#1 2006-07-07 17:39:10

Shinuta
Użytkownik
Dołączył: 2005-07-22

Przydałaby się edycja komentarzy.

Przydałaby się taka opcja gdyby ktoś napisał przez przypadek coś źle.
Mi się kilka razy już coś takiego przytrafiło.


722396467d834906med.jpg
We will continue to exist, we haven't finished what we have to do yet.

Offline

#2 2006-07-07 17:49:49

waski_jestem
Użytkownik
Skąd: wawa
Dołączył: 2005-03-20

Odp: Przydałaby się edycja komentarzy.

bylo to juz kilka razy omawiane na forum i zawsze byla ta sama odpowiedz: NIE BEDZIE EDYCJI KOMENTARZY smile_big, wiec nie pozostaje ci nic innego jak tylkopozadnie przeczytac swoj tekst przed jego wyslaniem.


gdyby tylko czlowiek mial troche wiecej czasu i lepiej znak angielski [z 2 mozna cos zrobic, z 1?]

Offline

#3 2006-07-07 17:51:53

Arry
Użytkownik
Skąd: Tarnów
Dołączył: 2005-11-02

Odp: Przydałaby się edycja komentarzy.

Nie no... nie mówili, ze NIE BĘDZIE EDYCJI KOMENTARY Mówili tylko MOZE WPROWADZIMY EDYCJĘ KOMENTARZY ale na tym Może się zawsze kończyło...


90TLh

Offline

#4 2006-07-07 17:53:23

Dżibril
Użytkownik
Dołączył: 2005-11-11

Odp: Przydałaby się edycja komentarzy.

waski_jestem napisał:

bylo to juz kilka razy omawiane na forum i zawsze byla ta sama odpowiedz: NIE BEDZIE EDYCJI KOMENTARZY smile_big, wiec nie pozostaje ci nic innego jak tylkopozadnie przeczytac swoj tekst przed jego wyslaniem.

Co niezmienia faktu , żeby sie przydała smile_big.

Offline

#5 2006-07-07 18:19:38

Suchy
Użytkownik
Skąd: Łódź (GTW)
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Przydałaby się edycja komentarzy.

może nie tyle co edycja (bo to pozwala na kanty) ile możliwośc dopisania czegoś (było by oznaczone jako "modyfikowano") do swojego ostatnia komentarza

Offline

#6 2006-07-07 18:21:54

gracol
Użytkownik
Skąd: GTW
Dołączył: 2005-06-02

Odp: Przydałaby się edycja komentarzy.

Ĺťadnych zmian w serwisie nie będzie do powrotu Taipana. A edycja komentarzy MOĹťE kiedyś będzie jezor Taipan to zapracowany chłopak i nie zawsze ma czas na siedzenie i dopieszczanie forum aka zwiększanie funkcjonalności. Jest kilka pomysłów i powoli się robią, ale to jedyna informacja jaką na razie mogę wam przekazać. :]

Offline

#7 2006-07-07 18:31:18

Satanael
Użytkownik
Skąd: z 9 poziomu piekła Dantego.
Dołączył: 2004-08-05

Odp: Przydałaby się edycja komentarzy.

No i przeważnie na pomysłach sie kończy...

Offline

#8 2006-07-07 18:45:50

Zeus
Użytkownik
Skąd: Augustów..Obecnie Warszawa WAT
Dołączył: 2005-07-29

Odp: Przydałaby się edycja komentarzy.

Edycja must By!!:)

Offline

#9 2006-07-07 18:46:40

Winged
Użytkownik
Skąd: Szczytno/Toruń
Dołączył: 2004-10-01

Odp: Przydałaby się edycja komentarzy.

Ja nie narzekam. Wiele rzeczy by się przydało, ale wątpię, by ktoś przy zdrowych zmysłach (@Taipan zdaje się osobą twardo stąpającą po ziemi i racjonalnie myślącą) przekładał udoskonalanie strony dla "maniaków" nad pracę. smile


"Dla ludzkich zachowań nie mam nic poza życzliwością i nic poza śmiechem na pocieszenie bliżnich"
John Irving, "Świat według Garpa"

Offline

#10 2006-07-08 00:31:54

Wanderer
Użytkownik
Skąd: Kędzierzyn
Dołączył: 2004-12-06

Odp: Przydałaby się edycja komentarzy.

