#61 2006-11-05 21:12:24

yuuki
Użytkownik
Skąd: Zielona Góra [APF]
Dołączył: 2006-04-24

Odp: BAKA Y2K6 - (4-5 listopada 2006)

widzialam ze pojawily sie juz pierwsze zdjecia na www.anime.com.pl.
Ja nie bylam w posiadaniu aparatu.

Offline

#62 2006-11-05 21:42:51

Eragon
Użytkownik
Skąd: Lublin
Dołączył: 2005-12-09

Odp: BAKA Y2K6 - (4-5 listopada 2006)

Wszyscy których znam mówią ze BAKA była słaba. Czemu tak myślicie? Może się wypowiecie, pare zdan co prawda już poznałem ale wasze też chętnie przeczytam.

Offline

#63 2006-11-05 21:50:36

Zjadacz
Użytkownik
Skąd: Głogów
Dołączył: 2006-04-10

Odp: BAKA Y2K6 - (4-5 listopada 2006)

Jaka by ta BAKA nie była to i tak żałuję że mnie zabrakło :/


"Skazany na zajebistość"

Offline

#64 2006-11-05 21:55:48

Beavis
Zbanowany
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: BAKA Y2K6 - (4-5 listopada 2006)

yuuki napisał:

Nie wiem jakie zdanie macie Wy na ten temat, ale ja uważam ze konwent byl słaby, mówiąc krótko i zwięźle.

To był mój pierwszy konwent więc nie wiem czy był dobry, czy nie. Wiem natomiast jedno - podczas cosplay'ów uśmiałem się za wszystkie czasy [roftl]. Bez prowadzącego (tego na czarno smile) nie byłoby tak fajnie i za to należy mu się wielkie uznanie respekt. Zobaczyłem też jak chłopaki (i kilka dziewczyn) wymiatają w DDR na matach. Kilka razy popstrykałem sobie na konsolach, wysłucham kilku ciekawych wykładów...
Jedyne co mi się rzuciło w oczy to bardzo mała i ograniczona ilość projekcji anime brakslow. Niestety, ale nie udało mi się zapoznać z jakimiś fajnymi ludźmi smutny - może innym razem? smile
Ale to tylko zdanie osoby, która pierwszy raz brała udział w konwencie jezor.

papa

Offline

#65 2006-11-05 22:59:41

yuuki
Użytkownik
Skąd: Zielona Góra [APF]
Dołączył: 2006-04-24

Odp: BAKA Y2K6 - (4-5 listopada 2006)

Eragon napisał:

Wszyscy których znam mówią ze BAKA była słaba. Czemu tak myślicie? Może się wypowiecie, pare zdan co prawda już poznałem ale wasze też chętnie przeczytam.

Bardzo irytowało mnie to, iż byly spore rozbieżności miedzy rozkładem atrakcji na kartkach, ktore mozna bylo otrzymac przy wejsciu a planem rozwieszonym na ścianie. Chcialo sie skoczyc na jakis konkurs, a tu sie okazywalo, że on byl juz pół godziny temu.
Mało miejsca w sleeproomach.Ja rozumiem, że po czesci to moze nie byc zalezne od organizatorów, ale ktos przeciez taki budynek/miejsce na konwent wybral. A wydaje sie mnie oczywistym faktem, ze BAKA cieszyła sie sporym zainteresowaniem we wczesniejszych edycjach.
Cost play dawał radę, aczkolwiek większy ubaw mialam z panów siedzących obok mnie.
Karaoke, trochę tez nie bardzo bylo. Z pół godziny trawly przygotowania, a jak przyslzo co do czego, to i tak śpiewajacyh nie było słychac zbyt.
Ja sie wcale czepiać  nie chcę, bo nie o to chodzi przeciez. Powiem więc poprostu, iż bywało lepiej.

