#21 2006-05-23 22:28:09

dekker_pl
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2005-12-18

Odp: Naprawdę przydałby się tutaj czat!

No to ja tak "a co to jest Jabber" kolejny klon gg[fuj]?

Offline

#22 2006-05-23 22:30:51

gracol
Użytkownik
Skąd: GTW
Dołączył: 2005-06-02

Odp: Naprawdę przydałby się tutaj czat!

Evul napisał:

jabber ^^ ! jabber ^^ ! jabber ^^ ! jabber ^^ ! jabber ^^ ! jabber ^^ ! jabber ^^ !
nosz jezor kto sie sprzeciwi ma w łeb jezor irc jest dobry, bardzo dobry, nawet zajebisty ale jabber jest the best ^^

Może jakieś konkrety dla tych, którzy nie są jeszcze przekonani? Hę? Co ty na to?

dekker_pl napisał:

No to ja tak "a co to jest Jabber" kolejny klon gg[fuj]?

Jezu... mam nadzieję, że żartowałeś.

Ostatnio edytowany przez gracol (2006-05-23 22:31:46)

Offline

#23 2006-05-23 22:35:59

Saeroth
Użytkownik
Skąd: Helheim
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Naprawdę przydałby się tutaj czat!

gracol napisał:
Evul napisał:

jabber ^^ ! jabber ^^ ! jabber ^^ ! jabber ^^ ! jabber ^^ ! jabber ^^ ! jabber ^^ !
nosz jezor kto sie sprzeciwi ma w łeb jezor irc jest dobry, bardzo dobry, nawet zajebisty ale jabber jest the best ^^

Może jakieś konkrety dla tych, którzy nie są jeszcze przekonani? Hę? Co ty na to?

Juz ktos podawal linka :>
http://www.jabberpl.org/Wprowadzenie/Dl … arto?v=xt0 - pare najwazniejszych +
http://pl.wikipedia.org/wiki/Jabber

Wszystko jest na necie :>

dekker_p napisał:

No to ja tak "a co to jest Jabber" kolejny klon gg

Taaa porownanie ferrari (jabber) do trabanta (gg) jest nie na miejscu :>

Offline

#24 2006-05-23 22:39:10

Evul
Użytkownik
Skąd: Gdańsk
Dołączył: 2004-08-18

Odp: Naprawdę przydałby się tutaj czat!

Nie no ~dekker_pl dales dupy :| Jabber klonem GG? no lol, cofnij te slowa albo na stryczek oczkod
Jabber, najbardziej Uber protokół komunikacji in the word, zatwierdzony standart jak http/ftp/smtp itp, pr0 działnie i pr0 serwery, a ten Twój gg to se mozesz... na pralke przyczepic, tandetne gówno, jego jedyna zaleta czy tam nawet wada (jak kto chce), to jest jego popularnosc wsród urzytkowników, któzy nie uzywaja rozumu i ida na łatwize...  no ja też chcę wierzyc, ze to był głupi i nie smaczny żart. bzdura

Offline

#25 2006-05-23 22:47:17

gracol
Użytkownik
Skąd: GTW
Dołączył: 2005-06-02

Odp: Naprawdę przydałby się tutaj czat!

Saeroth napisał:

Chciałem, żeby to Evul podał konkretne argumenty, bo jakoś...

Evul napisał:

jabber ^^ ! jabber ^^ ! jabber ^^ ! jabber ^^ ! jabber ^^ ! jabber ^^ ! jabber ^^ !
nosz kto sie sprzeciwi ma w łeb irc jest dobry, bardzo dobry, nawet zajebisty ale jabber jest the best ^^

... nie przemawia konkretami.

Offline

#26 2006-05-23 22:47:35

phenix
Użytkownik
Skąd: K-ce/Krk
Dołączył: 2005-12-04

Odp: Naprawdę przydałby się tutaj czat!

Ech, jak chcesz tak argumentować, to lepiej nic nie pisz, bo tylko ludzi odstraszysz, o wielki "prO"Evulu.[papa]

Offline

#27 2006-05-23 23:29:45

Evul
Użytkownik
Skąd: Gdańsk
Dołączył: 2004-08-18

Odp: Naprawdę przydałby się tutaj czat!