Zgadzam się z ardem. Wydaje mi sięże to najlepsze wyjście. Tak samo jest chyba na anidb, z tego co kojarzę smile


"Choć uliczna burda jest ze wszech miar godna potępienia, to nie ma nic złego w energii, jaką wyzwala ona w ludziach" John Keats

Offline

#11 2006-07-08 00:51:18

songoku
Użytkownik
Skąd: Bydgoszcz
Dołączył: 2005-02-07

Odp: Przydałaby się edycja komentarzy.

Ja bym obstawiał zamiast edycji komentarzy, przesyłanie zawiadomień na maila do autora napisów, o pojawieniu się nowego komentarzaoceny jego subów.

Offline

#12 2006-07-08 01:01:50

Naruto9
Użytkownik
Dołączył: 2005-02-12

Odp: Przydałaby się edycja komentarzy.

Nie głupi pomysł. Przydałoby się takie coś.

Offline

#13 2006-07-08 01:07:28

Kisiel
Użytkownik
Skąd: Wrocław
Dołączył: 2005-06-24

Odp: Przydałaby się edycja komentarzy.

ard napisał:

To lepiej zrobić tak:
- każdy może dać jeden komentarz (skończą się pogadanki), opcjonalnie, autor napisów może dać dowolną ilość

To jest dobry pomysł - popieram smile Aby każdy prócz autora mógł wstawić jeden komentarz z możliwością później dodania czegoś. Taki EDIT bez możliwości usunięcia poprzednio napisanego komenta smile
Oczywiście mamy nadzieję, że autor sam nie zacznie spamować jezor


10721827ve.gif

Offline

#14 2007-05-29 10:57:56

marcin2
Użytkownik
Skąd: z butelki
Dołączył: 2007-02-25

Odp: Przydałaby się edycja komentarzy.

Ożywię nieco ten temat, gdyż jak zauważamy ansi przechodzi ostatnio przez falę drobnych reform i wartałoby ją pociągnąć:)
1. EDYCJA KOMENTARZY:
w czystym rozumieniu "edycji" jaką mamy na forum jest niemrawym pomysłem... Lepiej byłoby stworzyć możliwość dopisania czegoś do komenta, niemogąc równocześnie niczego wykasować z poprzedniej treści. Dopisany text byłby wówczas odpowiednio oznaczony i przyklejony do powyższego komentarza. - cel: uniknięcie musu walenia podwójnymi postami (w niektórych sytuacjach tego wymagających); przejżystość i klarowna czytelność komentarzy.

2.ZGŁASZANIE NIEWŁAŚCIWYCH KOMENTARZY:
mianowicie, dołączenia do każdego komenta funkcji "zgłoś modkowi" - jak na forum. W przypadku textów typu "ocena słaba bo masz kiczowaty avatar" możnaby bezpośrednio owy koment zgłosić go modowi. Jest już "zgłoś mod." po NW stronie ekranu, jednak dotyczy się to jedynie napisów.  Ww. przeze mnie rozwiązanie daje nam: możliwość zgłoszenia bezpośredniozłego komenta; ułatwia prace moderatorom w zachowaniu na bierząco porządku (czyli usunięcie go przez bez kłopotliwego szukania go. szczegłólnie kiedy komentarzy jest naprawdę dużo) oraz lepszy kontroling; zobiegałoby w znacznym stopniu w powstawaniu głupich, nieuzasadnionych komentarzy.
Oczywiście nie musi byc to aż tak rozbudowane jak "zgłoś mod." na forum. Wystarczylo by "ZGŁOŚ MOD." i po kliknięciu pytanie "CZY CHCESZ NAPRAWDĘ ZGŁOSIĆ TEN KOMENTARZ MODERATOROWI" - odpowiedzi "TAK" i "NIE"(-wyjście z okna "zgłoś mod.")

