#1 2006-05-23 00:53:38

sasad
Użytkownik
Skąd: Elbląg
Dołączył: przed 2004-07-25

Tokko łał

Polecam  nowe  Anime Tokko jest w nim klimat obejrzałem 4 epki i jest fajny
1 Dramat Zemsta
2 Romansik:)?
3 Jest wątek z SF Fantasy oraz spora dawka humoru
4 Krew spoooro krwi:)
5 Policja obrywa i walczy czyli jest Akcja
6 Horror made in obcy w miescie
7 Ponętne Policjantki i łowczynie(A widzieliście Policjantki i łowczynie w Anime jakieś brzydkie) i nerwowy Kapitan hmmm Szkoda gadać to trzeba zobaczyć:)

Pamietajcie to tylko Anime to film a nie zycie

Pozdro SAS

Ostatnio edytowany przez sasad (2006-05-25 17:00:03)

Offline

#2 2006-05-23 07:10:50

Zabuzasan
Użytkownik
Skąd: Dzierżoniów
Dołączył: 2005-04-03

Odp: Tokko łał

Ja już zasysam smile_big


Zabuzasan.jpg

Offline

#3 2006-05-23 07:45:49

Feniks_Ognia
Użytkownik
Skąd: Kraków
Dołączył: 2005-08-17

Odp: Tokko łał

Tokko jest na podstawie Mangi ktorą zrobił autor GTO smile

Niestety w moim przekonaniu firma która wzieła się za ekranizacje Tokko, uznała że priorytet to minimum kosztów. Sposub animacji i kolorystyka to jest dno wedug mnie. Poprostu odwalili chałe i poszli po najniszej lini oporu byle było. A mogło być tak pięknie.

Nie rozumiem jak można w naszych czasach robić tak kiepską animacje shithappens[placze][placze][placze][placze][placze][cholera][cholera]

Ostatnio edytowany przez Feniks_Ognia (2006-05-23 07:49:49)

Offline

#4 2006-05-23 08:01:35

Psychopata
Użytkownik
Skąd: Iława
Dołączył: 2005-05-27

Odp: Tokko łał

Zgadzam się z tobą Feniks_Ognia, ale mnie zaciekawił opening (chodzi o moment jak zaczyna go bolić reka i pokazuje się ten znak, a ta dziewczyna w rożowych włosach, skoczyła na niego z mieczem) i jestem ciekawe kim jest chlopak.
Więc będe oglądal do końca.

Offline

#5 2006-05-23 08:16:36

m_jay
Użytkownik
Skąd: Kraków
Dołączył: 2004-11-27

Odp: Tokko łał

Lepiej przeczytac mange, cale dwa tomy oczkod Anime ujdzie choc tworcy wyszli z zalozenia ze nazwisko znanego autora mangi wystarczy za najlepsza reklame i do pozostalych elementow nie trzeba sie przykladac. Ogolnie w anime jest sporo watkow ktorych nie bylo w mandze ze wzgledu na potrzebe rozciagniecia seri do 13 epkow co negatywnie odbija sie na dynamice akcji jezor

Ostatnio edytowany przez m_jay (2006-05-23 18:17:28)


WoodenJesus.png

Offline

#6 2006-05-23 10:06:29

Sosna
Użytkownik
Skąd: Kraków
Dołączył: 2005-04-12

Odp: Tokko łał

Myślam, że są 3 tomy smile_big

Offline

#7 2006-05-23 10:36:51

Feniks_Ognia
Użytkownik
Skąd: Kraków
Dołączył: 2005-08-17

Odp: Tokko łał

Oglądać oczywiście będe oglądać. Tylko jest mi smutno bo naprawde z tej histori można było stworzyć jedno z najlepszych anime. Niestety jak widać nie każda firma która zajmuje się anime podchodzi profesjonalnie do tego co robi. A to wielka szkoda.

Początek powinnien być jak w mandze, za to gdyby rozwineli troche fabułe po przemianie w dobry sposub to mielibyśmy coś wspaniałego.