Offline

#66 2006-11-05 23:04:47

R4Zi3L
Użytkownik
Skąd: Kielce
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: BAKA Y2K6 - (4-5 listopada 2006)

słyszałem od Yen'a że jemu tez sie zbytnio nie podobało... :|

Offline

#67 2006-11-05 23:36:03

lilith_
Moderator
Skąd: Poznań (SRS)
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: BAKA Y2K6 - (4-5 listopada 2006)

Jak dla mnie było ok. Co prawda z tym programem było średniawo, zmiany w ostatniej chwili itp. a najbardziej wkurzało jak się poszło na jakiś panel czy coś a tu się okazuje, że nie ma prowadzącego:D
No ale ogólnie zabawa była fajna, można było się pośmiać i posłuchać ciekawych wykładów:)

Beavis napisał:

Niestety, ale nie udało mi się zapoznać z jakimiś fajnymi ludźmi smutny

Ja miałam ten fart:D

Ostatnio edytowany przez lilith_ (2006-11-05 23:54:15)


"Chodź, poluj ze mną. Zostaw ból i bądź znowu wolny. Tu każdy czas jest teraźniejszością i wybór należy do ciebie. Wilki nie mają króla."

Offline

#68 2006-11-05 23:53:29

yuuki
Użytkownik
Skąd: Zielona Góra [APF]
Dołączył: 2006-04-24

Odp: BAKA Y2K6 - (4-5 listopada 2006)

a jak to spotkanie funsuberskie? bo ja doszlam do wniosku,ze nie ma co siedziec i wracalam o 5 pociągiem. Chciclam zajrzec, ale kto wie czy by nie bylo tak ze nia ma czy cos znow innego:P

Offline

#69 2006-11-06 00:00:32

Tomeku
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2005-01-02

Odp: BAKA Y2K6 - (4-5 listopada 2006)

Spotkanie fasnuberskie było dość ciekawe. Odbyła się burzliwa dyskusja na temat tłumaczenia i problemów z tym związanych (formy językowe, sufiksy itp.). Na panelu było dość dużo osób, same osoby prowadzące się zdziwiły smile
W panelu aktywny udział brał tłumacz mang dla JPF Paweł Dybała, co zwiększyło atrakcyjność panelu.
Jutro dam fotki.

Ostatnio edytowany przez Tomeku (2006-11-06 00:01:20)

Offline

#70 2006-11-06 00:04:58

lilith_
Moderator
Skąd: Poznań (SRS)
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: BAKA Y2K6 - (4-5 listopada 2006)

Jak dla mnie był to chyba jeden z ciekawszych panelów:D
A po nim było króciutkie spotkanie Ansimowiczów8-D


"Chodź, poluj ze mną. Zostaw ból i bądź znowu wolny. Tu każdy czas jest teraźniejszością i wybór należy do ciebie. Wilki nie mają króla."

Offline

#71 2006-11-06 00:06:31

pa3cja
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-01-17

Odp: BAKA Y2K6 - (4-5 listopada 2006)

a kogo z ANSI spotkalas na konwencie Lilith? I co robiliscie? :]

Offline

#72 2006-11-06 00:10:03

Beavis
Zbanowany
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: BAKA Y2K6 - (4-5 listopada 2006)

pa3cja napisał:

a kogo z ANSI spotkalas na konwencie Lilith? I co robiliscie? :]

No właśnie, jak to się stało, że o niczym nie widziałem? kombinuje

papa

Offline

#73 2006-11-06 00:14:56

lilith_
Moderator
Skąd: Poznań (SRS)
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: BAKA Y2K6 - (4-5 listopada 2006)

Bo to nie było zaplanowane, tak jakoś na ten sam panel wszyscy poszli:)

Ja ze swojej strony mogę powiedzie, że spotkałam:
Kisiela, Tomeku, Beala, johny_lennona, Wanderera, kensei_satori, kampaia, Dranzeera, grejfruta, Remo_100, AceMana, Takehito_Karen:D

Tyle spamiętałam, jak kogoś pominęłam sorki smile jak się przypomnicie to Was dopiszę:D

EDIT: Sorki Takehito_Karen smile Zrzućmy to na brak snu i postępującą sklerozę:D

Ostatnio edytowany przez lilith_ (2006-11-06 16:54:26)


"Chodź, poluj ze mną. Zostaw ból i bądź znowu wolny. Tu każdy czas jest teraźniejszością i wybór należy do ciebie. Wilki nie mają króla."