Dodać należy, że owe modyfikacje należałoby wprowadzić w życie po tym jak (jeśli) kwestia komentarzy zostanie sprecyzowana w regulminie. Ale to już jest Wasza broszka;)

BTW, info dla Redakcji, na FAQ jest napisane w dwóch skąpych zdaniach "jak komentować przetłumaczone napisy".
Należałoby w późniejszym czasie to przenieść/zmodyfikować/dodać linka do regulaminu, gdzie kwestia komentów byłaby poruszona. (mogę napisać ten regulamin jeśli chcecie;))

BTW2, FAQ zawiera kilka informacji niezgodnych już z prawdą, jak "Redakcja", brak śladów życia nowych moderatorów.
smile

Ostatnio edytowany przez marcin2 (2007-05-29 10:59:08)

Offline

#15 2007-05-29 11:01:04

Freeman
Użytkownik
Skąd: Pabianice
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Przydałaby się edycja komentarzy.

FAQ będzie uzupełniony o wymagane informacje. Co do kwestii komentarzy, Suchy już pracuje nad nowym działem regulaminu o tym traktującym (o wiele bardziej rozbudowanym smile

Offline

#16 2008-01-22 21:12:38

budyn
Użytkownik
Skąd: Katowice
Dołączył: 2004-10-24

Odp: Przydałaby się edycja komentarzy.

Anoo...

Jak przebiegają prace nad tuningiem serwisu? Nie, żeby coś mi nie pasowało, ale przydało by się wprowadzić kilka opcji (vide post marcina2 powyżej). Przemawia ,przeze mnie życzliwa ciekawość, nie chamskie dopytywanie ,co by potem nie było:)
Może też przywrócić zakładkę "poszukiwane napisy".
Zrobić tak ,żeby po edycji postu, nie wracało się na 1 stronę tematu.
Fajnie też byłoby stworzyć dział "Statystyka", tj. ile napisów dziś ściągnięto, jakie są najpopularniejsze itp.
To akurat nie jest rzecz pierwszej potrzeby, ale byłaby to taka ciekawostka.
Pamiętam ,że ludzie zgłaszali więcej propozycji, ale nie mogłem znaleźć tego tematu, więc w tym napisałem.

Offline

#17 2008-01-22 21:17:30

Zjadacz
Użytkownik
Skąd: Głogów
Dołączył: 2006-04-10

Odp: Przydałaby się edycja komentarzy.

Więcej propozycji, czyli np. gdy wyszukało się jakiś post i otworzyło temat go zawierający (w wyszukiwarce), to mogłoby przenosić do strony z tym postem, a nie do pierwszej (szukanie czegoś, np. w "Coś wesołego", to katorga). A co do "Poszukiwanych napisów", to prace trwają smile


"Skazany na zajebistość"

Offline

#18 2008-01-22 21:27:52

lukio
Użytkownik
Skąd: Zgierz
Dołączył: 2006-04-19

Odp: Przydałaby się edycja komentarzy.

marzy mi sie dyskwalifikowanie ocen pozytywnych za samo istnienie subow, tylko zielonego pojecia nie mam jak to rozwiazac.

edyta
budyń ma racje, brakuje posredniej oceny miedy przecietna a bdb

Ostatnio edytowany przez lukio (2008-01-22 21:53:37)

Offline

#19 2008-01-22 21:34:02

lb333
Użytkownik
Dołączył: 2006-01-30

Odp: Przydałaby się edycja komentarzy.

lukio napisał:

marzy mi sie dyskwalifikowanie ocen pozytywnych za samo istnienie subow, tylko zielonego pojecia nie mam jak to rozwiazac.

Można zgłaszać takie napisy moderacji, komentując jednocześnie samemu i wskazując błędy. oczkod
Sam niestety tak ostatnio zrobiłem, bo koleś miał same idealne i doskonałe oceny i w dodatku pecha, bo wcześniejsze słabe napisy do tej serii po prostu wyłączałem, a te musiałem oglądać z powodu braku harda w zrozumiałym języku (tylko ten jeden odcinek miałem po turecku jezor). Inaczej bym je po prostu olał i obejrzał po angielsku.

Ostatnio edytowany przez lb333 (2008-01-22 21:34:41)

Offline

#20 2008-01-22 21:35:52

budyn
Użytkownik
Skąd: Katowice
Dołączył: 2004-10-24

Odp: Przydałaby się edycja komentarzy.

Ja bym proponował, jeszcze powiększenie skali ocen. Bo często 5 to dużo, a "przeciętna" za nisko.
Może też system podziękowań? Taki jaki jest na bajki-tv.com (mianowicie istnieje pod każdym postem guzik "podziękuj". Tutaj by to można wprowadzić, ale w stosunku do napisów.).

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024