#21 2006-04-15 19:47:27

johny_lennon
Użytkownik
Skąd: Bielsko
Dołączył: 2006-01-09

Odp: Proszę o tłumaczenie hentai

kamehameha napisał:

-Och Oni-chan, nie.
-Spokojnie, rozluźnij się.
-Ale oni-chan, AAAAAAAAAAAAA!!! Tylko nie tam. Boje się.
-Yumi(lub wpisać inne) czyż nie jest wspaniale.
-AAAAAAAAa!!! Tak, wejdź we mnie, aaaaaaa tak głębiej AAAAAAAAAA!
-Zaraz dojdę, chcę dojść razem z tobą AAAAAAAAOOOOOOOOOOO!!!
-Juuuuuuż nie moge, AAAAAAAAAAA!
-AAAAAAAAAAAAAA Dochodzeeeeeeeeeeeeeee!!!

Zapętl i już masz dosyć dobre tłumaczenie hentai.

no to nie wiem jakie ty hentaie ogladasz ale zapewniam cie ze nie wszystkie sa takie przykladem jest Pia Carrot

Offline

#22 2006-04-15 19:56:48

tomxxx
Zbanowany
Dołączył: 2005-05-15

Odp: Proszę o tłumaczenie hentai

Co sądzicie o tytułach które napisałem.
Czy jest ktoś zainteresowany przetłumaczeniem?

Bo powstał offtop i pogawędka o hentajach a nie o to mi chodziło.

Offline

#23 2006-04-15 19:59:51

Lain
Użytkownik
Skąd: Gliwice
Dołączył: 2005-10-18

Odp: Proszę o tłumaczenie hentai

jest sporo hentai z fabula ciekawa na tyle by ominac sceny erotyczne czego dowodem jest moj brat jak dostal ode mnie do obejzenia Blood Shadow baka tzn nie bardzo umialam zrozumiec fakt ze omija wlasnie te sceny ktore sa niby esencja hantai - stwierdzil ze fabula go  interesowala na tyle ze chcial wiedizec co bedzie dalej...
ogolnie mi wystarczaja napisy angielskie jezor co tez nie zawsze jest smutny

a skoro juz w temacie czy znacie jakies hentai bez akcji pani-pani bo ja sie jeszcze nie spotkala i mnie to az boli... (mile widziane rowniez, jesli bohaterki nie beda krzyczec ciagle onii-chan XD tylko niektore zboczenia japonczykow mi podchadza... no coz deprecha)

edit: jest onii-chan pasi? jak mozna tak mowic do kochanka??[cholera]
edit2: virus a wedlug mojego slownika kanji z zapisu wynika ze 'oni' to zarowno starszy brat jak i demon (inne kanji - wymowa z hiragany moze byc oni dla obu) - wiem ze jak sie dodaje san czy chan to na brata jest onii-chan ale z tego co wiem oni-chan jest czesto uzywane wyminnie (a przynajmniej ja sie kilkanascie razy spotkalam z tym... tzn rozumiem ze to moze byc kwestia bledow chociaz w niektorych przypadkach bylby to zbyt czesty blad...) wiec pytanie kto ma racje ale odp moze na pm prosze zeby topicu bardziej nie smiecic//hehe sie cos dokrztalcilam przy okazji jezor

Ostatnio edytowany przez Lain (2006-04-16 11:59:18)

Offline

#24 2006-04-15 20:07:55

tomxxx
Zbanowany
Dołączył: 2005-05-15

Odp: Proszę o tłumaczenie hentai

To nie temat o pogawędkach o hentajach lecz o tłumaczeniu hentajów.

Założyłem go żeby zainteresować osoby do tłumaczenia hentai.

