#3961 2016-08-15 21:46:27

Sado
Użytkownik
Dołączył: 2009-05-30

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

Iron666 napisał:

Mam sprawę moja kobieta oglądała anime (wiadomo smile_big) tylko nie może skojarzyć tytułu.
Młodzież miała nadprzyrodzone moce (po przejściu w dorosłość znikały) był gościu który potrafił na 5s przejąć każde ciało a jego brat potrafił cofać czas. Później jego brat uświadomił go że dzięki jego mocy może kraść innym ich moce. Mówiła, że jego dziewczyną była przewodnicząca młodzieżowej grupy która pomagała innym obdarzonym.
Kojarzy ktoś coś?

Charlotte.


aaxbae.jpg

"Ore no Imouto jednak miało jakieś tam przesłanie czyli, że 14 latka może grać w zboczone, incestowe gry +18 pod warunkiem, że się dobrze uczy i nie sprawia innych problemów" - Ken-chan

Offline

#3962 2016-08-15 23:49:19

Animazon
Użytkownik
Dołączył: 2014-10-31

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

Iron666 napisał:

Mam sprawę moja kobieta oglądała anime (wiadomo smile_big) tylko nie może skojarzyć tytułu.
Młodzież miała nadprzyrodzone moce (po przejściu w dorosłość znikały) był gościu który potrafił na 5s przejąć każde ciało a jego brat potrafił cofać czas. Później jego brat uświadomił go że dzięki jego mocy może kraść innym ich moce. Mówiła, że jego dziewczyną była przewodnicząca młodzieżowej grupy która pomagała innym obdarzonym.
Kojarzy ktoś coś?

Charlotte

Offline

#3963 2016-08-16 08:55:08

Iron666
Użytkownik
Skąd: Gostyń/Poznań
Dołączył: 2009-01-25

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

Dziękuję  respekt

Offline

#3964 2016-09-19 00:12:53

kantror
Użytkownik
Dołączył: 2014-07-03

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

Poszukuję anime podobnego do ... Hunter x Hunter (2011)
, kiedyś został mi polecony, obejrzałem i od tamtego momentu mam nie dosyt po każdym anime smile_big mal rekomendacje sprawdzone, nic trafnego :/ tutaj moja lista https://myanimelist.net/animelist/kantror pytanie co Wy możecie mi zaproponować smile

Offline

#3965 2016-09-19 01:37:01

Animazon
Użytkownik
Dołączył: 2014-10-31

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

kantror napisał:

Poszukuję anime podobnego do ... Hunter x Hunter (2011)
, kiedyś został mi polecony, obejrzałem i od tamtego momentu mam nie dosyt po każdym anime smile_big mal rekomendacje sprawdzone, nic trafnego :/ tutaj moja lista https://myanimelist.net/animelist/kantror pytanie co Wy możecie mi zaproponować smile

No, niestety. Jeżeli chodzi o klasyczne shouneny to nic nawet zbliżonego poziomem do HxH. Serio - to nawet nie czołówka a bezapelacyjny zwycięzca tej kategorii.

Jedyną serię "podobną" jaką mogę polecić to Jojo's Bizzare Adventure. Bardziej "over the top", ale pewne elementy dzieli ze wspomnianą bajką.

Drugą rekomendację jaką mogę dac to One Piece. Tyle, że tu raczej można mówić wyłącznie o mandze na której bazuje bajka. Ciężko by było oczekiwać, ze sprawi ci przyjemność oglądanie ponad 700 odcinkowej bardzo powolnej serii - nawet na podwójnej prędkości to będzie ze 150 godzin.

Naprawdę staram sobie coś dobrego przypomnieć, ale albo już to widziałeś albo to są śmieci pokroju Fairy Tail.

Ps. Nie oglądałeś Fate/Zero? Nie jest to seria podobna do HxH, ale jeśli szukasz czegoś naprawdę satysfakcjonującego to proszę bardzo - jestem przekonany, ze ci się spodoba.

Offline

#3966 2016-09-19 10:22:27

kantror
Użytkownik
Dołączył: 2014-07-03

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

Właśnie zapomniałem dodać, że dość trudne zadanie dałem smile_big
Myślałem nad Berserkiem ( pierwsza seria a nie tą co teraz oglądałem smile_big ), czuję że to nie ten czas, odłożę na później.

Fate/Zero - na pewno zacząłem oglądać, ale najprawdopodobniej nie skończyłem, jeśli seria jest rozdzielona na sezony to pewnie poprzestałem na pierwszym ( może obejrzałem kilka z drugiej)

Ahh Fairy Tail zapomniałem dodać ... obejrzane zarówno 1 sezon jak i kontynuacja.

