: probem z Wideo - film Wings of Honneamise

Co tu pisać... widać że się tym trudnisz i masz łęb na karku... ja nawt amatorem nie jestem... umiem kilka rzeczy, ale nie mam się co równać...
P.S.
Hehe.. ja mog się pochwalić muzyką jezor
P.S.S.
trzymasz poziom smile

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024