Offline

#74 2006-11-06 00:18:32

pa3cja
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-01-17

Odp: BAKA Y2K6 - (4-5 listopada 2006)

niech zroobia jakis konwent w szczecinie =.= Pamietam ze jakies dwa lata temu mial byc konwent Daikoku, ale niby przelozyli na inny termin i w koncu sie nie odbyl[shithappens]

Offline

#75 2006-11-06 00:28:53

yuuki
Użytkownik
Skąd: Zielona Góra [APF]
Dołączył: 2006-04-24

Odp: BAKA Y2K6 - (4-5 listopada 2006)

Ja spotkałam Tomeku, ale to z wiadomych wzgledów;), i chyba gdzies mi Wanderer śmignął przed oczyma.

Offline

#76 2006-11-06 14:06:36

Wanderer
Użytkownik
Skąd: Kędzierzyn
Dołączył: 2004-12-06

Odp: BAKA Y2K6 - (4-5 listopada 2006)

Jak dla mnie początek BAKI był taki sobie. Potem było trochę lepiej, bo się zabawa na korytarzu rozkręciła.
Zaczęło się od bejsbola... Graliśmy maczugą Inuś przebraną za Dokuro-chan hehe i jej piłeczkami zrobionymi z bibuły i papieru toaletowego. Jak się akcesoria nam popsuły, a z maczugi pozostał tylko wewnętrzny szkielet (czytaj: kij od miotły jezor), zaczęliśmy bawić się w limbo, w którym brało naprawdę sporo osób. Kolejka była bardzo długa xD. Zabawa była przednia xD i ogólnie konwent mi się podobał. Drugi dzień też był niczego sobie. Była ciuciubabka i kilka osób wylądowało na stołach po ślepemu. Kilka osób się przygniotło (txw. kanapka), kilka osób zostało wykastrowanych (ci co wiedzą o co chodzi, to wiedzą jezor)
Bardzo mi się podobał panel Fansuberzy kontra Translatorzy. Można było się wymienić spostrzeżeniami na tamat tłumaczenia no i spotkać ludzi z branży smile Bardzo się cieszę, że spotkałem tylu ansowiczów. Wprawdzie pogadaliśmy po panelu tylko chwilkę, ale było fajnie.
A spotkałem lilith_, Kisiela, Tomeku, Beala, johny_lennona, kensei_satori, AceMana, Grejpfruta... Jeśli o kimś zapomniałem to sorki oczkod

Ostatnio edytowany przez Wanderer (2006-11-06 14:10:41)


"Choć uliczna burda jest ze wszech miar godna potępienia, to nie ma nic złego w energii, jaką wyzwala ona w ludziach" John Keats

Offline

#77 2006-11-06 14:30:58

Takehito_Karen
Użytkownik
Skąd: Opole
Dołączył: 2006-08-14

Odp: BAKA Y2K6 - (4-5 listopada 2006)

lilith_ napisał:

Tyle spamiętałam, jak kogoś pominęłam sorki smile jak się przypomnicie to Was dopiszę:D

Ja tam dopiero zaczynam w tej branży ale przypomne się, siedziałam na stole XD

Dla mnie początki konwentu także były trochę niemrawe. Wkurzało rozplanowanie paneli. Cosplay, jako główna atrakcja, rozbudził wszystkich i było przy tym mnóstwo wyśmienitej zabawy (pomimo, że mi bateria w aparacie siadła - -'). Baseball był świetny (w końcu mój pomysł xD), limbo również.

