#1 2005-06-16 18:13:47

serenity15
Użytkownik
Skąd: Biała Podlaska
Dołączył: 2005-06-16

Sailor Moon epizody do sciągniecia

Macie tutaj linki eMule do Sailor moon Serii S Super S stars w pieknej jakosci:

http://forum.the-realworld.de/viewtopic.php?t=7719

Odrazu mówie ze sa to odcinki z jezykiem japońskim i angielkimi napisami

Ps ściągajcie sailor stars
Ps2 Mało zródeł ale idzie
Ps3 Nie wiem czy temat w dobrym miejscu jest wybaczcie smile smile_big

SCIĄGAJCIE!!!

Offline

#2 2005-06-16 18:32:39

Yang
Użytkownik
Skąd: Chełmno
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Sailor Moon epizody do sciągniecia

Z pewnością "recenzje" nie jest odpowiednim działem do linków do anime. Jak widać niektórym ten banalny system podziału sprawia olbrzymią trudność zly
No ale skoro tak koniecznie musi być temat poświęcony temu anime i linkom do emule, to zawsze można zajżeć tutaj jezor

Offline

#3 2005-06-16 19:11:51

serenity15
Użytkownik
Skąd: Biała Podlaska
Dołączył: 2005-06-16

Odp: Sailor Moon epizody do sciągniecia

ale tam gdzie jest "tutaj" to jest sailor moon S ale kodowane przez avatary lub anime galaxy albo smc które sa duzo gorszej jakosci niz te co ja podałem kodowane przez Hatermana smile

Offline

#4 2005-06-16 19:20:03

Yang
Użytkownik
Skąd: Chełmno
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Sailor Moon epizody do sciągniecia

No to trzeba uzupełnić listę anidb jezor. A że ten tytuł w ogóle mnie nie interesuje, więc ja tego nie zrobie jezor

Offline

#5 2005-06-16 19:41:35

serenity15
Użytkownik
Skąd: Biała Podlaska
Dołączył: 2005-06-16

Odp: Sailor Moon epizody do sciągniecia

ja tez mam co robic innego niz uzupełniac liste to z eMule wystarczy w 100% Seria Classiec i R jest tez na emule tyle ze w wersii avatar.
Odrazu dla niecierpliwych mówie ze ja jedna serie sciągałem 3 tygodnie

Offline

#6 2005-06-17 13:45:34

pawel_cd
Użytkownik
Skąd: Wrocław
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Sailor Moon epizody do sciągniecia

Yang no nie opowiadaj ze czarodziejka cie nie interesuje napewno w mlodosci tak jak wszyscy lub prawie wszyscy ogladales to z cichacza:):) ja ogladalem i sie tego nie wstydze:):):) a smc to ogm zrobilo i jakosc jest przednia

Offline

#7 2005-06-17 14:05:18

Yang
Użytkownik
Skąd: Chełmno
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Sailor Moon epizody do sciągniecia

Prawda jest taka że od zarania dziejów czarodziejka strasznie mi się nie podobała. I gdyby tylko to puszczali z anime to z pewnością bym się nie zainteresował M&A. Jednak całe szczęście puścili DB i to właśnie to oglądałem z cichacza. Jest sporo tytułów, które leciały w naszej telewizji i które się podobały osobą, które nie lubią anime. Jednak mi spodobały się tylko DB, Yaiba, Soul Hunters (to chyba najbardziej), Slayers. Co prawda oglądałem też MKR, ale bardziej na zasadzie "na bezrybiu i rak ryba" niż żeby mnie jakoś to ciągneło. Całe szczęście miałem kumpla który już trochę w tym siedział, więc nie byłem skazany na to co nam serwuje telewizja.

Offline

#8 2005-06-17 14:19:44

pawel_cd
Użytkownik
Skąd: Wrocław
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Sailor Moon epizody do sciągniecia

heh to miałes szczescie ja niestety bylem zdany tylko na telewizje ogolnie dostepna nie posiqadalem kablowki (do tej pory nie wiem co to ten dragon ball) wiec dla mnie czarodziejka ; tsubasa i serial o pilkarzach na programie drugim to pamietne poczatku pozniej byly takie dzieła jak pojedynek aniolow ( ten o siatkarkach) czy gigi nie wspominajac o yatamanie ktorego ogladala cala rodzina teraz mam nieograniczony dostep do kazdego anime ale i tak chetnie podgladne czarodziejke (bez złych mysli:P) a tsubase to od wiekow mam calego fakt ze w wersji road to 2002 smile:)

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024