#21 2006-12-23 10:18:39

yorar
Użytkownik
Skąd: Łomża
Dołączył: 2005-07-28

Odp: Hoshi No Koe/Voices of a Distant Star

Pamiętam, świetne anime, poza twarzami postaci wszystko piękne, i smutne aż do bólu. ;( Choć wolę tą anime o kocie... Jest takie inne, weselsze trochę. smile

Offline

#22 2006-12-23 11:52:06

Bestrariusz
Użytkownik
Skąd: Wilga
Dołączył: 2005-12-20

Odp: Hoshi No Koe/Voices of a Distant Star

Kurcze... ile to juz mineło od obejrzenia tego anime prze ze mnie... wspomnienia po tak piekny anime jak to sa nie do zatarcia smile. Sam fakt zmieszczenia całej sensownej historia dwóch pałajacych do siebie miłoscia osób było niesamowite az zaniemowilem smile... anime naprawde super, kazdemu bym polecił smile

Ostatnio edytowany przez Bestrariusz (2006-12-23 11:52:50)

Offline

#23 2006-12-23 12:26:31

Tomusso
Użytkownik
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Hoshi No Koe/Voices of a Distant Star

Uch... Mały tip... to że w jakimś anime dwie osoby mówią jednocześnie, to jeszcze nie znaczy, że ze sobą rozmawiają... To, co Noboru rzeczywiście dostawał, to były wiadomości tekstowe (maile, w Japonii nie ma sms-ów). Chyba były wysyłane przez flotę, bo w którymś momencie była informacja, żeby nie zapomnieli wysłać wiadomości bliskim. A ostatni na Ziemię dotarł parę lat po tej bitwie, z tego co pamiętam. I nie wydaje mi się, żeby Mikako miała kiedykolwiek wrócić...

A w ogóle, przecież te wszystkie elementy sf są w Hoshi no Koe nieistotne. Nie wiem, jak to może komukolwiek przeszkadzać w oglądaniu oczkod


gls2.png

Offline

#24 2006-12-23 17:07:03

tomxxx
Zbanowany
Dołączył: 2005-05-15

Odp: Hoshi No Koe/Voices of a Distant Star

Mikako chyba może wrócić bo ocaliła jeden statek jak potem pisano w gazetach.
Pisało że to jedyny statek który ma szanse na powrót ale żeby mogli wrócić to musi być odpowiedni punkt skoku.
I z tego wynika że ona zrozumiała że go kocha dopiero jak była lata świetlne od niego.Jak zwykle takie rzeczy są głupie.Bo w ogóle nie powinna przecież się na to zgodzić.

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024