#1 2006-06-23 15:40:30

Beavis
Zbanowany
Dołączył: przed 2004-07-25

Bezmyśle masowe dodawanie komentarzy

Witam... Chciałem poruszyć kwestię wyżej wspomnianego tytułu wątku. Otóż strasznie irytuje mnie jak ktoś dorzuca komentarze do całej serii z identycznym (idiotycznym) wpisem. Na głównej możecie sami się przekonać o czym mówię (Yume De Aetara tv) fuj... ten sam user wystawił ocenę/komentarz do całej serii Those Who Hunt Elves II - oczywiście wszystkie takie same!
Tego typu "spamowanie" nie wnosi nic wartościowego do oceny napisów i tylko tworzy zamieszanie, albowiem nie wszystkie napisy można tak samo podsumować.
Oczywiście w jednym z komentarzy do TWHE II napisałem co myślę o takim działaniu, ale tenże użytkownik nie podjął się odpowiedzi.
Szkoda, że niektórzy nie rozumieją po co jest system ocen i ewentualnych komentarzy... no chyba, iż chodzi tutaj bo podbicie sobie statystyk kombinuje, bo z obiektywizmem to nie ma nic wspólnego.
Tylko patrzeć jak zacznie "oceniać" Naruto los.
Liczę pod cichu na wykasowanie jegoż spamerskich wpisów cool.

Może się mylę, może nie mam racji - w końcu ANSI to niezależne skupisko ludzi, ale szkoda mi patrzeć jak przez głupotę kogoś robi się bałagan.

papa

[EDIT]: Żeby coś zgłosić to trzeba najpierw mieć poparcie ludzi, którym zależy na jakości serwisu... BTW. skoro ~kubik zgadzasz się ze mną to dlaczego sam nie napisałeś do modków albo nie założyłeś podobnego tematu? cool

[EDIT2]: A moderatorzy to przeglądają przecież forum i sami zauważą ten post - dlatego napisałem, że liczę na wykasowanie niepotrzebnych wpisów.

Ostatnio edytowany przez Beavis (2006-06-23 15:47:45)

Offline

#2 2006-06-30 02:27:55

slymsc
Użytkownik
Skąd: Mszczonów [Kuruoshii Anime]
Dołączył: 2004-10-14

Odp: Bezmyśle masowe dodawanie komentarzy

Beavis wiem o czym mówisz... Mnie też szlag trafia bo to juz drugi taki jeleń na rykowisku doczepił mi się do 1 i 2 serii TWHE.
No ale ten pierwszy to był as - 24 posty z taką samoą treścią a potem zero aktywności na stronie czy forum...
Po prostu szkoda gadać - bo im do wersji nie pasuje. Przecież non-stop piszę, że nie są to tłumaczenia do wersji z angielskim dubbingiem!![zly]


Nie bądź zbyt hardy, życie krótko trwa,
A los twój marny, co przeznaczył, to ci da.
Nie bądź zbyt hardy...

Offline

#3 2006-06-30 08:19:43

Arry
Użytkownik
Skąd: Tarnów
Dołączył: 2005-11-02

Odp: Bezmyśle masowe dodawanie komentarzy

Było coś takiego w jakiejś serii ale nie pamiętam jakiej, gość nawymyślał tłumaczowi i powiedział, że jak ma tłumaczyć to niech lepiej idzie do domu i to porzuci. W dodatku do wszystkich epków tejże serii.
Takie cos jest już poniżej norm oraz jakichkolwiek cywilizowanych zachowań i zaśmieca tylko serwis...


90TLh

Offline

#4 2006-06-30 10:16:19

Zabuzasan
Użytkownik
Skąd: Dzierżoniów
Dołączył: 2005-04-03

Odp: Bezmyśle masowe dodawanie komentarzy

~slymsc Właśnie pryjżalem sie tym komentarzą(om?) do twojego tlumaczenia TWHE myślałem że z krzesłą spadne [roftl] koleś cie wręcz misrzowsko podsumował wszędzie to samo do rużnych epków respekt[los]. Ciekawi mnie jedna rzecz skoro twoje napisy są tak słabe to dlaczego obejrzał tyle odcinków z nimi fujkombinuje masochista ?


Zabuzasan.jpg

Offline

#5 2006-06-30 11:08:26

gracol
Użytkownik
Skąd: GTW
Dołączył: 2005-06-02

Odp: Bezmyśle masowe dodawanie komentarzy

Jeśli uważasz, że coś jest nie tak lub napisy są oceniane negatywnie za synchro to zgloś to - jest do tego opcja przy każdym napisie.

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024