Ostatnio edytowany przez Feniks_Ognia (2006-05-23 10:39:29)

Offline

#8 2006-05-23 11:58:07

luczek
Użytkownik
Skąd: Opoczno
Dołączył: 2005-04-15

Odp: Tokko łał

sasad napisał:

3 Jest wątek z SF Fantasy oraz spora dawka chumoru

Co to jest chumor?

sasad napisał:

5 Policja obrywa hehe
7 Ponętne Policjantki łowczynie i nerwowy Kapitan hmmm Szkoda gadać to trzeba zobaczyć:)

Trzeba byc chyba chorym, zeby bicie kobiet okreslac chumorem i jeszcze to polecac. Sorry, ale wandali, stadionowych kiboli i lepkow z hwdp oraz podobnymi pogladami trzeba tepic i tak tez czynie.

[edit]
Tak na marginesie policjant to tez czlowiek. Ma dom, zone i dzieci. Jezeli tak bardzo kreci cie przemoc, to "pier*olnij ojcu z buta w morde".
Amen

Ostatnio edytowany przez luczek (2006-05-23 12:01:26)

Offline

#9 2006-05-23 12:36:30

WhiteDevil
Użytkownik
Skąd: Czechowice-Dziedzice
Dołączył: 2005-07-11

Odp: Tokko łał

Niema co nażekać podstawą w anime przynajmniej jak dla mnie nie jest sama animacja lecz fabuła. W Tokko jest całkiem ciekawa , w końcu to w anime można zobaczyć żeczy których nie zobaczymy w filmach. Ogulnie polecam.

Offline

#10 2006-05-23 12:41:53

Zabuzasan
Użytkownik
Skąd: Dzierżoniów
Dołączył: 2005-04-03

Odp: Tokko łał

Dobra Fabuła ale jeśli chodzi o animacje to nigdy bym nie powiedział że to z 2006 roku


Zabuzasan.jpg

Offline

#11 2006-05-23 18:15:44

m_jay
Użytkownik
Skąd: Kraków
Dołączył: 2004-11-27

Odp: Tokko łał

W TEJ WYPOWIEDZI MOZNA DOSZUKAC SIE ELEMENTOW SPOILERA

Sosna napisał:

Myślam, że są 3 tomy

Ogolnie to masz racje, z tym ze historie z anime opowiadaja pierwsze dwa tomy (Devil's Awaken). Trzeci tom o podtytule Phantom Hunter dzieje sie w tym samym "uniwersum" lecz posiada innych glownych bohaterow. W anime wystepuja niektore watki z phantom huntera, bo gdyby zrobic wierna ekranizacje mangi to i film by z tego mogl wyjsc jezor

luczek napisał:

Trzeba byc chyba chorym, zeby bicie kobiet okreslac chumorem i jeszcze to polecac.

Ponetne policjantki lowczynie nie obrywaja z racji swojego "glownobohaterstwa".


[cytuj]Tak na marginesie policjant to tez czlowiek. Ma dom, zone i dzieci

Wsumie kazdy kto nie jest glownym bohaterem jest potencjalnym miesem dla "zlych kosmicznych mutantow", wiec nie tylko policjanci sa rozrywani ewentualnie zamieniani w zombie a na pozniejszym etapie cieci smile.

Ostatnio edytowany przez m_jay (2006-05-23 18:16:13)


WoodenJesus.png

Offline

#12 2006-05-25 11:17:41

luczek
Użytkownik
Skąd: Opoczno
Dołączył: 2005-04-15

Odp: Tokko łał

m_jay napisał:

Wsumie kazdy kto nie jest glownym bohaterem jest potencjalnym miesem dla "zlych kosmicznych mutantow", wiec nie tylko policjanci sa rozrywani ewentualnie zamieniani w zombie a na pozniejszym etapie cieci smile.

Boshe, widziesz i nic nie robisz... Jest tu ktos normalny o nie wypaczonych pogladach na swiat? Ludzie, przeciez to nie matrix brakslow
Dobra, moze nieco inaczej. Swiat to taka wielka gra online. Jak kogos uderzysz, to mu ubywa pasek zycia. Problem polega na tym, ze jezeli spadnie do pewnego poziomu, to sie nie odnawia, a jak spadnie do zera, to ktos ma game over. Nie ma restartow (przynajmniej  tak glosi moja religia).

