#4161 2018-01-04 03:23:11

kantror
Użytkownik
Dołączył: 2014-07-03

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

Infernus napisał:

To spróbuj coś z tego wybrać:

Pokaż spoiler
Samurai Champloo, Eureka Seven, Toaru Majutsu no Index, ef: A Tale of Memories, ef: A Tale of Memories, Phantom: Requiem for the Phantom, Steins;Gate, Mirai Nikki (TV), Kill la Kill, Blue Gender, Gunslinger Girl, Elfen Lied, Shakugan no Shana, Ergo Proxy, Higurashi no Naku Koro ni, Katekyo Hitman Reborn!, Toradora!, Another, Sword Art Online, Uchuu Kyoudai, Shinsekai yori, Rurouni Kenshin: Meiji Kenkaku Romantan, Basilisk: Kouga Ninpou Chou, Blood+, Ima, Soko ni Iru Boku, Sunabouzu, Gankutsuou, Great Teacher Onizuka, Hajime no Ippo, Gungrave, Planetes, Yuu☆Yuu☆Hakusho, Hokuto no Ken, Uchuu Kaizoku Captain Herlock, Uchuu no Kishi Tekkaman Blade, Ginga Tetsudou 999, Black Jack, Shigurui, Baccano!, Soukou Kihei Votoms, Mobile Suit Gundam 00, Michiko to Hatchin, Vampire Knight Guilty, Casshern Sins, K-On!, Tokyo Magnitude 8.0, Seikimatsu Occult Gakuin, Shiki, Highschool of the Dead, Hanasaku Iroha, Beelzebub, SKET Dance, Usagi Drop, Blood-C, Kamisama no Memochou, Chihayafuru, Jormungand, Tsuritama, Binbougami ga!, Robotics;Notes, Non Non Biyori, Tokyo ESP, Death Parade, Mushishi Zoku Shou.

Mogę ci polecić jeszcze kilka filmów i OVA, ale nie dziś  jezor

smile_big

Pokaż spoiler

Samurai Champloo- sam z chęcią komuś polecę, moje w top 10
Eureka Seven- odpadłem na 5ep, choć czuję że kiedyś wrócę
Toaru Majutsu no Index- completed
ef: A Tale of Memories - let's see(mozę oglądałem)
Phantom: Requiem for the Phantom - on hold 2 ep
Steins;Gate- moje top2/3
Mirai Nikki (TV)- uwaaa... może kiedyś, nie czuję tego
Kill la Kill- nie ta kreska/animacja
Blue Gender- na liście do tych najbliżej do obejrzenia
Gunslinger Girl- chińskie dziewczynki w czasie 2WW, its gonna be hard, but we can try
Elfen Lied- dropped na 2 ep
Shakugan no Shana- jedno z pierwszych obejrzanych anime smile_big
Ergo Proxy- jakoś wstrzymałem na ok 15 ep, bardzo ciekawy świat,cyberpunkowy(coś takiego) ale chyba wtedy zabrakło mi cierpliwości?
Higurashi no Naku Koro ni- o nie, odpada-zapętlony horror
Katekyo Hitman Reborn!- tasiemiec, odpuszczę
Toradora!- sam polecę
Another- horror :/
Sword Art Online - w top 5 pierwszych obejrzanych anime
Uchuu Kyoudai- może kiedyś, kiedyś...
Shinsekai yori-horror, 1 ep dropped
Rurouni Kenshin: Meiji Kenkaku Romantan- on hold 3 ep
Basilisk: Kouga Ninpou Chou- on hold około 5 ep,
Blood+- plan to watch,
Ima,Soko ni Iru Boku- let's see
Sunabouzu- let's see
Gankutsuou- plan to watch, choć będę musiał w end szukać
Great Teacher Onizuka- well, let's see
Hajime no Ippo- ugh sportów-ki ... też odpadają
Gungrave- well, let's see
Planetes- -||-
Yuu☆Yuu☆Hakusho- on hold 3 ep
Hokuto no Ken- omae wa mou... może jednak nie...
Uchuu Kaizoku Captain Herlock- well, let's see
Uchuu no Kishi Tekkaman Blade- może kiedyś
Ginga Tetsudou 999- let's see
Black Jack- let's see
Shigurui- well, let's see
Baccano!- let's see( 2 podejście smile_big )
Soukou Kihei Votoms- well, let's see
Mobile Suit Gundam 00- completed
Michiko to Hatchin- let's see
Vampire Knight Guilty- let's see, chyba już było 1 podejście
Casshern Sins- on hold 2 ep
K-On!- well, let's see
Tokyo Magnitude 8.0- let's see
Seikimatsu Occult Gakuin- let's see
Shiki- well, let's see
Highschool of the Dead- completed
Hanasaku Iroha- let's see
Beelzebub- well, let's see
SKET Dance- let's see
Usagi Drop- well, let's see
Blood-C- plan to watch
Kamisama no Memochou- on hold 2 ep
Chihayafuru- let's see
Jormungand- plan to watch
Tsuritama- let's see
Binbougami ga!- let's see,
Robotics;Notes- well, let's see
Non Non Biyori- well, let's see
Tokyo ESP- chyba obejrzałem, albo on-hold
Death Parade-drop na 2 lub 3 ep, super op, dźwiękowo, kolory, ale historia w pewien sposób mnie nużyła
Mushishi Zoku Shou- najpierw mushishi, które na pewno obejrzę,choć nie wiem kiedy