Offline

#25 2006-04-15 20:17:05

johny_lennon
Użytkownik
Skąd: Bielsko
Dołączył: 2006-01-09

Odp: Proszę o tłumaczenie hentai

ok ostatni raz jezor tom_21

Lain napisał:

a skoro juz w temacie czy znacie jakies hentai bez akcji pani-pani bo ja sie jeszcze nie spotkala i mnie to az boli... (mile widziane rowniez, jesli bohaterki nie beda krzyczec ciagle oni-chan XD tylko niektore zboczenia japonczykow mi podchadza... no coz deprecha)

np. Swallowtail Inn, Tsumamigui, I love you  i wiele innych

Offline

#26 2006-04-15 22:34:18

Atem
Użytkownik
Skąd: Bielsko-Biała
Dołączył: 2006-02-02

Odp: Proszę o tłumaczenie hentai

johny_lennon napisał:

ok ostatni raz jezor tom_21

Lain napisał:

a skoro juz w temacie czy znacie jakies hentai bez akcji pani-pani bo ja sie jeszcze nie spotkala i mnie to az boli... (mile widziane rowniez, jesli bohaterki nie beda krzyczec ciagle oni-chan XD tylko niektore zboczenia japonczykow mi podchadza... no coz deprecha)

np. Swallowtail Inn, Tsumamigui, I love you  i wiele innych

Taaa ty to masz tego sporo co nie jezor

Offline

#27 2006-04-16 00:44:24

_KiRA
Użytkownik
Skąd: Eorzea
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Proszę o tłumaczenie hentai

kamehameha napisał:

-Och Oni-chan, nie.
-Spokojnie, rozluźnij się.
-Ale oni-chan, AAAAAAAAAAAAA!!! Tylko nie tam. Boje się.
-Yumi(lub wpisać inne) czyż nie jest wspaniale.
-AAAAAAAAa!!! Tak, wejdź we mnie, aaaaaaa tak głębiej AAAAAAAAAA!
-Zaraz dojdę, chcę dojść razem z tobą AAAAAAAAOOOOOOOOOOO!!!
-Juuuuuuż nie moge, AAAAAAAAAAA!
-AAAAAAAAAAAAAA Dochodzeeeeeeeeeeeeeee!!!

Zapętl i już masz dosyć dobre tłumaczenie hentai.

Tiaa, dokładnie o tym mówiłem:) + pare zdań do fabuły (o ile jest takowa:P) = tłumaczenie do hentai. Schemat jak nic. Narazie jedyny hentai jaki mam w planach to Bible Black (w PLANACH) i to nie sub tylko hardsub. Parę osób do tłumaczenia już jest chętnych (2 na razie;)), ale DVDripów brak:P (nikomu się nie chce ściągac 15GB:P).

PS: Nie pisze się oni-chan, tylko onii-chan (to pierwsze znaczy tyle co diabeł-chan:P), taka mała uwaga na przyszłość:P

Ostatnio edytowany przez Virus (2006-04-16 00:45:56)

Offline

#28 2006-04-16 01:31:27

Kisiel
Użytkownik
Skąd: Wrocław
Dołączył: 2005-06-24

Odp: Proszę o tłumaczenie hentai

pawel198804 napisał:

To teraz ja powiem, że "nie oglądam" różni się od słowa "nie oglądałem". Gdybym nigdy w życiu nie widział hentaja to bym się nawet nie odzywał. Poprostu nie oglądam ich na bierząco i nie nagrywam itd. owszem obejrzałem Bible Black czy też Xpress Train dlatego wiem co to jest hentai i jaki jest jego główny temat...[brakslow]

Coraz mniej hentajców jest tylko o wiadomych scenach. Fakt faktem żę japończycy udziewniają niektóre z nich niesamowicie a ich zboczenia (i to dość często) są przegięte.
Bible Black czy Xpress Train to nie są wyjątki ale nie opieraj swojej wypowiedzi po dwóch tytułach bo się ośmieszysz beznadzieja

pawel198804 napisał:

A co do znaczenia samego słow to proszę o to tekst z wikipedii:

Hentai (変態, czytane również hentaj, jap. zboczeniec)

(...)

Właśnie o to znaczenie mi chodziło okej

kamehameha napisał:

-Och Oni-chan, nie.
-Spokojnie, rozluźnij się.
-Ale oni-chan, AAAAAAAAAAAAA!!! Tylko nie tam. Boje się.
-Yumi(lub wpisać inne) czyż nie jest wspaniale.
-AAAAAAAAa!!! Tak, wejdź we mnie, aaaaaaa tak głębiej AAAAAAAAAA!
-Zaraz dojdę, chcę dojść razem z tobą AAAAAAAAOOOOOOOOOOO!!!
-Juuuuuuż nie moge, AAAAAAAAAAA!
-AAAAAAAAAAAAAA Dochodzeeeeeeeeeeeeeee!!!

