#1 2006-08-21 23:25:08

lb333
Użytkownik
Dołączył: 2006-01-30

Gry sportowe

Założyłem taki temat (może głupi), bo chciałbym polecić dwie gierki traktujące o piłce nożnej (może nie znacie).

Pierwsza - New Star Soccer (DOWNLOAD) (wersja demo, jednak bardzo łatwo znaleźć serial)
W grze sterujemy poczynaniami jednego zawodnika. Wybieramy preferowaną nogę, pozycję, klub i ruszamy podbijać piłkarski świat. W grze mamy również różne problemy(i nie tylko) 'poza boiskowe' (rodzina, przyjaciele). Ta część gry jest dosyć przełomowa, bowiem mamy do dyspozycji podgląd meczu w 2D, i przez cały mecz sterujemy naszym zawodnikiem, decydując komu podać czy jak strzelić.
Ode mnie: Jest to najbardziej wciągająca gra, w jaką grałem. (opinia subiektywna, aczkolwiek nie spotkałem się z osobą, której gra by się nie podobała)

Druga - Netsoccer (DOWNLOAD) Gra freeware
Także sterujemy jednym piłkarzem, ale tym razem jest to gra on-line. Możemy zmierzyć się z graczami z całego świata, znaleźć sobie klub, etc. etc.
Także wciągająca, ale trzeba się przyzwyczaić do sterowania.

Mam nadzieję, że kogoś te gry zainteresują.

Ostatnio edytowany przez lb333 (2006-08-21 23:43:01)

Offline

#2 2006-08-23 00:55:33

Smoczek
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2005-10-24

Odp: Gry sportowe

New Star Soccer, powiem krótko - IMO wspaniały i naprawdę wart polecenia tytuł. Naprawdę wciąga ^^.
Drugiej gry nie znam... ale będę musiał spróbować xD.

Offline

#3 2006-08-23 20:06:54

Winged
Użytkownik
Skąd: Szczytno/Toruń
Dołączył: 2004-10-01

Odp: Gry sportowe

NSS 3 wymiata. smile


"Dla ludzkich zachowań nie mam nic poza życzliwością i nic poza śmiechem na pocieszenie bliżnich"
John Irving, "Świat według Garpa"

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024