#1 2004-02-21 00:07:41

Krik
Użytkownik
Dołączył: przed 2004-07-25

Opinia1

Witam

Chciałem napisać kilka słów co myśle o nowej wersji serwisu i co mi się nie podoba. :]

Przede wszystkim ciężkim szokiem była zmiana nazwy serwisu. Jak net długi i szeroki ludzi odsyłało się na stronę “sezamkową”. Ta nazwa już wrosła w wielu ludzi a poza tym nie była taka pospolita. 

Kolorki strony. Wiem, że o gustach się nie dyskutuje a słowo twórcy/administratora jest święte ale czemu taka żałoba na tej stronie. Ciężka czerń i czerwień. Stary sezamek był taki słoneczny smile Jasne kolorki forum są fajne.

Nowa strona duuzo wolniej działa niż stara. Nie wiem jak innym ale mi tak.

Chciałem cos napisać o nowym katalogu za napisami. Bo uważam go za strasznie natkany. Ale zastanawiam się jak powinien wyglądać lepiej. Dużo informacji zajmuje dużo miejsca. Chciałem powiedzieć, że w starym sezamku jedna literka miała jedną stronę można było jakoś to jednym okiem objąć teraz te potrójne tytułowanie odcinków przytłacza. Dziesiątki linijek powtarzających się. Stary sezamek był bardzo prosty i to było jego piękno.

I na koniec kilka słów o stronie głównej. Jako, że jest to strona z napisami to chyba one powinny zajmować najwięcej miejsca. Tu też bym przywrócił system z starego sezamka. Na górze strony informacje do ludu od admina (jak by ich było więcej jakiś suwaczek albo coś) a poniżej informacja o świeżutkich napisach łącznie z informacją kto je zrobił.

To na tyle jeśli twórca przeczytał to do końca i weźmie sobie cos z tego do serca to wspaniale.

Pozdrawiam

Krik

PS. Tutaj dziesiątki hymnów pochwalnych na cześć sezamka ze był i jest smile

Offline

#2 2004-02-21 19:06:30

taipan
Użytkownik
Dołączył: 2003-12-20

Odp: Opinia1

Nazwa sezamek nadal funkcjonuje. Nie jest tylko już tak bardzo eksponowana. smile

Obecny layout jest "ciężki". W planach mamy zrobienie opcji zmiany wyglądu strony. Pewnie się już sam tym zajmę. Osobiście umiem robić tylko lekkie strony smile Tak jak np. te forum lub poprzedni Sezamek. Nowe projekty graficzne raczej będę już lżejsze niż obecny.

Z szybkością jest różnie. Serwer, na którym znajduje się strona jest płatny. Szybkie i pojemne serwery kosztują. Całość utrzymywana jest z moich prywatnych pieniędzy. Na razie wydałem już kilkaset złotych na utrzymanie tej strony. Nie stać mnie na bardzo szybkie i pojemne serwery smutny

Teraz jeżeli chodzi o katalog, to może masz rację. Napiszę możliwość wyboru wyglądu: prosty lub zaawansowany. Jak będę miał wolną chwilę, to się tym zajmę.

Na stronie głównej jest bardzo mało miejsca. I sam nie wiem już jak to rozplanować, bo chciałbym tam jeszcze kilka rzeczy dorzucić. Poza tym niedługo (o ile znajdą się prowadzący), będziemy też serwisem newsowym.

Dzięki za wiadomość i pozdrawiam.

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024