No nie no oczkod po prostu lol i tyle smile Czytam czasem sobie Ansi i widzę tu masę głupich fun topiców, każdy żartuje i jest ok, ale jak Evul 'wpadnie raz na ruski rok' i tez pożartuje to juz idziecie na poważnie? W ogóle co to ma być :| ? Ansi zeszło na psy, takie moje zdanie w tym momencie...  ehh no szkoda, stare forum prezentowało kiedyś klasę, naprawdę klasę, przyjemnie się czytało... Ale ja nie o tym.
Argumentami chcecie bym zapodawał? Ale po co? Sądziłem, że ludzie mają podstawową umiejętność: tz. posługiwanie się google.com, i gdy ktoś zarzuci nowym hasłem, to naturalna ciekawość sprawi by inni zainteresowali się sprawą na tyle by dowiedzieć się co i jak niestety na próżno....
Zresztą Saeroth podał wcześniej linki, wiec dlaczego mam sie dublować?
Też nie uważam sie za kogos wielkeigo, wieć ~phenix daruj sobie głupie komentarze oczkod

Moja pierwsza wypowiedz miała na celu "zemtonkować" ("jabber ^^ !") moja radośc z korzystania z jabbera, a nie być jakimis konkretami, w ogóle to google nie boli... wic nie bójcie sie z niego kozystać, i skoro sami "uprawiacie" tutaj debilny chumor, wiec nie oczekujcie, ze nagle ktoś kto ktemu sie przyglada o dawna, nie bedzie postepował podobnie.

A jakby ktoś nie widział to zastosowałem wielokrotnie emtonke: " ^^ ", ^^

#gracol Argument? "Jabber to otwarty, oparty na XMLu protokół, który może być wykorzystywany do natychmiastowego przesyłania wiadomości, który został standaryzowany przez IETF i wydany w postaci oficjalnego dokumentu RFC (tak jak inne protokoły internetowe, typu HTTP, FTP, POP3, czy SMTP"

a IETF nie standaryzuje byle czego jezor

Offline

#28 2006-05-23 23:54:52

phenix
Użytkownik
Skąd: K-ce/Krk
Dołączył: 2005-12-04

Odp: Naprawdę przydałby się tutaj czat!

Evul napisał:

a ten Twój gg to se mozesz... na pralke przyczepic, tandetne gówno, jego jedyna zaleta czy tam nawet wada (jak kto chce), to jest jego popularnosc wsród urzytkowników, któzy nie uzywaja rozumu i ida na łatwize...  no ja też chcę wierzyc, ze to był głupi i nie smaczny żart. bzdura

lol. Pierwszego posta się nie czepiam, był jak był i tyle. ~m_jay go bardzo dobrze podsumował. Natomiast tego zacytowanego owszem. Wybacz, mamy inne poczucie humoru - bo to powyżej, to właśnie co najwyżej głupi i niesmaczny żart.[brakslow] Żartuj na poziomie, to pewnie inni to docenią.;) Może przesadzam, ale cholernie nie lubię takich tekstów jak ten  o  "głupich użytkownikach, którzy nie używają rozumu i idą na łatwiznę"[beznadzieja]

Offline

#29 2006-05-24 00:02:21

B4RT3K
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2005-08-17

Odp: Naprawdę przydałby się tutaj czat!

Evul napisał:

a ten Twój gg to se mozesz... na pralke przyczepic

Była taka reklama plusa :

"-no i zostało jeszcze aczkolwiek
- na pralkę sobie przyczep" [roftl]

Offline

#30 2006-05-24 00:15:50

dekker_pl
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2005-12-18

Odp: Naprawdę przydałby się tutaj czat!

Weźcie może pod uwagę ze ja pierwszy raz o czymś takim słyszę, no i teraz sobie o tym poczytałem i co nie co rozumiem.
A co do GG to nie jest tak źle, jak to się mówi, niema głupich programów są tylko głupi użytokwnicy:P

Offline

#31 2006-05-24 00:45:37

amarthar
Użytkownik
Skąd: Chorzów
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Naprawdę przydałby się tutaj czat!

dekker_pl napisał:

Weźcie może pod uwagę ze ja pierwszy raz o czymś takim słyszę, no i teraz sobie o tym poczytałem i co nie co rozumiem.

Gdybyś najpierw przeczytał, to byś nie został zjechany jezor

dekker_pl napisał:

A co do GG to nie jest tak źle, jak to się mówi, niema głupich programów są tylko głupi użytokwnicy:P

Jakoś nie wydaje mi się, że ciągłe zweichy programu (u *każdego* kto ma najnowszą wersję) i pady serwera to wina użytkowników.

Offline

#32 2006-05-24 08:36:52

Tarnum
Użytkownik
Skąd: Grodzisk Mazowiecki
Dołączył: 2005-07-28

Odp: Naprawdę przydałby się tutaj czat!

