#1 2006-07-27 12:04:34

Hatake
Użytkownik
Skąd: Jastrzębie-Zdrój
Dołączył: 2004-12-15

Rawy na DirectDownload...

No właśnie, Zatoichi w swojej grupie fansuberskiej robił podobną akcję, tyle, że on dawał, rawy te trudno dostępne, czyli te z Winny itp. Przykład kinówka Fullmetala w HDTV. A ja wpadłem na pomysł, by wgrywać rawy, już te łatwiej dostępne, no przykładowo torrent, na serwisy typu MegaUpload.:) Wiele ludzi bardzo lubi rawy, a zawsze się zdarzy, że ktoś czegoś nie zdąży ściągnąć, bo jak to z rawami, ich torrenty zazwyczaj szybko padają:) A wiadomo, jak są rawy jakiejś dobrej jakości, a nowych ciągle jest od cholery, to pewnie dużo osób takowego by chciało.

Myślę, że pomysł się przyjmie, co? Rawy mogą być każdego wydania (l33t, YumE, darkside itp itd. jak i te bez nazwy) Poprostu zrobimy tak, że ktoś napisze tutaj prośbę o danego/dane rawa/rawy, a osoba która to ma, i chcialaby to zuploadować, robi to jak najbardziej, tylko pisze mi wtedy, PM'a, że uploaduje to i to. Żeby nie było śmietnika. Może się też wtedy zdarzyć, że 2 osoby naraz by uploadowały i też wtedy trzeba uporządkować to, chyba, że jedna uploadowała by powiedzmy na MU, druga na coś innego.

Rawy, które zostaną zuploadowane, będą dodawane tu do tego posta, w formie listy.
Aha i prosiłbym nie robić zbytniego offtopa, w tym wątku:)
No...więc możecie już pisać, kto czego pragnie, mam nadzieje, że znajdzie się kilka dobrych duszyczek, którym będzie się chciało uploadować, dla innych:)

!!!WAŻNE!!!
Prosi się uploaderów, o podawanie danych o rawie! Chodzi tu o: Rozdzielczość, FPS, Video i Audio!

Tutaj linki do kilku najbardziej zaufanych serwisów na które można uploadować rawy:
GigeShare
Uploading
Mooload
FileFactory
MegaUpload
Up-File
OxyShare

Uploaderzy:
Hatake
Frozen
waski_jestem
kubik
mbell
mit_mis
dzimbo

Tutaj znajduje sie tymczasowy adres listy linków do rawów

Tutaj znajdziecie rawy do pobrania.

Tutaj znów, znajdziecie listę uploaderów oraz ich spis rawów. Będzie on w miarę możliwości, jak najczęściej aktualizowany.

TUTAJ LISTA PRÓŚB, KTÓRE BĘDĄ SPEŁNIANE W MIARĘ MOŻLIWOŚCI. JEŚLI COŚ ZUPLOADUJEMY DO KOŃCA TYTUŁ BĘDZIE USUWANY Z LISTY PO 24 H OD WGRANIA, A PRZED TYM BĘDZIE KOŁO NIEGO NAPISANE - "zuploadowane":


Ninin ga Shinobuden eps 1-12
TOKKO eps 1-13
Black Lagoon First Season eps 1-12
FLAG eps 1-???
Fruit Basket eps 1-26
Trinity Blood eps 1-24 6/24 - zuploadowane
Bleach eps 1-20 1/20 - zuploadowane
Zegapain eps 1-??
Shakugan no Shana DVDISO 7DVD
Bible Black + Gaiden eps 1-6 + 2
Dokuro-chan eps 1-4
Yume Tsukai eps 1-12
Kamisama Kazoku ep 9
School Rumble eps 1-26

Ostatnio edytowany przez Hatake (2006-08-11 15:03:43)

Offline

#2 2006-07-27 12:45:18

Wito
Użytkownik
Dołączył: 2006-04-18

Odp: Rawy na DirectDownload...

Hatake temat troche bez sensu jeśli nie masz zamiaru nic wrzucać.Po co się męczyć i pisać ci PM, że wrzucam to i to jak  można elegancka oddzielny założyć  temat np. "Noein - Dvd-rip" lub "School Rumble II - Megaupload" tak jak zrobił to mbell.Taka akcja ma sens jak ktoś kto założył temat wrzuca anime i ma swobodny dostep do edytowania postu.Post zakłada się wtedy jeśli się coś wrzuciło bo tak to za kilka tyg. mnóstwo będzie podobnych tematów.Taka akcja powstała na anfo "APeopleRaw przedstawia..." tylko szkoda, że nie pozwalają jej kontynuować na tamtej stronie.Moze by dało się przenieść ta cała akcje na tą strone.
Masz juz 2 ostrzeżenia po co pracować na trzecie oczkod
W serwerach nie dodałeś jednego z najszybszych i najdłużej trzymających pliki serwera MEgaploads.
EDIT:
http://www.megaupload.com/ - radze wszystko wrzucać na ten serwer.

