#1 2006-05-13 17:13:53

_KiRA
Użytkownik
Skąd: Eorzea
Dołączył: przed 2004-07-25

Asoko-Fansub

Zapewne część już zna tę grupę (dawniej Second Impact Anime), jeśli nie, to już śpieszę z wyjaśnieniami:). Jest to grupa Supersko-Hardsuberska. Robimy Suby dla serwisu AnimeSub.info i od Stycznia tego roku Hardki (więcej w historii grupy na naszej stronce). Hardki wydajemy paczkami, albo całymi seriami - oczywiście będą również wyjątki.

Strona www: Asoko Fansub
Skład Grupy (chronologicznie):
- Viri
- Meroko
- Piotroz
- Narwany Grzybiarz (NAR)
- Metal_MAN
- Grinword
- phenix
Informacje: Wszelkie informacje dotyczące naszych tłumaczeń (opisy), robienia hardków, planów i stanu zaawansowania produkcji na naszym forum (radze wpierw zapoznać się z regulaminem[hehe]).
Rekrutacja: Nadal brakuje nam ludzi:(, nadal potrzebujemy speca/speców od karaoke, efektów, kodowania (patcher) i zaawansowanego typesettingu (piszcie do mnie na gg:)). Samym tłumaczom niestety podziękujemy, bo mamy już ich wystarczająco dużo. Wyjątek stanowi tłumacz + funkcja wymieniona powyżej.
Współpraca: W naszej grupie istnieje takie coś jak wspólpraca między grupami i suberami. Jeśli jakiś dobry suber zrobi bardzo dobre tłumaczenie do jakiegoś dobrego anime może zgłosić propozycję zhardsubowania go smile(oczywiście ja również propinuję współpracę innym suberom).

Zapraszam na stronkę i nasze forum:)

Pozdrawiam: Viri

PS. Sorki, że opis dopiero teraz, ale wczesniej nie miałem czasu.
PS2. Im szybciej skompletujujemy team do końca, tym szybciej będa pojawiać się nasze produkcje.

Offline

#2 2006-05-14 13:43:55

_KiRA
Użytkownik
Skąd: Eorzea
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Asoko-Fansub

Odświeżanie wątku jezor, niech modzik potem usunie tego posta:)

Offline

#3 2006-05-17 23:19:02

phenix
Użytkownik
Skąd: K-ce/Krk
Dołączył: 2005-12-04

Odp: Asoko-Fansub

Z małym opóźnieniem spowodowanym interwencją sił wyższych, czy też finałem LM jak kto woli, mam przyjemność poinformować, że w ciągu ostatnich paru/parunastu[hehe] godzin światło dzienne ujrzały nasze tłumaczenia do dwóch serii.:) Mianowicie do odcinka 19 Fate/Stay Night, a także do 3 odcinka TOKKO. Reszta oczywiście też jest dostępna, ale dopiero teraz dorobiliśmy się posta informacyjnego.:-D

Trochę informacji o tych seriach możecie znaleźć na naszym forum - tutaj o F/SN, a tutaj parę zdań o TOKKO.:)

Życzę miłego oglądania. smile

Offline

#4 2006-05-24 19:52:15

phenix
Użytkownik
Skąd: K-ce/Krk
Dołączył: 2005-12-04

Odp: Asoko-Fansub

Przed chwilą dodane zostały napisy do czwartego odcinka TOKKO. A jutro napisy do naszej drugiej serii.:)
Miłego oglądania.:)

Ostatnio edytowany przez phenix (2006-05-26 20:48:29)

Offline

#5 2006-05-26 00:06:50

Piotroz
Użytkownik
Dołączył: 2006-01-03

Odp: Asoko-Fansub

Niniejszym prezentuję użytkownikom naszego kochanego serwisu kolejne, jeszcze ciepłe(jak bułeczki z lidla) napisy do 20 odcinka Fate/stay night . Miłego oglądania i nie zapominajcie o komentarzach.

Offline

#6 2006-05-26 00:19:16

Suchy
Użytkownik
Skąd: Łódź (GTW)
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Asoko-Fansub

Odonośnie współpracy przy kodowaniu itd, to M-e jest jak zawsze otwarte na propozycje, ale uczciwie ostrzegam, że poziom napisów musi być taki jak w PT (a że chłopaki wyśrubowali poziom, to już niestety nic nei poradzę smile_big ). No i tytuł musi nas interesować, oraz musimy mieć na to czas.

Offline

#7 2006-06-01 00:23:48

Grinword
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2005-08-21

Odp: Asoko-Fansub

Od dzis zapraszam do postowania na nowym forum asoko:)

znajduje sie ono pod adresem;)
http://www.asoko-fansub.info/forum/ wstyd

zapraszam do rejstracji i postowania

Pozdrawiam
Grinword

Offline

#8 2006-06-01 00:34:31

_KiRA
Użytkownik
Skąd: Eorzea
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Asoko-Fansub

Hai Hai, ale jaka wojna była o to forum to już szkoda gadać jezor. Stare forum odchodzi w zaponienie (stan Reading Only), więc zapraszam na nowe. Na nowy forum jeszcze więcej Goodies... np. Galeria, Rawy do anime, OST.

Zapraszam również na czata, które znajduje się na nowym forum.

PS. Osoby, które rejestrowały się na starym forum proszone są o ponowną rejestrację na nowym. Za utrudnienia przepraszamu oczkod

Offline

#9 2006-06-01 21:48:42

phenix
Użytkownik
Skąd: K-ce/Krk
Dołączył: 2005-12-04

Odp: Asoko-Fansub

Ta-dam, dziś prezentujemy wam napisy do piątego odcinka TOKKO. Miłego oglądania.:)

W celach czysto informacjnych odnotuję tylko,że parę dni temu wypuściliśmy tłumaczenie do 21 odcinka Fate/Stay Night. Seria powoli zbliża się do końca (zostały już tylko 3 odcinki). Enjoy.;)

Offline

#10 2006-06-08 00:13:02

Piotroz
Użytkownik
Dołączył: 2006-01-03

Odp: Asoko-Fansub

Zapraszam wszytkich na pobieranie napisów do 22 odcinka Fate/stay night. Już tylko  dwa odcinku do końca serii.

Offline

#11 2006-06-08 16:19:14

_KiRA
Użytkownik
Skąd: Eorzea
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Asoko-Fansub

phenix... wyszedł Shanatan - 02... zabierzesz się za to:)? w sumie dla ciebie to 5 min roboty:P, po drugie Shancia to twój projekt:) - dlatego nie chcę ci go zabierać:P

Offline

#12 2006-06-24 16:48:31

_KiRA
Użytkownik
Skąd: Eorzea
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Asoko-Fansub

Witam:

Dzisiaj doszło do połączenia się dwóch grup: Akatsuki i Asoko. Projekty będą teraz robione wspólnie. Nazwa została przemianowana na Akatsuki (Asoko w rezerwie). Projekty będą wydawane pod wspólną nazwą, choć niektóre (np. Midori no Hibi, Tokko zostaną wydane pod szyldem Asoko), władze została podzielona: to znaczy szefem jestem Ja i Xellos-sama. Tak będzie według mnie lepiej.

Zapraszam na naszą stronkę (forum):
http://www.asoko-fansub.info/forum/portal.php

Pozdrawiam

PS. Może któryś z modów zmienić temat na "Asoko-Akatsuki"? Dzięki :]

Ostatnio edytowany przez Virus (2006-06-24 16:54:29)

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024