#Gracol
Konkretne argumenty:
W Jabberze nie jesteś ograniczony do jednego, wiecznie padającego (pozdrowienia dla Padu-Padu) dostawcy. Sam wybierasz sobie serwer. Są bardziej stabilne i mniej stabilne.
W Jabberze nie jesteś ograniczony do rozmów tylko z innymi użytkownikami Jabbera. Masz możliwość zainstalowania transportów do każdego znanego komunikatora. Masz znajomych na GG, Tlenie czy ICQ (tak się to pisze?)? Nic prostszego, możesz teraz rozmawiać z nimi wszystkimi. Transporty instaluje się bardzo łatwo.
W dodatku otrzymujesz swój unikalny Jabber ID, który szybko zapamiętasz, bo będzie taki jaki Ty chcesz mieć. Nie musisz zapamiętywać ciągu dennych numerków (JID zwykle składa się z twojejnazwy@nazwaserera.pl/.com).
No i kolejny, chociaż trochę mniej ważny: zdarzyło wam się kiedyś dostać wiadomość z GG kiedy graliście? Nie wiem jak u was, ale u mnie ten dymek "przebija" do gry. Irytujące, prawda? W jabberze tego nie ma - wszystko mieści się w tray'u, jedyne co usłyszysz to miły dla ucha dźwięk.

Jakby ktoś się zastanawiał nad przenosinami to polecam najpopularniejszego klienta - PSI.
A jakby były problemy z wyborem serwera czy rejestracją - zgłosić się na PM, jestem codziennie smile

Edit:
Jeszcze więcej argumentów:
Jabber ma Joggera - sieć dzienników internetowych kompatybilnych z Jabberem. Masz znajomych na innych Joggerach? Chcesz dostawać powiadomienia o notkach u nich? Nic prostszego, przyjdzie prosto do Twojego klienta Jabbera.
No i ofc. serwisy takie jak bash.org mają własne boty Joggerowe. Wystarczy dodać tylko do listy kontaktów "cytaty@bash.org.pl" i już codziennie dostaniesz porcję nowiutkich i świeżutkich cytatów.
IMO coś takiego na Animesub byłoby genialne - powiadomienia o nowych napisach lub komentarzach pod twoimi napisami.

Ostatnio edytowany przez Tarnum (2006-05-24 08:41:45)

Offline

#33 2006-05-24 08:44:37

gracol
Użytkownik
Skąd: GTW
Dołączył: 2005-06-02

Odp: Naprawdę przydałby się tutaj czat!

I to są właśnie konkrety! smile_big

Offline

#34 2006-05-24 08:47:48

Tarnum
Użytkownik
Skąd: Grodzisk Mazowiecki
Dołączył: 2005-07-28

Odp: Naprawdę przydałby się tutaj czat!

To się przenoś ;p
Ja używam od roku - powiem Ci że nie byłbym teraz w stanie się przesiąść na nic innego.

Offline

#35 2006-05-24 08:54:39

gracol
Użytkownik
Skąd: GTW
Dołączył: 2005-06-02

Odp: Naprawdę przydałby się tutaj czat!

Lol, hehehe. Pocyztaj posty na popryedniej stronie jezor

Offline

#36 2006-05-24 08:57:43

Tarnum
Użytkownik
Skąd: Grodzisk Mazowiecki
Dołączył: 2005-07-28

Odp: Naprawdę przydałby się tutaj czat!

Przeskoczyłem od razu na drugą... ;p

Offline

#37 2006-05-24 10:57:38

synibos
Użytkownik
Skąd: Lubin
Dołączył: 2005-05-10

Odp: Naprawdę przydałby się tutaj czat!

Evul napisał:

No nie no oczkod po prostu lol i tyle smile Czytam czasem sobie Ansi i widzę tu masę głupich fun topiców, każdy żartuje i jest ok, ale jak Evul 'wpadnie raz na ruski rok' i tez pożartuje to juz idziecie na poważnie? W ogóle co to ma być :| ? Ansi zeszło na psy, takie moje zdanie w tym momencie...  ehh no szkoda, stare forum prezentowało kiedyś klasę, naprawdę klasę, przyjemnie się czytało... Ale ja nie o tym.

True, zeszlo na psy xD

Offline

#38 2006-06-24 00:12:12

MistrzSztuki
Zbanowany
Skąd: [cenzura]
Dołączył: 2006-05-03

Odp: Naprawdę przydałby się tutaj czat!

ech...patrzcie ile jest osób na forum, a nawet czata nie ma:(

Offline

#39 2006-06-24 00:16:32

KAT
Użytkownik
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Naprawdę przydałby się tutaj czat!

Wedle ankiety, bedzie IRC... na szczescie IRC a nie jakis syfiasty czat oczkod

Offline

#40 2006-06-24 00:20:03

MistrzSztuki
Zbanowany
Skąd: [cenzura]
Dołączył: 2006-05-03

Odp: Naprawdę przydałby się tutaj czat!

Nie no, to super, ale żeby chociaż pogadać...o to mi chodzi. Ale kiedy to IRC?[kombinuje] bo czekam i czekam i czekam

Ostatnio edytowany przez MistrzSztuki (2006-06-24 00:20:20)

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024