#1 2006-05-08 21:56:11

waski_jestem
Użytkownik
Skąd: wawa
Dołączył: 2005-03-20

Major 2nd Season

Ehh wlasnie przed chwila obejrzalem kolejny, 16 odcinek tego anime. Na anidb nie ma zadnej informacji ile ta seria moze miec epkow, wiec... mam nadzieje ze bedzie miala jak naj wiecej.  Na poczatku musze wyznac ze, strasznie zal mi jest ze zupelnie nie znam sie na baseball'u i ze moj ang jest zbyt ubogi zeby zaczac tlumaczyc ta serie bo jest BOSKA. Na kazdy kolejny odcinek oczekuje z zapartym tchem. Jaka jest tego przyczyna?? Zwyczajnie lubie tego typu anime, a moze sposob w jaki sa budowane. Bohater ewoluuje do granic wlasnych mozliwosci, a pozniej poza nie. Wszystko to dzieki ciezkiej pracy. Mozna by wiec rzec, ze anime zbudowane jest dokladnie na takiej samej bazie jak: Dragon Ball, Naruto, Bleach i wiele wiele innych serii. Co maja wspolnego?? Ze na kazdy kolejny odcinek czeka sie z utesknieniem. Tak wiec ja ogladam to po ang (nie zawsze kojarzac o co chodzi smutny ) ale brne. Moze znajdzie sie kiedys dobra, i znajaca sie na baseballu, dusza, ktora zabierze sie za ta serie smile_big Albo nie pozostaje nic innego jak tylko uczyc sie zawziecie angielskiego.


gdyby tylko czlowiek mial troche wiecej czasu i lepiej znak angielski [z 2 mozna cos zrobic, z 1?]

Offline

#2 2006-05-08 22:12:26

Piter666
Użytkownik
Skąd: Gdynia
Dołączył: 2005-03-15

Odp: Major 2nd Season

Ja sie znam troche na bejzbolu i angolu jezor Anime jest fajne i tez zawsze czekam na kolejne epki. Pierwsza serie obejrzalem dzieki uprzejmosci kolegi o nicku ~Ryugan respekt. Jesli znalazl bym wiecej wolnego czasu to bym tlumaczyl, niestety ostatnio nie mam kiedy nawet sie porzadnie wyspac deprecha.

Ostatnio edytowany przez Piter666 (2006-05-08 22:12:50)

Offline

#3 2006-05-09 06:14:26

Mr_Gregor
Użytkownik
Skąd: Henryków k/Wrocławia
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Major 2nd Season

Piter666 napisał:

Pierwsza serie obejrzalem dzieki uprzejmosci kolegi o nicku ~Ryugan respekt.

Widze ze nasz szacowny kolega Ryugan, już wielu pomógł poznac tą serie smile_big:D

Co do tłumaczenia, to muszę się przyznac że sie zacząłem powoli tłumaczyć. 1.ep jest już ukończony w 80%.
Mam nadzieje iż czas pozwoli mi go dokończyć w tym tygodniu i zamieszcze je na stronce.

Offline

#4 2006-05-09 12:45:57

waski_jestem
Użytkownik
Skąd: wawa
Dołączył: 2005-03-20

Odp: Major 2nd Season

Na pewno sobie obejrze z tymi napisami (tylko znowu musze sciagnac ten odcinek) i sie wypowiem smile_big Powodzenia w dalszym tlumaczniu, mam nadzieje ze pociagniesz je dalej.


gdyby tylko czlowiek mial troche wiecej czasu i lepiej znak angielski [z 2 mozna cos zrobic, z 1?]

Offline

#5 2006-05-31 22:18:16

Mr_Gregor
Użytkownik
Skąd: Henryków k/Wrocławia
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Major 2nd Season

Wczoraj wrzuciłem napsiy do 1 epa Majora ( 1st Season).

Ze swojej strony musze powiedzieć że anime jest niedoceniane.
Jest to jedne z nielicznych anime sportowych, które ma dosć zaskakujace momenty.
Przyczyna pewnie tkwi w tym, że Major jest o baseballu, który niejest zbyt popularny w naszym kraju.

Ale wszystkim gorąco polecam obejrzenie tej serii.

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024