#1 2006-05-29 20:46:39

m_jay
Użytkownik
Skąd: Kraków
Dołączył: 2004-11-27

Tremulous - ciekawa gra online

Od jakiegos miesiaca pogrywam w gierke o nazwie "Tremulous". Jest to darmowy (kiedys mod do q3 a po uwolnieniu engine'u q3 samodzielna gra) FPS z elementami RTS. Gra jest bardzo interesujaca, lecz jako ze nie jest zbyt znana postanowilem ja rozreklamowac jezor. Otoz mamy dwa teamy: ludzi i obcych ktorych to zadaniem jest wyniszczenie teamu przeciwnika. Oprocz przeprowadzania atakow na baze przeciwnika nalezy rowniez pamietac o obronie i rozbudowie wlasnej bazy. Za przyczynianie sie dla dobra druzyny gracz dostaje "punkty", ktore moze wymienic na rozne dobra (ludzie dostaja $ za ktory kupuja lepsze uzbrojenie alieny zas punkty ewolucji dzieki ktorym sa w stanie przejsc w jakas silniejsza forme). Po zabiciu odpowiedniej liczby wrogow druzyna przechodzi na kolejny stage (sa wsumie 3) dzieki ktorym uzyskuj sie lepsze budowle, nowe bronie u ludzi i klasy u obcych. Kazda rasa gra sie odmiennie i nalezy wpyracowac calkiem odmienne taktyki.

Nie bede juz dluzej zanudzal jak ktos ma chec sprawdzic co to, to to troche screenow i gierke (dostepna na Linuxa i Windowsa) mozna znalezc na stronie domowej projektu (instalator okolo 100MB). Dostepne sa tez zrodla gry wiec jesli kogos to bawi moze sobie skompilowac samemu (moja binarka jest o 400kB mniejsza od tej z instalatora jezor )

http://www.tremulous.net/

Ja najczesciej gram pod nickiem WoodenJesus@gentoo na serwerach db@CentralHive i [AKKA] Tremulous 1.1.0 (choc ostatnio moj provider funduje mi pingi w wysokosci 2000 wiec raczej w tych warunkach nie da sie grac oczkod) Gra sporo polakow wiec zawsze mozna sie porozumiec w ojczystym jezyku jesli cos jest niejasne smile_big

Ostatnio edytowany przez m_jay (2006-05-29 20:51:01)


WoodenJesus.png

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024