Dzięki wielkie za propozycje

Ostatnio edytowany przez kantror (2018-01-04 03:23:58)

Offline

#4162 2018-01-04 04:31:27

Yagami_Raito8920
Użytkownik
Dołączył: 2009-07-07

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

Noir, Sokyuu no Fafner, Akagami no Shirayukihime, Gantz, Gintama(obowiązkowo oczkod), The World God only Knows, Katanagatari, Spice and Wolf, Natsume Yujinchou, Hikaru no Go, Akagi, Kaiji, Aoi Bungaku Series, Kosetsu Hyakuu Monogatari(zajebiste), Claymore, Parasyte, Ping Pong The animation, Kiba, Chrom Shield Regios, Dog Days, Kill la Kill, Inferno Cop, Legend of the Legendary Heroes.

Wymieniłem najlepsze, jakie pamiętałem.


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-
96gaix.jpg
dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#4163 2018-01-04 17:26:29

kantror
Użytkownik
Dołączył: 2014-07-03

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

Yagami_Raito8920 napisał:

Pokaż spoiler
Noir, Sokyuu no Fafner, Akagami no Shirayukihime, Gantz, Gintama(obowiązkowo oczkod), The World God only Knows, Katanagatari, Spice and Wolf, Natsume Yujinchou, Hikaru no Go, Akagi, Kaiji, Aoi Bungaku Series, Kosetsu Hyakuu Monogatari(zajebiste), Claymore, Parasyte, Ping Pong The animation, Kiba, Chrom Shield Regios, Dog Days, Kill la Kill, Inferno Cop, Legend of the Legendary Heroes.

Wymieniłem najlepsze, jakie pamiętałem.

Pokaż spoiler

Noir- let's see
Sokyuu no Fafner- completed
Akagami no Shirayukihime- sam polecam
Gantz- było
Gintama(obowiązkowo oczkod)- ale sporo tego  osilek
The World God only Knows- może jeszcze jedno podejście...
Katanagatari- let's see
Spice and Wolf- w moim top10, polecam każdemu(ale do przeczytania LN, jeszcze nie mogłem się zabrać)
Natsume Yujinchou- on ohld 3 ep
Hikaru no Go - 75 ep :/ let's see
Akagi- well, let's see
Kaiji- well, let's see
Aoi Bungaku Series- well, let's see
Kosetsu Hyakuu Monogatari(zajebiste)- let's see
Claymore- sam polecam
Parasyte- sam polecam
Ping Pong The animation- sportówka :/
Kiba- completed
Chrom Shield Regios- moje w top5, z wielką chęcią polecam (nadal liczę na 2 sezon xD )
Dog Days- well, let's see
Kill la Kill- było,
Inferno Cop- 3 min ep :/
Legend of the Legendary Heroes- też bym polecił i tutaj też mam jeszcze nadzieję na kontynuacje

Dzięki za propozycje

Hmm, z nowego sezonu chyba jest trochę lepiej dla mnie niż ostatnio.