Ja także spotkałam wyż. wym. tylko nie pamiętam kto był kim -^- (oprócz lilith_, Grejpfruta i oczywiście Kisiela oraz Wanderera (:*))
Pozdrawiam uczestników panelu smile

Offline

#78 2006-11-06 16:13:36

kensei_satori
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2006-10-14

Odp: BAKA Y2K6 - (4-5 listopada 2006)

Ohayo! cool
To był mój drugi konwent. Rok temu zadebiutowałem na Piernicu oczkod. Muszę przyznać, że choć w Toruniu było mniej miejsca i ludzi(ludzi?), to podobało mi się bardziej. Nie tylko ze względu na to, że był to mój pierwszy raz (xDDD), ale głównie ze względu na lepszą organizacje, albo raczej ze względu na 'zgodność programu palnowanego z rzeczywistym' jezor . To chyba był jeden z niewielu mankamentów, dostatecznie jednak wystarczający aby znacznie obniżyć moją końcową ocenę smutny Informatorów orgów trudno było też nazwać informatorami gdyż byli mało o czym poinformowani brakslow Ogólnie jestem jednak zadowolony, cosplay, para para, projekcje (DB movie >> all xDDD), a przede wszystkim mnóstwo ciekawych paneli dyskusyjnych były ogromnym atutem tej imprezy smile_big Duza ilość sleepów, ech... ale jak zwykle
zbyt duża ilość konwentowiczów, aby swobonie można było ich pomieścić baka. Spoko fani, spoko wypad, nie żałuje okej
Tylko na samym końcu zrobiło mi się smutno. Kiedy w godzinach popoludniowych szkoła robiła sie pusta, wraz z kampai'em wnieśliśmy na górę +-34 stoły. Usiedliśmy na chwile by odpocząć, oglądając pracę naszej koleżanki lilith_ (zamiatała miotełką) i usłyszeliśmy wspaniałe słowa pochwały od jednego z wrocławskich orgów, pr0 fansubbera, które brzmiały mniejwięcej tak:
"Czemu jej nie pomagacie ?!"
My- "Musimy odpocząc jesteśmy zmęczeni!"
On -> "Trzeba było wrócić wcześniej to byście się tak nie musieli męczyć, a teraz STFU!"....
To wywarło w naszych sercach ogromny ból placze (podobnie jak orgowie konfiskujący nasze warki jasne pełne! jezor).
Na szczęście w znacznym stopniu humor poprawił nam niejaki Hebi, jeden z orgów, który pod koniec porządków podziękował nam ładnie za pomoc! Dla niego respekt


Do not only follow the footsteps of your masters, but search what they were searching for...

Offline

#79 2006-11-06 16:20:46

kampai
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: BAKA Y2K6 - (4-5 listopada 2006)

ten panel o tlumaczeniac to byl lol ogolnie, jeden gosc robi flame'a bez przerwy, lol, czesciowo mial racje ze wzgledu na tlumaczy ktorzy tam byli jesli wogole byli jacys, normalni, doswiadczeni, no bo lol, nie rozumiem jak mozna poswiecic pare godzin na napisy i nie wstawiac koncowych klatek, no ale panel w sumie najciekawszy ze wszystkich glownie ze wzgledu na osobe tego goscia z JPFu no jedyna osoba ktora naprwade mogla wzbudzic respekt, gosc ktory tlumaczy z hiszpanskiego no lol, komu on chcial tym zaimponowac... no i ten incydent na koniec w wykonaniu tego nieslawnego orga o ktorym wspomnial Kensei, no ale bywa...

Offline

#80 2006-11-06 16:31:01

kensei_satori
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2006-10-14

Odp: BAKA Y2K6 - (4-5 listopada 2006)

no lol
xDDDDDDDDDDDDDDDD


Do not only follow the footsteps of your masters, but search what they were searching for...

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024