#41 2006-07-28 23:26:39

Aizen
Użytkownik
Skąd: Z Nienacka
Dołączył: 2005-06-15

Odp: Naruto 195 - napisy? kiedy?

Ja bym na miejscu autorów Naruta i Bleacha nawiązał w mandze (dla zabawy[hehe])do jakiegoś zdarzenia lub postaci które pojawiło-y się wcześniej w zapychaczach ...ciekawe jakbyście na to zareagowali hehe

Offline

#42 2006-07-28 23:27:32

Hatake
Użytkownik
Skąd: Jastrzębie-Zdrój
Dołączył: 2004-12-15

Odp: Naruto 195 - napisy? kiedy?

aha, no dobra, ale to i tak musze czekać na McK bo on tłumaczy^^ HAHAAHAHHA, podłość ludzka nie zna granic. (kto wie z czego to tekst?:D)

Offline

#43 2006-07-28 23:28:47

MistrzSztuki
Zbanowany
Skąd: [cenzura]
Dołączył: 2006-05-03

Odp: Naruto 195 - napisy? kiedy?

kupa...eee tam! I po temacie....[beznadzieja]

Offline

#44 2006-07-28 23:30:05

Andreew
Użytkownik
Skąd: Zamość
Dołączył: 2005-08-04

Odp: Naruto 195 - napisy? kiedy?

Chodzą słuchy, że seria zapychaczy ma się skończyć niedługo[yahoo].

Offline

#45 2006-07-28 23:31:10

pa3cja
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-01-17

Odp: Naruto 195 - napisy? kiedy?

takie sluchy, to juz od pol roku chyba chodza[baka]

Offline

#46 2006-07-28 23:33:13

MistrzSztuki
Zbanowany
Skąd: [cenzura]
Dołączył: 2006-05-03

Odp: Naruto 195 - napisy? kiedy?

Ja czekam aż ten zas[cenzura]ny KLAN się skończy!!!!

Wtedy z zamkniętymi oczami(jakoś trafię) i z muzą na uszach nagram ostatni odcinek...
A po co? NIE WIEM, z radości, że takiego szitu nie będzie już w TV.

Ostatnio edytowany przez MistrzSztuki (2006-07-28 23:37:21)

Offline

#47 2006-07-28 23:37:00

Hatake
Użytkownik
Skąd: Jastrzębie-Zdrój
Dołączył: 2004-12-15

Odp: Naruto 195 - napisy? kiedy?

KLAN to wiesz, Moda na Sukces to coś:D

Offline

#48 2006-07-28 23:37:09

pa3cja
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-01-17

Odp: Naruto 195 - napisy? kiedy?

MistrzSztuki napisał:

Ja czekam aż ten zas[cenzura]ny KLAN się skończy!!!!

Wtedy z zamkniętymi oczami(jakoś trafię) i z muzą na uszach nagram ostatni odcinek...
A po co? NIE WIEM, z radości, że taki szit nie będzie już w TV.

chodzi ci o ta telenowele tyak? Klan to jeszcze nic.. Moda na Sukces leci juz okolo 12 lat wow to jest dopiero szit los

edit
Hatake czyta mi w myslach! ojej DRANIU! wylaz z mojej glowy! jezor2 oczkod

Ostatnio edytowany przez pa3cja (2006-07-28 23:38:07)

Offline

#49 2006-07-28 23:40:22

MistrzSztuki
Zbanowany
Skąd: [cenzura]
Dołączył: 2006-05-03

Odp: Naruto 195 - napisy? kiedy?

Ach! Ta cudowna "Moda na Sukces". Mmmm... Sally Spectra - mniam[szpan]! Torn,
Ri"dż" - co to za imię?, Brooke, Stefanie - jakaś tam i reszta bohaterów TV.

Hmm... To co było trzy tygodnie temu, bo nie oglądałem?

Offline

#50 2006-07-28 23:44:11

pa3cja
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-01-17

Odp: Naruto 195 - napisy? kiedy?