Na pewno zobaczę:
Nanatsu no Taizai: Imashime no Fukkatsu
Overlord II
Beatless
Death March kara Hajimaru Isekai Kyousoukyoku
Violet Evergarden
Gin no Guardian 2nd Season(mam nadzieje, że lepiej wyjdzie niż ostatnio...)


Do zastanowienia(z opisów nawet do obejrzenia, ale to różnie wychodzi, pv nie oglądałem żadnej z poniższych):
Darling in the FranXX
Fate/Extra: Last Encore
Grancrest Senki
Citrus
Koi wa Ameagari no You ni
Kokkoku
Märchen Mädchen
Hakata Tonkotsu Ramens
Sora Yori mo Tooi Basho
Basilisk: Ouka Ninpouchou(tylko 1 sezonu jeszcze nie skończyłem smile_big)
Sword Dynasty

W porównaniu do większości sezonów w 2017, winter 2018 zapowiada się dla mnie całkiem syto smile_big

Offline

#4164 2018-01-04 17:29:42

Kilgur
Użytkownik
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

Ta w poprzednim sezonie tez po zapowiedziach mialem "liste" a skonczylo sie na ogladaniu 4 od reszty pelkaly mi oczy smile


ara ara...

Offline

#4165 2018-01-04 17:50:55

kantror
Użytkownik
Dołączył: 2014-07-03

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

Pierwszą grupę na pewno będę oglądał, wiem czego się spodziewać itd. Co do drugiej grupy - własnie zobaczę jak to wyjdzie. Ale już biorąc pod uwagę samą pierwszą grupę to ten sezon własnie już jest dla mnie syty smile_big przez trzy sezony( bo jeden był trochę lepszy dla mnie) w 2017 oglądałem najmniej 1 lub 2 anime do 4 anime w sezonie, a tu już mam samych must watch 6 smile_big

Offline

#4166 2018-01-05 14:37:23

patryczek1287
Użytkownik
Dołączył: 2017-04-17

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

Witam, poszukuję anime coś na temat walk ulicznych i szkolnych coś podobnego jak:
Shonan Junai Gumi, Kyō Kara Ore Wa!!, Koukou Butouden Crows i mnie najbardziej interesuje mnie lata 90 i 00 smile_big

Offline

#4167 2018-01-05 15:57:04

Yagami_Raito8920
Użytkownik
Dołączył: 2009-07-07

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

patryczek1287 napisał:

Witam, poszukuję anime coś na temat walk ulicznych i szkolnych coś podobnego jak:
Shonan Junai Gumi, Kyō Kara Ore Wa!!, Koukou Butouden Crows i mnie najbardziej interesuje mnie lata 90 i 00 smile_big

History Strongest Disciple Kenichi is your friend.
I może Belzeebub.


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-
96gaix.jpg
dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#4168 2018-01-05 16:34:18

max-kun
Użytkownik
Skąd: Fan Trailsów oraz YS
Dołączył: 2008-12-30

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

Może coś z tego:
Tenjou Tenge, Grappler Baki, Koukou Tekken-den Tough, Ikkitousen, Air Master.

Offline

#4169 2018-01-05 17:52:38

Pitbull01
Użytkownik
Dołączył: 2016-01-07

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

patryczek1287 napisał:

Witam, poszukuję anime coś na temat walk ulicznych i szkolnych coś podobnego jak:
Shonan Junai Gumi, Kyō Kara Ore Wa!!, Koukou Butouden Crows i mnie najbardziej interesuje mnie lata 90 i 00 smile_big

Nani?! Nikt nie polecił "Hakuto no Ken"?  smile_lol
Oprócz tego jeszcze mogę nieśmiertelne Yu Yu Hakusho oraz Ben-To (to drugie niestety cierpi z powodu głupiego ecchi) polecić.