Ostatnio edytowany przez Wito (2006-07-27 13:03:26)

Offline

#3 2006-07-27 12:52:45

Hatake
Użytkownik
Skąd: Jastrzębie-Zdrój
Dołączył: 2004-12-15

Odp: Rawy na DirectDownload...

no właśnie wrzucam już, coś od siebie.:) chwila i dodam. ja będe coś od siebie systematycznie dawał, ale jeśtli będzie coś, właśnie, co ja nie mam, a ktoś prosi, to jakaś dobra duszyczka to może wtedy zuploadować jak ma, i wtedy mi pisze PM, żeby dać mi link i bałaganu w postach nie było, no bo po co pisać posta z linkime potem ten post jeszcze do 1 posta przenosić i tamten usunąć, dająć moderatorom więcej pracy, jak wystarczy napisać pma i wszystko jest ok:)

EDIT: podałbyś adres tego serwera, to dodam go smile

Ostatnio edytowany przez Hatake (2006-07-27 12:55:56)

Offline

#4 2006-07-27 13:24:25

Songo007
Użytkownik
Dołączył: 2005-07-06

Odp: Rawy na DirectDownload...

a może by wrzucać nie na direct download, tylko na p2m, bądź op2m ??

Offline

#5 2006-07-27 13:36:51

shinnek
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2006-01-01

Odp: Rawy na DirectDownload...

No to chyba Hatake stworzył tą akcje po to by się nie męczyć z torrentami itp. oczkod

Ostatnio edytowany przez shinnek (2006-07-27 13:37:03)

Offline

#6 2006-07-27 14:10:46

Hatake
Użytkownik
Skąd: Jastrzębie-Zdrój
Dołączył: 2004-12-15

Odp: Rawy na DirectDownload...

Wito, MegaUpload jest dobry, ale zauważ ile jest slotów dla Polski, ledwo 1500, a w dzień raczej niemożliwe, żebyś coś ściągnął, no chyba, że każdy ma zainstalowanego Toolbara dla IE to co innego.

Offline

#7 2006-07-27 14:16:34

waski_jestem
Użytkownik
Skąd: wawa
Dołączył: 2005-03-20

Odp: Rawy na DirectDownload...

akcja jak najbardziej majaca sens. Ja moze bym sie przychylil do pomyslu p2m, ktory ma ten plus nad MU i innymi ze pliki leza tam prawie w nieskonczonosc. Trzeba by tylko obgadac program i te sprawy. Ale nie mowie ze DirectDownload jest zly, jak ktos cos bedzie chcial a akurat bede mial wolne lacze, to czemu nie.


gdyby tylko czlowiek mial troche wiecej czasu i lepiej znak angielski [z 2 mozna cos zrobic, z 1?]

Offline

#8 2006-07-27 15:15:03

animemanga
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2004-08-23

Odp: Rawy na DirectDownload...

Hatake napisał:

Wito, MegaUpload jest dobry, ale zauważ ile jest slotów dla Polski, ledwo 1500, a w dzień raczej niemożliwe, żebyś coś ściągnął, no chyba, że każdy ma zainstalowanego Toolbara dla IE to co innego.

Z tym to akurat najmniejszy problem, bo można zainstalować toolbara albo oszukać MU że ma się tolbara zgłaszając przeglądarkę jako 'compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322; FDM; Alexa Toolbar' i problem z głowy.

Co do p2m to ja np miałem kłopoty ze ściąganiem i wolałbym na torrencie lub MU, ale jednak lepiej by wrzucać rawy ciężej dostępne, bo te z torrentów to nawt na emulu można znaleść, albo poszukać na winny, bo stamtad wędrują na torrenta.

Offline

#9 2006-07-27 16:09:00

FAiM
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Rawy na DirectDownload...

a oto sposób, jak by ktoś nie wiedział:
Firefox:
1. W pasku adresu wpisujemy about:config
2. Klikamy prawym klawiszem myszki na jakimś wpisie, wybieramy "Dodaj ustawienie typu>>Łańcuch (string)"
3. W oknie, które się pojawia wpisujemy: general.useragent.override
4. W kolejnym okienku wpisujemy:
Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322; FDM; Alexa Toolbar)
5. Restartujemy przeglądarkę. W tym momencie nasz Firefox przedstawia się światu jako Internet Explorer z zainstalowanym spyware o nazwie Alexa.