[roftl] Dobre... - dziwne że śmieję się z faktów zezik

Virus napisał:

Nie pisze się oni-chan, tylko onii-chan (to pierwsze znaczy tyle co diabeł-chan), taka mała uwaga na przyszłość

A jak to fajnie brzmi szpan


10721827ve.gif

Offline

#29 2006-04-16 07:16:45

grejpfrut
Użytkownik
Dołączył: 2005-08-07

Odp: Proszę o tłumaczenie hentai

johny_lennon napisał:

Tsumamigui

nie żebym się czepiał, ale Tsumamigui jest denne baka

Offline

#30 2006-04-16 08:38:29

marduk666
Użytkownik
Skąd: Otwock
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Proszę o tłumaczenie hentai

Obejrzcie sobie Urotsukidoji. Bardzo stary, ale za to jeden z najlepszych hentai.

Atem napisał:

To może ja uproszczę , chodzi mianowicie o to że ciężko się pisze jedną ręką jezor

Kontynuując i zabarwiając dowcip do tego 'ciężko jest tłumaczyć robiąc dwie rzeczy naraz' [roftl].

Ostatnio edytowany przez marduk666 (2006-04-16 08:38:53)

Offline

#31 2006-04-16 10:50:54

tomxxx
Zbanowany
Dołączył: 2005-05-15

Odp: Proszę o tłumaczenie hentai

Ma ktoś filmy i gry hentai na wymianę ?
Co prawda ja zbyt wiele tego nie mam ale z chęcią powiększę swoją kolekcję.

Offline

#32 2006-04-16 11:24:43

pawel198804
Użytkownik
Skąd: Białystok (BuntaiTeam)
Dołączył: 2005-12-05

Odp: Proszę o tłumaczenie hentai

Kisiel napisał:
pawel198804 napisał:

To teraz ja powiem, że "nie oglądam" różni się od słowa "nie oglądałem". Gdybym nigdy w życiu nie widział hentaja to bym się nawet nie odzywał. Poprostu nie oglądam ich na bierząco i nie nagrywam itd. owszem obejrzałem Bible Black czy też Xpress Train dlatego wiem co to jest hentai i jaki jest jego główny temat...[brakslow]

Coraz mniej hentajców jest tylko o wiadomych scenach. Fakt faktem żę japończycy udziewniają niektóre z nich niesamowicie a ich zboczenia (i to dość często) są przegięte.
Bible Black czy Xpress Train to nie są wyjątki ale nie opieraj swojej wypowiedzi po dwóch tytułach bo się ośmieszysz beznadzieja

Nie chcę się tutaj kłucić bo nie od tego jest forum ale jeżeli uważasz się za znawcę posiadając "potężną kolekcję" 14 DVD to gratuluję...[brakslow]

Offline

#33 2006-04-16 12:21:57

Kisiel
Użytkownik
Skąd: Wrocław
Dołączył: 2005-06-24

Odp: Proszę o tłumaczenie hentai

pawel198804 napisał:

Nie chcę się tutaj kłucić bo nie od tego jest forum ale jeżeli uważasz się za znawcę posiadając "potężną kolekcję" 14 DVD to gratuluję...[brakslow]

Właśnie to robisz smile  a forum jest po to aby wyrażać swoje opinie więc całkiem na miejscu jest ta dyskusja wow

Nie łap mnie za słówka bo nie powiedziałem że jestem znawcą, po prostu mam większe doświadczenie w tej sprawie a to różnica

14 DVD to wcale nie jest potężna kolekcja (spójrz co na napisał parę postów wcześniej ~johny_lennon) i także czegoś takiego w moim wcześniejszym poście  nie napisałem kombinuje

Za gratulacje dziekuję okej


10721827ve.gif

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024