Co do reszty hmm One Piece, znam kolegów, którzy oglądają to, ale zaczęli oglądać znacznie wcześniej gdzie nie było aż tyle odcinków (mangę też czytają) więc 700 ep nie dzięki smile_big

JoJo od tego aż tak nie stronię, ale jak będę oglądał to będzie to pewnie po Berserku.

Może inni mają coś do dodania(pomogą mi ? smile_big ) ? smile

Offline

#3967 2016-09-19 11:23:49

SoheiMajin
Moderator
Skąd: Gdańsk
Dołączył: 2009-04-10

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

kantror napisał:

Co do reszty hmm One Piece, znam kolegów, którzy oglądają to, ale zaczęli oglądać znacznie wcześniej gdzie nie było aż tyle odcinków (mangę też czytają) więc 700 ep nie dzięki smile_big

Jak tak na to patrzysz, to lepiej zacznij teraz, bo za parę lat będzie to już 1000. Długość serii to argument dla mięczaków ukryty

Pierwszy Berserk to dobra seria, ale nie widzę jakichkolwiek punktów wspólnych z nowym HxH.

Online

#3968 2016-09-19 11:30:29

wtas
Użytkownik
Skąd: Gorzów Wielkopolski / Poznań
Dołączył: 2011-09-28

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

Offline

#3969 2016-09-19 11:33:47

kantror
Użytkownik
Dołączył: 2014-07-03

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

SoheiMajin napisał:

Jak tak na to patrzysz, to lepiej zacznij teraz, bo za parę lat będzie to już 1000. Długość serii to argument dla mięczaków ukryty

Pierwszy Berserk to dobra seria, ale nie widzę jakichkolwiek punktów wspólnych z nowym HxH.

Nieee, najdłuższa seria jaką oglądałem to Fairy tail (chyba) a potem HxH. Co do Berserka może ma jedną cechę - to ponadprzeciętna seria, ale w najlepszym tego słowa znaczeniu smile_big

Offline

#3970 2016-09-19 11:54:38

SoheiMajin
Moderator
Skąd: Gdańsk
Dołączył: 2009-04-10

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

Rzuć okiem na Blood+. Albo nowy Hellsing.

kantror napisał:

najdłuższa seria jaką oglądałem to Fairy tail (chyba) a potem HxH.

To nie argument jezor

Ostatnio edytowany przez SoheiMajin (2016-09-19 11:56:17)

Online

#3971 2016-09-19 15:46:01

Pitbull01
Użytkownik
Dołączył: 2016-01-07

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

Popieram Wtas'a - rzuć okiem na Yu Yu Hakusho - ten sam autor co HxH więc styl podobny.

kantror napisał:

Nieee, najdłuższa seria jaką oglądałem to Fairy tail (chyba) a potem HxH.

A nie czasem Bleach, którego masz na MaLu?

Ostatnio edytowany przez Pitbull01 (2016-09-19 15:48:26)

Offline

#3972 2016-09-19 20:24:13

Poltergeist
Użytkownik
Dołączył: 2013-09-11

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

@kantror Może nie są zbyt zbliżone do HxH, ale są shounenami, i to niezbyt długimi. Po nich też można poczuć niedosyt, przynajmniej ja tak miałem. Spróbuj np. z: Tengen Toppa Gurren Lagann, Soul Eater, Shijou Saikyou no Deshi Kenichi.

Offline

#3973 2016-09-25 14:08:41

haitani
Użytkownik
Dołączył: 2009-01-11

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

Obejrzałem ostatnio Natsuiro Kiseki. I było w porządku. Obejrzał bym jeszcze coś w ten deseń, tylko sam nie wiem z czym dokładnie mi przypasowało smile

Offline

#3974 2016-09-25 21:34:31

Uki346
Użytkownik
Dołączył: 2012-06-20

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

Witam.
Zapomniałem tytułu anime, a kiedyś oglądałem jedynie jeden odcinek i nie mogę go znaleźć po okładkach.
Była tam blondynka (uczennica liceum czy jakoś tak), a także inny świat i jakiś motyw walki czy coś w ten deseń powiązanego z kartami tarota bodajże. Pamiętam jeszcze, że był w nim pożar, a także śmierć.(jakiejś postaci) Kreska była inna niż standardowa.

Jeśli ktoś kojarzy prosiłbym ładnie o tytuł smile

Offline

#3975 2016-09-25 22:11:18

Animazon
Użytkownik
Dołączył: 2014-10-31

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

haitani napisał:

Obejrzałem ostatnio Natsuiro Kiseki. I było w porządku. Obejrzał bym jeszcze coś w ten deseń, tylko sam nie wiem z czym dokładnie mi przypasowało smile

Nie jest to szczególnie popularna seria. napisz, który element tej bajki ci się spodobał a może coś wymyślimy.

