#1 2006-09-03 08:15:25

szatan15
Użytkownik
Dołączył: 2006-07-12

Co polecicie ?

Wiem, wiem...ten temat był juz wałkowany setki a nawet i więcej razy więc moze zrobi ktoś oddzielny na te pytania dział ale do żeczy z gatunków lubie horrory, ciekawe sensacje, i jakies dobre s-f roboty mechy itd u mnie odpadają smile_big ciężko mi przejść przez to a teraz może wymienie to co oglądałem i mi się podobało
hellsing
bleach
naruto
dragon ball
mezzo
tokko
elfen lied (najbardziej lubie te klimaty)
golden boy
neon genesis evangelion (z racji że wiele osób uważa to jako klasyk gatunku jakoś to przeżyłem smile_big)
trigun

no i mam jeszcze scryed ale jakos mi nie podchodzi a najbardziej bym chciał jakieś smutne anime ala "Elfen Lied" pozatym lubie jak nie ma happy endu niewiem czemu ale bardziej mi sie podoba oczkod pozatym dochodzą do teg oprzygodowo bijatykowe anime typu dragon ball, naruto, bleach itd... wielu pisze ze tokko to komercyjny shit jednak mi się podobało puki co mam za soba 11 ep bo bez napisów nic nie rozumiem oczkod powolutku oglądalem też gits ale jakos mi zbytnio nie podeszło oczkod a ostatnio get backers to mi sie bardzo podoba no ale z racji tego że anime można zliczać w tysiącach serji... to może wy mi pomożecie coś wybrać ale mam jedną zasade muszą być napisy smile_big z góry dziękuje za pomoc i przepraszam że dałem po raz enty temat tego typu ale naprawde sęsowne było by zrobienie na takie pytania odpowiedzniego działu oczkod

Offline

#2 2006-09-03 08:36:32

Obiwanshinobi
Użytkownik
Dołączył: 2005-11-05

Odp: Co polecicie ?

Mi to akurat nie przeszkadza, ale niektórym użytkownikom takie tematy działają na nerwy. Prawie na pewno ktoś poleci Ci stronę Tanuki (z recenzjami), albo inną, której przeznaczeniem jest informowanie o mniej lub bardziej godnych polecenia anime. Spodziewaj się rychłego zamknięcia wątku.

Offline

#3 2006-09-03 10:33:28

lb333
Użytkownik
Dołączył: 2006-01-30

Odp: Co polecicie ?

Jak lubisz horrory, to obejrzyj "Higurashi no Naku Koro ni" (link AniDB). Tylko nie rezygnuj po dwóch pierwszych odcinkach.

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024