MistrzSztuki napisał:

Ach! Ta cudowna "Moda na Sukces". Mmmm... Sally Spectra - mniam[szpan]! Torn,
Ri"dż" - co to za imię?, Brooke, Stefanie - jakaś tam i reszta bohaterów TV.

Hmm... To co było trzy tygodnie temu, bo nie oglądałem?

to widze ze ogladasz Mode na Sukces nalogowo, skoro znasz imiona  smile_big:D:D oczkod moja mama to oglada.. i ja jestem o ten serial zazdrosna smile_lol powaznie! Mama zemna nie posiedzi bo Moda na Sukces wazniejsza shithappens

Offline

#51 2006-07-28 23:45:54

MistrzSztuki
Zbanowany
Skąd: [cenzura]
Dołączył: 2006-05-03

Odp: Naruto 195 - napisy? kiedy?

OK, OK, OK no spoko, fajnie. Naprawdę się cieszę...

ALE CO BYŁO 3 TYGODNIE TEMU? hehe

Offline

#52 2006-07-28 23:47:11

Suchy
Użytkownik
Skąd: Łódź (GTW)
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Naruto 195 - napisy? kiedy?

rany.. otworzyłem sezon polowań, ale taka jatka to mnie samego zaskoczyła smile_big

Drogi założycielu tematu:
zapytanie jakie sformułował Pan na samym początku,występuje na tymże forum dość czesto. Spowodowało to wypaczenie procesów myślowych u większości czytających to pytanie. Skutkiem czego jest fakt, iż wraz ze wzrostem ilości pytań, których schemat jest wiadomy, wzrasta też ilość ironicznych i ciętych żartów kreowanych przez użytkowników tego forum. Abstarahując do samego pytania, jakie zostało postawione przez Pana na samym początku tegoż wątku, pragnę zauważyć, że  do niektórych wypowiedzi dobrze jest podejść z dystansem, gdyż są to tzw żarty (znane również, jako dowcipy, tudzież humorestki). Z podanego przez Pana wieku (jeżeli takowy jest prawdziwy) wnioskuję, że ma Pan spore doświadczenie życiowe, i aż dziw mnie bierze, że nie spotkał się Pan jeszcze z takim zjawiskiem jak dowcip. Pomijając już kwestię Pańskich umiejętności w zakresie zachowania dystansu do samego siebie i otoczenia, zmuszony jestem na podstawie przeczytanych wcześniej postów stwierdzić, iż wyrażam wysoką obawę o przyzwoitość tekstu, jaki przyjdzie mi czytać w odpowiedzi na tą wypowiedź. Jeżeli jednak przyszłoby mi się mylić w tej ostatniej kwestii, byłbym bardzo mile zaskoczony i nieposkąpiłbym normalnej i najoptymalniejszej odpowiedzi na Pańskie pytanie.

Offline

#53 2006-07-28 23:48:09

Hatake
Użytkownik
Skąd: Jastrzębie-Zdrój
Dołączył: 2004-12-15

Odp: Naruto 195 - napisy? kiedy?

pa3cja napisał:
MistrzSztuki napisał:

Ja czekam aż ten zas[cenzura]ny KLAN się skończy!!!!

Wtedy z zamkniętymi oczami(jakoś trafię) i z muzą na uszach nagram ostatni odcinek...
A po co? NIE WIEM, z radości, że taki szit nie będzie już w TV.

chodzi ci o ta telenowele tyak? Klan to jeszcze nic.. Moda na Sukces leci juz okolo 12 lat wow to jest dopiero szit los

edit
Hatake czyta mi w myslach! ojej DRANIU! wylaz z mojej glowy! jezor2 oczkod

hahaha widzisz jestem lepszy:P i współczuję ci że twoja mam ogląda te gówno, moja na szczęście nie, ale za to patrzy wiecie na co? M jak Miłość, Pierwsza miłość i te inne badziewia.