Internet Explorer
1. uruchom->regedit
znaleźć klucz:
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings\5.0\User Agent]
jeśli klucz nie istnieje to go tworzymy
2. powinna być wartość "(Domyślna)", kliknąć na nią prawym, Modyfikuj i wpisać:
Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322; FDM; Alexa Toolbar)


K5Cqyo6.png?1

Offline

#10 2006-07-27 16:38:16

ddarek
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2006-06-08

Odp: Rawy na DirectDownload...

Hmmm a jakaś wyszukiwarka to tych rzeczy na tychże powyżej wymienionych miejscach do składowania jest ?
czy też trzeba zapisywać aby pamiętać

Offline

#11 2006-07-27 16:45:09

Kisiel
Użytkownik
Skąd: Wrocław
Dołączył: 2005-06-24

Odp: Rawy na DirectDownload...

Hatake napisał:

Wito, MegaUpload jest dobry, ale zauważ ile jest slotów dla Polski, ledwo 1500, a w dzień raczej niemożliwe, żebyś coś ściągnął, no chyba, że każdy ma zainstalowanego Toolbara dla IE to co innego.

Przecież wystarczy program RapGet do ominięcia tego lub skorzystanie z megaleecher.
Do tego o wiele lepszy jest konkurencyjny uploading.com smile

Pomysł nie jest zły ale ja nie korzystam z RAW-ów jezor
No chyba, że sam wyciągnę obraz i dźwięk z mkv/ogm.

EDIT:
ddarek - edytuj swoje posty a nie wstawiaj jeden pod drugim

Ostatnio edytowany przez Kisiel (2006-07-27 16:47:44)


10721827ve.gif

Offline

#12 2006-07-27 16:50:48

FAiM
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Rawy na DirectDownload...

Kisiel megaleecher ściąga jakieś gówna, a nie docelowe pliki... lepiej zrobić to co wcześniej napisałem i nie mamy problemy ze slotami...


K5Cqyo6.png?1

Offline

#13 2006-07-27 16:52:35

Frozen
Użytkownik
Dołączył: 2005-08-12

Odp: Rawy na DirectDownload...

Ja już zaczynam uploadować pierwsze anime na MU i przygotowuję listę alfabetyczną (coś a'la lista Grejpfruta z polskimi subami).

Ostatnio edytowany przez gracol (2006-07-28 08:48:30)

Offline

#14 2006-07-27 17:27:52

Hatake
Użytkownik
Skąd: Jastrzębie-Zdrój
Dołączył: 2004-12-15

Odp: Rawy na DirectDownload...

oh, ludzie ludzie, czy wy czytaliście dokładnie mój pierwszy post, który zarazem jest początkiem tego tematu? wogóle, czytacie to dokładnie co ja piszę?:D

Kisiel: piszesz, że Uploading.com jest lepszy, a spójrz w post początkowy, tam są linki... i wiadomo jak pominąć te wszystkie cuda z MU, ale pomyśl też o ludziach którzy nie wiedzą jak:D, dobra sluchajcie, nie róbcie więcej takiego bałaganu, a ty ddarek przestań robić offtop na temat rozdziałek, wyznaczcie który poradnik do pomijania limitów z MU jest najlepszy to zapodam go w 1 st poście i będzie spoko.

animemanga: no właśnie no właśnie, nei czytasz uważnie moich postów. przecież wyraznie napisałem, że akcja ma na celu udostępniać ludziom na DDL-u bądź nawet jak już niektórzy mówią na p2m, to zależy, żeby nie musieli się męczyć z torrentami, albo Winny, wiesz, zresztą jak na winny się super znajduje różne rzeczy, a torrenty, w których są rawy, wiesz jak szybko padają. więc?

Frozen, co to za anime wrzucasz? znaczy się, że przypisujesz się do tej akcji?

Offline

#15 2006-07-27 18:14:16

Kisiel
Użytkownik
Skąd: Wrocław
Dołączył: 2005-06-24

Odp: Rawy na DirectDownload...

FAiM napisał:

Kisiel megaleecher ściąga jakieś gówna, a nie docelowe pliki... lepiej zrobić to co wcześniej napisałem i nie mamy problemy ze slotami...

Ja tam megaleecher nie wiem. Mi zawsze dobrze ściągało.

