#1 2006-07-18 00:15:08

AyaPark
Użytkownik
Dołączył: 2006-07-09

Wydanie niedostępnych mang!!!

Otóż mam taką propozycję, aby za pośrednictwem grup skanlacyjnych i wydawnictw mang w Polsce, wydać/wypuścić na nasz rynek mniej znane mangi tj. Death Note, XxxHolic i wieeeeele innych. Uważam, że czytanie czegoś namacalnego jest przyjemniejsze od czytania z monitora.
Jeżeli jesteście tego samego zdania to proponuję napisać razem jakieś pisemko do waszego ulubionego wydawnictwa. Ja typuję JPF i Waneko.

Offline

#2 2006-07-18 00:20:43

Winged
Użytkownik
Skąd: Szczytno/Toruń
Dołączył: 2004-10-01

Odp: Wydanie niedostępnych mang!!!

No a kto zapłaci za licencję i wynegocjuje kontrakt na dany tytuł? Podobno Japończycy są bardzo trudni w negocjacjach, a podane tytuły byłyby bardzo drogie (szczególnie DN, które jest podobno niemałym hitem). Zresztą Wydawnictwa nie mają tak prosto. Dziś pomyślimy, że wydamy to, a jutro już jest w kioskach. To nie takie proste.
Zawsze można zainwestować w dobrą drukarkę i sobie to wszystko ładnie wydrukować, skleić i przeczytać. smile

[EDIT] Wydawanie czegokolwiek jest trudne i trzeba sie na tym znać. To tak, bo nie chce mi się rozwodzić, a jakieś podsumowanie by się przydało. smile

Ostatnio edytowany przez Winged (2006-07-18 00:22:12)


"Dla ludzkich zachowań nie mam nic poza życzliwością i nic poza śmiechem na pocieszenie bliżnich"
John Irving, "Świat według Garpa"

Offline

#3 2006-07-18 08:06:02

MistrzSztuki
Zbanowany
Skąd: [cenzura]
Dołączył: 2006-05-03

Odp: Wydanie niedostępnych mang!!!

AyaPark napisał:

Uważam, że czytanie czegoś namacalnego jest przyjemniejsze od czytania z monitora.

No co ty nie powiesz? Ja nie rozumiem jak można czytać z monitora, przecież to najgorsze co człowiek wymyślił. Mi brakuje np. MIASTO GRZECHU oraz GIRLSY, GORZAŁA I GIWERY, bo tego już nie mają w Empikach, ale prawdziwy kolekcjoner i w ogóle fan komiksu w życiu nie ściągnie tego z internetu! JA okryłbym się hańbą, ponieważ z komiksami mam styk od 5 roku życia. A niestety za Sin City wziałem się za późno.

A wracając do tematu, to sądzę, że chłopie nie zdajesz sobie sprawy z tego jakie bzdury piszesz. Myślisz, że o! teraz zrobia ci MANGĘ po polsku(JESZCZE DO TEGO POLSKIE WYDAWNICTWO - NA JAKIM TY ŚIWECIE ŻYJESZ? W USA?) bo ich poprosisz. Wiesz w ogóle ile pieniędzy na to trzeba? Uważam ten temat jako godny zamknięcia. Nie wiem. Może masz 10 lat?
_________________________________________________________________________________________
OFTOP OFTOP
ALE JAZDA!!! WŁAŚNIE PATRZĘ NA STRONIE EGMONTU<A TU WYDADZĄ MIASTO GRZECHU oraz GIRLSY, GORZAŁA I GIWERY w sierpniu! Jak dobrze, że wstrzymałem się z wydaniem kasy.
ALLELUJA!!!! SORY ZA OFTOP!

Ostatnio edytowany przez MistrzSztuki (2006-07-18 08:12:33)

Offline

#4 2006-07-18 11:28:20

Andreew
Użytkownik
Skąd: Zamość
Dołączył: 2005-08-04

Odp: Wydanie niedostępnych mang!!!

Chcieć a móc to dwie różne sprawy.

Offline

#5 2006-07-19 04:24:55

AyaPark
Użytkownik
Dołączył: 2006-07-09

Odp: Wydanie niedostępnych mang!!!

Po pierwsze to jestem dziewczyna, po drugie nie mam 10 lat, a po trzecie zdaje sobie sprawe, ze wydanie to nie taka prosta sprawa!!! Tylko, jezeli tak jest to po jaka cholere na stronie wyd. Kasen mozna glosowac na mange, ktora chciano by ujrzec wydana???!!!

Offline

#6 2006-07-19 05:36:43

strusic
Użytkownik
Skąd: Sosnowiec
Dołączył: 2005-03-24

Odp: Wydanie niedostępnych mang!!!

Ehh pomażyć to sobie można. Ja np chciałbym w polsce Shane smile Co jest np niemożliwe smile I co? Muszę się zadowolić skanlacjami (ew. rawami smile_lol) smile


strusic.pngmalsig2.png

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024