PS: co do dziwnych imion w telenowelach, kiedyś leciał chyba "Zbuntowany Anioł" i typ miał imię "Piczon" hahaha:D obiecałem rodzicom, że jak będziemy mieć następnego psa, to będzie sie tak nazywał:D

EDIT: Suchy nie gadaj, że chciało ci się pisać posta taką piękną polszyczną:D hehe wiem szaczunek dla starych.

Ostatnio edytowany przez Hatake (2006-07-28 23:50:50)

Offline

#54 2006-07-28 23:51:38

pa3cja
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-01-17

Odp: Naruto 195 - napisy? kiedy?

MistrzSztuki napisał:

OK, OK, OK no spoko, fajnie. Naprawdę się cieszę...

ALE CO BYŁO 3 TYGODNIE TEMU? hehe

jak ostatnio ogladalam, to pamietam ze jakas opiekunka ma dzieciaka z synem Foresterów smile_big:D

Suchy napisał:

rany.. otworzyłem sezon polowań, ale taka jatka to mnie samego zaskoczyła smile_big

Drogi założycielu tematu:
zapytanie jakie sformułował Pan na samym początku,występuje na tymże forum dość czesto. Spowodowało to wypaczenie procesów myślowych u większości czytających to pytanie. Skutkiem czego jest fakt, iż wraz ze wzrostem ilości pytań, których schemat jest wiadomy, wzrasta też ilość ironicznych i ciętych żartów kreowanych przez użytkowników tego forum. Abstarahując do samego pytania, jakie zostało postawione przez Pana na samym początku tegoż wątku, pragnę zauważyć, że  do niektórych wypowiedzi dobrze jest podejść z dystansem, gdyż są to tzw żarty (znane również, jako dowcipy, tudzież humorestki). Z podanego przez Pana wieku (jeżeli takowy jest prawdziwy) wnioskuję, że ma Pan spore doświadczenie życiowe, i aż dziw mnie bierze, że nie spotkał się Pan jeszcze z takim zjawiskiem jak dowcip. Pomijając już kwestię Pańskich umiejętności w zakresie zachowania dystansu do samego siebie i otoczenia, zmuszony jestem na podstawie przeczytanych wcześniej postów stwierdzić, iż wyrażam wysoką obawę o przyzwoitość tekstu, jaki przyjdzie mi czytać w odpowiedzi na tą wypowiedź. Jeżeli jednak przyszłoby mi się mylić w tej ostatniej kwestii, byłbym bardzo mile zaskoczony i nieposkąpiłbym normalnej i najoptymalniejszej odpowiedzi na Pańskie pytanie.

to co napisales to zart prawda Suchy? wow Ty sie z nas smiejesz prawdaa?

Offline

#55 2006-07-28 23:52:33

Hatake
Użytkownik
Skąd: Jastrzębie-Zdrój
Dołączył: 2004-12-15

Odp: Naruto 195 - napisy? kiedy?

widzisz pa3cja? teraz ty mi czytasz w myślach! to samo chciałem napisać do Suchego:P WON!

Offline

#56 2006-07-28 23:53:37

pa3cja
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-01-17

Odp: Naruto 195 - napisy? kiedy?

Moze to PRZEZNACZENIE?! Moze jestes moja druga polowa?

Offline

#57 2006-07-28 23:58:16

Hatake
Użytkownik
Skąd: Jastrzębie-Zdrój
Dołączył: 2004-12-15

Odp: Naruto 195 - napisy? kiedy?

pa3cja napisał:

Moze to PRZEZNACZENIE?! Moze jestes moja druga polowa?

a może...

Offline

#58 2006-07-29 00:04:36

MistrzSztuki
Zbanowany
Skąd: [cenzura]
Dołączył: 2006-05-03

Odp: Naruto 195 - napisy? kiedy?

pa3cja napisał:
MistrzSztuki napisał:

OK, OK, OK no spoko, fajnie. Naprawdę się cieszę...