Uki346 napisał:

Witam.
Zapomniałem tytułu anime, a kiedyś oglądałem jedynie jeden odcinek i nie mogę go znaleźć po okładkach.
Była tam blondynka (uczennica liceum czy jakoś tak), a także inny świat i jakiś motyw walki czy coś w ten deseń powiązanego z kartami tarota bodajże. Pamiętam jeszcze, że był w nim pożar, a także śmierć.(jakiejś postaci) Kreska była inna niż standardowa.

Jeśli ktoś kojarzy prosiłbym ładnie o tytuł smile

Genei wo Kakeru Taiyou

Offline

#3976 2016-09-25 22:17:10

Uki346
Użytkownik
Dołączył: 2012-06-20

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

Animazon napisał:
Uki346 napisał:

Witam.
Zapomniałem tytułu anime, a kiedyś oglądałem jedynie jeden odcinek i nie mogę go znaleźć po okładkach.
Była tam blondynka (uczennica liceum czy jakoś tak), a także inny świat i jakiś motyw walki czy coś w ten deseń powiązanego z kartami tarota bodajże. Pamiętam jeszcze, że był w nim pożar, a także śmierć.(jakiejś postaci) Kreska była inna niż standardowa.

Jeśli ktoś kojarzy prosiłbym ładnie o tytuł smile

Genei wo Kakeru Taiyou

Dzięki. To to smile_big

Offline

#3977 2016-09-25 22:26:59

haitani
Użytkownik
Dołączył: 2009-01-11

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

Animazon napisał:
haitani napisał:

Obejrzałem ostatnio Natsuiro Kiseki. I było w porządku. Obejrzał bym jeszcze coś w ten deseń, tylko sam nie wiem z czym dokładnie mi przypasowało smile

Nie jest to szczególnie popularna seria. napisz, który element tej bajki ci się spodobał a może coś wymyślimy.

Sam kurde nie wiem smile fajna banda dziewuch, dość zabawne, bez majtkowego humoru, nie dzieje się a przynajmniej zminimalizowana do minimum szkoła, lato, akcja rozgrywająca się gdzieś na wiosce czy jakiejś małej mieścinie a nie po raz enty Tokio etc.

Offline

#3978 2016-09-26 22:55:23

Animazon
Użytkownik
Dołączył: 2014-10-31

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

haitani napisał:
Animazon napisał:
haitani napisał:

Obejrzałem ostatnio Natsuiro Kiseki. I było w porządku. Obejrzał bym jeszcze coś w ten deseń, tylko sam nie wiem z czym dokładnie mi przypasowało smile

Nie jest to szczególnie popularna seria. napisz, który element tej bajki ci się spodobał a może coś wymyślimy.

Sam kurde nie wiem smile fajna banda dziewuch, dość zabawne, bez majtkowego humoru, nie dzieje się a przynajmniej zminimalizowana do minimum szkoła, lato, akcja rozgrywająca się gdzieś na wiosce czy jakiejś małej mieścinie a nie po raz enty Tokio etc.

Niestety za wszelką cenę staram się uniać tego typu serii więc trochę na ślepo:
Golden Time
Tari-Tari
K-On

Nie oglądałem żadnego z nich, ale są popularne i należą do tej samej kategorii.

Offline

#3979 2016-09-26 23:04:49

Hunter Killer
Moderator
Skąd: Zielona Góra
Dołączył: 2011-03-29

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

haitani napisał:
Animazon napisał:
haitani napisał:

Obejrzałem ostatnio Natsuiro Kiseki. I było w porządku. Obejrzał bym jeszcze coś w ten deseń, tylko sam nie wiem z czym dokładnie mi przypasowało smile

Nie jest to szczególnie popularna seria. napisz, który element tej bajki ci się spodobał a może coś wymyślimy.

Sam kurde nie wiem smile fajna banda dziewuch, dość zabawne, bez majtkowego humoru, nie dzieje się a przynajmniej zminimalizowana do minimum szkoła, lato, akcja rozgrywająca się gdzieś na wiosce czy jakiejś małej mieścinie a nie po raz enty Tokio etc.

Non Non Biyori?


155222.jpg zzsldjt.png

Offline

#3980 2016-09-27 00:27:22

haitani
Użytkownik
Dołączył: 2009-01-11

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

Golden, Tari-Tari i K-on obejrzane. Non Non Biyori nie znam, będę musiał uderzyć do pewnych osób o namiar. Jakby ktoś jeszcze miał jakieś sugestie to proszę pisać.

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024