Ostatnio edytowany przez luczek (2006-05-25 11:21:42)

Offline

#13 2006-05-25 11:51:08

opcy
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2005-05-31

Odp: Tokko łał

Moje tzy grosze odnosnie animacji: GTO też pod tym wzgledem nie zachwycało więc może to celowe?


To nieprawda że nie ma ze mnie porzytku... zawsze moge służyć jako zły przykład smile

Offline

#14 2006-05-25 14:02:11

m_jay
Użytkownik
Skąd: Kraków
Dołączył: 2004-11-27

Odp: Tokko łał

luczek napisał:

Boshe, widziesz i nic nie robisz... Jest tu ktos normalny o nie wypaczonych pogladach na swiat? Ludzie, przeciez to nie matrix
Dobra, moze nieco inaczej. Swiat to taka wielka gra online. Jak kogos uderzysz, to mu ubywa pasek zycia. Problem polega na tym, ze jezeli spadnie do pewnego poziomu, to sie nie odnawia, a jak spadnie do zera, to ktos ma game over. Nie ma restartow (przynajmniej tak glosi moja religia).

Hmm czy ty jestes jakis tepy, czy tylko udajesz ze nie zauwazasz ze moja wypowiedz nie jest pisana do konca na serio, a moze po prostu szukasz na sile pretekstu zeby podzielic sie swojimi przemysleniami na temat gier online, matrixa, religii i zycia? Albo ty tez nie piszesz na serio i ja jestem na tyle tepy ze tego faktu nie zauwazam? jezor

[cytuj]Moje tzy grosze odnosnie animacji: GTO też pod tym wzgledem nie zachwycało więc może to celowe?

Dokladnie, dobra animacja to nie wszystko oczkod


WoodenJesus.png

Offline

#15 2006-05-25 16:36:18

sasad
Użytkownik
Skąd: Elbląg
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Tokko łał

Co do mojego opisu Tokko
Hmmm po pierwsze nie toleruje bicia kobiet
2 gie Policja obrywa no i co z tego to jest film napisałem tak aby uwypuklić w opisie ze jest Akcja walka itp
W rodzinie mam paru Policajów:) i to są b fajni ludzie
Koledze <Luczkowi>sie cosik pomieliło od kiedy humor to bicie kobiet hmmm
A co do humoru w Tokko trzeba patrzec na film na zachowanie postaci itp a nie tylko widziec krew
Pozdro Normalny Animemaniak:) SAS

Ostatnio edytowany przez sasad (2006-05-25 16:53:16)

Offline

#16 2006-05-25 16:43:34

luczek
Użytkownik
Skąd: Opoczno
Dołączył: 2005-04-15

Odp: Tokko łał

m_jay napisał:

Hmm czy ty jestes jakis tepy

tylko troszke oczkod ale jak mowi Wojewodzki, udajac glupa mozna wiecej powiedziec.

m_jay napisał:

czy tylko udajesz ze nie zauwazasz ze moja wypowiedz nie jest pisana do konca na serio

i wlasnie to mi sie nie podoba, podchodzenie do powaznych tematow w sposob szczeniacki. a prawde mowiec jestem bardzo wyczulony na tym punkcie.

m_jay napisał:

a moze po prostu szukasz na sile pretekstu zeby podzielic sie swojimi przemysleniami na temat gier online, matrixa, religii i zycia?

gier online nie lubie, matrixa uznaje tylko pierwsza + pierwsza gre, zyciowa gra wychodzi mi... hmm, srednio. Tematow o wierze unikam, bo mnie nie kreci.
Moze troche odbilem sie na Tobie, ale raczej traktowalo to o ogole spoleczenstwa, nie bierz sobie tego do siebie.

sasad napisał:

Koledze <Luczkowi>sie cosik pomieliło od kiedy chumor to bicie kobiet hmmm

Humor, Humor cenzura klnie

Ostatnio edytowany przez luczek (2006-05-25 16:45:33)

Offline

#17 2006-05-25 18:47:57

Farfarello
Użytkownik
Skąd: Tczew
Dołączył: 2005-03-23

Odp: Tokko łał

manga jest nawet niezła, ale anime nie polecam; jest bardzo kiepsko zrobione - nie ma co porównywać z onizuką (inna tematyka, poziom i wogóle anime tokko to niewypał).

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024