ALE CO BYŁO 3 TYGODNIE TEMU? hehe

jak ostatnio ogladalam, to pamietam ze jakas opiekunka ma dzieciaka z synem Foresterów smile_big:D

Eeee...no dob...CO?!?!8-D JASNE!?!?! Wiedziałem, że przeoczenie choćby jednego epka tegoż wspaniałego serialu przyczyni się do niezrozumienia dalszej historii.
~pa3cja[okej] masz u mnie plusa! MMMMMMMuA![respekt]

Nie no oczywiście żartuję...

...PEWNIE!!!, że go oglądałem, to syn Bruk. A Stefanie pozwoliła jej(tej opiekunce) zostać w ich domu. Na domiar tego, ten dzieciak ma 16 lat, a ta opiekunka 18.
>>>>...<<<<

Hatake napisał:
pa3cja napisał:

Moze to PRZEZNACZENIE?! Moze jestes moja druga polowa?

a może...

Czy ja właśnie czytam początek streszczenia starcyh epków "M. na S."? To forum robi się ehem! coraz ciekawsze! Nawet dość blisko siebie mieszkacie[szpan]

Ostatnio edytowany przez MistrzSztuki (2006-07-29 00:10:16)

Offline

#59 2006-07-29 00:25:00

Hatake
Użytkownik
Skąd: Jastrzębie-Zdrój
Dołączył: 2004-12-15

Odp: Naruto 195 - napisy? kiedy?

MistrzSztuki napisał:
pa3cja napisał:
MistrzSztuki napisał:

OK, OK, OK no spoko, fajnie. Naprawdę się cieszę...

ALE CO BYŁO 3 TYGODNIE TEMU? hehe

jak ostatnio ogladalam, to pamietam ze jakas opiekunka ma dzieciaka z synem Foresterów smile_big:D

Eeee...no dob...CO?!?!8-D JASNE!?!?! Wiedziałem, że przeoczenie choćby jednego epka tegoż wspaniałego serialu przyczyni się do niezrozumienia dalszej historii.
~pa3cja[okej] masz u mnie plusa! MMMMMMMuA![respekt]

Nie no oczywiście żartuję...

...PEWNIE!!!, że go oglądałem, to syn Bruk. A Stefanie pozwoliła jej(tej opiekunce) zostać w ich domu. Na domiar tego, ten dzieciak ma 16 lat, a ta opiekunka 18.
>>>>...<<<<

Hatake napisał:
pa3cja napisał:

Moze to PRZEZNACZENIE?! Moze jestes moja druga polowa?

a może...

Czy ja właśnie czytam początek streszczenia starcyh epków "M. na S."? To forum robi się ehem! coraz ciekawsze! Nawet dość blisko siebie mieszkacie[szpan]

taa, rzeczywiście blisko:D

EDIT: pa3cja tam koło Szczecina, to fajne wsie są:D patrzałem właśnie na mapę, narazie mój the best: Stolec ^^

Ostatnio edytowany przez Hatake (2006-07-29 00:42:02)

Offline

#60 2006-07-29 00:27:57

Satanael
Użytkownik
Skąd: z 9 poziomu piekła Dantego.
Dołączył: 2004-08-05

Odp: Naruto 195 - napisy? kiedy?

MistrzSztuki napisał:
Hatake napisał:
pa3cja napisał:

Moze to PRZEZNACZENIE?! Moze jestes moja druga polowa?

a może...

Czy ja właśnie czytam początek streszczenia starcyh epków "M. na S."? To forum robi się ehem! coraz ciekawsze! Nawet dość blisko siebie mieszkacie[szpan]

Taaaaaaaa... Baaaaaaardzo blisko. Nic tylko przeciwległe krańce Polski. smile

A tak w temacie to moja matka też patrzy na Modę na Sukces i nieraz z tego powodu była kłótnia w domu. Cały czas jej tłumacze, że jest to totalnie odmóżdżajacy serial. Jak na to można w ogóle patrzeć? O_o

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024