Ostatnio edytowany przez Pitbull01 (2018-01-05 17:53:02)

Offline

#4170 2018-01-05 18:48:14

Kilgur
Użytkownik
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

Seria Grappler Baki podobno dobra bajka o walkach, chociarz mnie poziom absurdu powalil gimbus o muskulaturze arnolda smile_big

znalazlem dobry opis ova ktore posiada ta seria
Zadziwiająca sprawa – prawie 50 minutowe anime zupełnie pozbawione fabuły. Po prostu na początku główny bohater obija komuś mordę, a zaraz potem, bez jakiegokolwiek ciągu logicznego, znów z kimś się bije. W między czasie jest jedna scena w której dwie panie gotują… Dziwne? Może, ale walki są zanimowane przyzwoicie i z dobrą dynamiką.
Produkt tylko dla koneserów animowanego mordobicia.


ara ara...

Offline

#4171 2018-01-05 21:03:20

hazael
Użytkownik
Dołączył: 2009-04-06

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

Kilgur napisał:

Seria Grappler Baki podobno dobra bajka o walkach, chociarz mnie poziom absurdu powalil gimbus o muskulaturze arnolda smile_big

znalazlem dobry opis ova ktore posiada ta seria
Zadziwiająca sprawa – prawie 50 minutowe anime zupełnie pozbawione fabuły. Po prostu na początku główny bohater obija komuś mordę, a zaraz potem, bez jakiegokolwiek ciągu logicznego, znów z kimś się bije. W między czasie jest jedna scena w której dwie panie gotują… Dziwne? Może, ale walki są zanimowane przyzwoicie i z dobrą dynamiką.
Produkt tylko dla koneserów animowanego mordobicia.

Przepraszam, ale nie wytrzymałem chociarz sam nie jestem święty, ale to woła o pomstę!
Co do bajki, nie jest zła.

Offline

#4172 2018-01-05 22:41:22

Kilgur
Użytkownik
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

hazael napisał:
Kilgur napisał:

Seria Grappler Baki podobno dobra bajka o walkach, chociarz mnie poziom absurdu powalil gimbus o muskulaturze arnolda smile_big

znalazlem dobry opis ova ktore posiada ta seria
Zadziwiająca sprawa – prawie 50 minutowe anime zupełnie pozbawione fabuły. Po prostu na początku główny bohater obija komuś mordę, a zaraz potem, bez jakiegokolwiek ciągu logicznego, znów z kimś się bije. W między czasie jest jedna scena w której dwie panie gotują… Dziwne? Może, ale walki są zanimowane przyzwoicie i z dobrą dynamiką.
Produkt tylko dla koneserów animowanego mordobicia.

Przepraszam, ale nie wytrzymałem chociarz sam nie jestem święty, ale to woła o pomstę!
Co do bajki, nie jest zła.

Ta z wiekiem dopada mnie wtorny analfabetyzm, pisalem na szybko i nie sprawdzilem bledow smile


ara ara...

Offline

#4173 2018-01-06 00:59:29

hazael
Użytkownik
Dołączył: 2009-04-06

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

Cieszmy się, że to nie Bodzio, bo byśmy przecinkami płakali, a kropkami %#&(* ;p (cenzure sam zrobiłem heh) i wiem co to 50 lat na karku ;p (prawie)

Offline

#4174 2018-01-11 23:16:36

Sir_Ace
Użytkownik
Dołączył: 2006-11-18

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

Który Gundam wydany po Unicornie najlepszy? I/lub czy przez ostatnie ~4 lata wyszły jakieś sensowne (dobrze wykonane, niegłupie, których sedno nie stanowią kawaii dziewczynki za sterami) serie z mechami?