Co do MU:
Pobieracie RapGet stąd i nie przejmujecie się limitami.
Można też użyć programu "Hide IP" lub rozszerzenia do FF "User Agent Switcher"

Hatake: gdyby nie limit 100mb to RS były najlepszy smile_big ale zawsze można podzielić plik np. rarem


10721827ve.gif

Offline

#16 2006-07-27 18:15:15

Frozen
Użytkownik
Dołączył: 2005-08-12

Odp: Rawy na DirectDownload...

Tak, wchodzę do tej akcji.
Listę i pierwszy raw znajdziecie tutaj:
Rawy na Direct Download

Chętni do wrzucania rawów, niech zamieszczają linki w tym temacie, a ja wrzucę je wtedy na listę. Mile widziane dodatkowe info (kodek video, rozdzielczość, rozmiar, źródło).

Offline

#17 2006-07-27 18:25:22

Wito
Użytkownik
Dołączył: 2006-04-18

Odp: Rawy na DirectDownload...

Frozen napisał:

Tak, wchodzę do tej akcji.
Listę i pierwszy raw znajdziecie tutaj:
Rawy na Direct Download

Chętni do wrzucania rawów, niech zamieszczają linki w tym temacie, a ja wrzucę je wtedy na listę. Mile widziane dodatkowe info (kodek video, rozdzielczość, rozmiar, źródło).

Bardzo dobry pomysł z tą listą .Tylko co da REC tam wrzucanego to jest lepsza wersja HDTV badajże 1024x740.Może ktoś ją ma i może upnąć.

Ostatnio edytowany przez Wito (2006-07-27 18:26:28)

Offline

#18 2006-07-27 18:29:04

Frozen
Użytkownik
Dołączył: 2005-08-12

Odp: Rawy na DirectDownload...

Wito napisał:

Bardzo dobry pomysł z tą listą .Tylko co da REC tam wrzucanego to jest lepsza wersja HDTV badajże 1024x740.Może ktoś ją ma i może upnąć.

Mogą być dwie wersje - dla słabszych komputerów DVD i dla mocniejszych HDTV.
Ponadto posiadam też raw do odcinka 7,5, który w HDTV nie wyszedł oczkod

Offline

#19 2006-07-27 18:36:34

Hatake
Użytkownik
Skąd: Jastrzębie-Zdrój
Dołączył: 2004-12-15

Odp: Rawy na DirectDownload...

Frozen napisał:

Tak, wchodzę do tej akcji.
Listę i pierwszy raw znajdziecie tutaj:
Rawy na Direct Download

Chętni do wrzucania rawów, niech zamieszczają linki w tym temacie, a ja wrzucę je wtedy na listę. Mile widziane dodatkowe info (kodek video, rozdzielczość, rozmiar, źródło).

Frozen, to wszystko będziemy dawać do mojego posta pierwszego, ok? tam sie da ludzi, którzy uploadują + obok nich listy rawów jakie posiadają. Właśnei obowiązkowe podawanie podstawowych parametrów plików, rozdziałka, format, dźwięk, wideo, fps. to by starczyło. więc ludzie zgłaszajcie się, dawajcie listy a ja będe zarzucał was do posta 1 na liste. za chwilę przygotuję swoją listę rawów, i nie bójcie się prosić, o jakieś pozycje, żebyśmy zuploadowali:) Po to jest ta akcja.

PS: może przenieść też tutaj te rawy od APRaw?

EDIT: Kisiel, Rapidshare to shit, nie tylko pod względem, że można tylko 100 mb, ale trzeba czekać cholernei długo zanim pobierze się następny plik, przynajmniej u mnie, muszę czekać od 1 pobrania do 2 z godzinę;/ dlatego już MU jest lepsze.

Ostatnio edytowany przez Hatake (2006-07-27 18:37:57)

Offline

#20 2006-07-27 18:52:29

Frozen
Użytkownik
Dołączył: 2005-08-12

Odp: Rawy na DirectDownload...

Hatake napisał:

PS: może przenieść też tutaj te rawy od APRaw?

Wypadałoby poprosić o to kogoś z Anime-People - w końcu to oni je uploadowali.

Hatake napisał:

EDIT: Kisiel, Rapidshare to shit, nie tylko pod względem, że można tylko 100 mb, ale trzeba czekać cholernei długo zanim pobierze się następny plik, przynajmniej u mnie, muszę czekać od 1 pobrania do 2 z godzinę;/ dlatego już MU jest lepsze.

Jak ktoś ma zmienne IP, to nie ma takich problemów. Ale co racja, to racja - RS lepiej stosować tylko w ostateczności.

Ostatnio edytowany przez Frozen (2006-07-27 18:53:07)

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024