Offline

#4175 2018-01-11 23:26:59

_Crimson_Red_
Użytkownik
Dołączył: 2014-02-18

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

Z nowszych Gundamów na pewno Iron-Blooded Orphans warto obczaić.


podpisq.png

Offline

#4176 2018-01-11 23:27:46

marek2fgc
Użytkownik
Skąd: Lubin
Dołączył: 2010-06-28

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

Poważniejsze Gundamy wydane po Unicornie trzymające jakiś poziom:
- Gundam Thunderbolt (kinówki to złączone 4 epy z dodatkowymi scenami, więc radzę je szukać zamiast serialu)
Bardzo ciekawy dodatek do U.C. Przedstawienie chorych koncepcji i brutalnej walki z muzyką jazzową w tle.

- Gundam Iron-Blooded Orphans
Pełnoprawna seria mająca 50 odcinków. Ma najbardziej unikalne zakończenie ze wszystkich serii Gundam.

- Gundam Origin
Prequel Gundama 0079, przedstawia historię Chara.

Ciężko powiedzieć, który jest lepszy, bo każdy ma swoje wady i zalety.

Gundam Build Fighters raczej ci nie podejdzie, G no Reconguista to katastrofa, Gundam-san to parodia,  Twilight Axis w wydaniu odcinkowym jest strasznie wykonane. Nadal czekam, by sprawdzić, jak będzi wyglądać w kompilacji kinowej.

Offline

#4177 2018-01-11 23:27:59

Nala_Alan
Użytkownik
Dołączył: 2015-04-03

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

Żaden.

Pokaż spoiler
[Masa triggered]

Offline

#4178 2018-01-12 00:09:38

Hunter Killer
Moderator
Skąd: Zielona Góra
Dołączył: 2011-03-29

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

marek2fgc napisał:

G no Reconguista to katastrofa

Nie przesadzaj. Pomysł na świat był całkiem niezły. Ogólnie trochę to zmarnowali.

marek2fgc napisał:

Twilight Axis w wydaniu odcinkowym jest strasznie wykonane. Nadal czekam, by sprawdzić, jak będzi wyglądać w kompilacji kinowe

Ta "kinówka" ma trwać raptem jakieś 3-4 min dłużej od serii, więc bym się nie spodziewał niczego wielkiego. Nawet im się nie chce robić ENG subów na BD (a w ostatnich produkcjach dodawali prawie zawsze).

Gundam Origin imo najlepszy fabularnie i graficznie (i lepszy od Unicorna, który był trochę zbyt kolorowy itd).


155222.jpg zzsldjt.png

Offline

#4179 2018-01-12 08:15:29

marek2fgc
Użytkownik
Skąd: Lubin
Dołączył: 2010-06-28

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

Nie przesadzam, bo prowadzenie fabuły leży i kwiczy. Rzucają na lewo i prawo nazwami, których znaczenia w ciągu wszystkich odcinków nie poznajemy. Dopiero z grafiki opartej na art booku się wreszcie doczytałem podstaw politycznych (oglądanie co tydzień kolejnych odcinków nie pomagało w zrozumieniu ichniego świata). Zagęszczenie tekstu na poziomie Turn a Gundam, ale nawet rozmowy nie są sensownie poprowadzone. Rozmawiają na jeden temat, a tu bez żadnego powodu nagle zmiana tematu (i to od pewnego momentu w każdym odcinku). Przez próbę upchania wielu informacji rozmowy brzmią jak wygenerowane przez Amazon Echo. Jedynie kreska i konstrukcja świata dają radę.

Offline

#4180 2018-01-12 09:57:34

Hunter Killer
Moderator
Skąd: Zielona Góra
Dołączył: 2011-03-29

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

@Up
Nie zapominaj o Aidzie, która jest fajną postacią, a której przemiana na przestrzeni serii jest całkiem zgrabnie przeprowadzona. Zresztą to nie jedyna postać przedstawiona ciekawie(walki mechów w różnych sceneriach i przedstawione z pomysłem, widać tu rękę Tomino). Do tego jeszcze dochodzi fakt kontynuacji, która może zmienić w pewnym sensie losy serii oczkod

Nie będę tu pisał, że jest jakoś mega. To trzeba lubić i czasem trochę wybaczyć, ale katastrofy to nie uraczyłem. Do takiego "Gundam Build Fighters" w sumie do dzisiaj się przekonać nie mogę.


155222.jpg zzsldjt.png

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024