#41 2006-10-10 20:20:38

cieslak
Użytkownik
Skąd: Włocławek || Kuruoshii Anime
Dołączył: 2006-03-21

Odp: Sciąganie wszystkich ANIME w sezonie!!!!!!!!!!!!!!

anime na podstawie gry DMC musi być fajne ^^

Freeman oczywiście wiem o co Ci chodzi smile Są takie anime co mi się bardziej i mniej podobały, ale nie mogę powiedzieć że jest takie anime co mi się nie podobało smile

Ostatnio edytowany przez cieslak (2006-10-10 20:23:07)

Offline

#42 2006-10-10 20:25:06

bager
Użytkownik
Skąd: Kielce
Dołączył: 2005-09-03

Odp: Sciąganie wszystkich ANIME w sezonie!!!!!!!!!!!!!!

Mnie na przykład odrzucił "Hellsing" w dodatku z angielskim podkładem ;( Nie byłem w stanie obejrzeć nawet jednego całego odcinka smile

Offline

#43 2006-10-10 20:25:48

Freeman
Użytkownik
Skąd: Pabianice
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Sciąganie wszystkich ANIME w sezonie!!!!!!!!!!!!!!

Respect cieślak.

Ale to w takim razie nie ściągasz wszystkiego jak leci, tak? Podoba Ci się (mniej lub bardziej, ale podoba) to, co ściągasz, dobrze rozumiem?

Jeszcze ponarzekam, ale co tam smile Jeśli anime DMC będzie tak wyglądało, jak gra, to po 5 minutach bankowo z nudów wyłączę pierwszy ep smile_big Już by zrobili lepiej anime na podstawie choćby Silent Hill'a.

Ostatnio edytowany przez Freeman (2006-10-10 20:27:56)

Offline

#44 2006-10-10 20:28:14

cieslak
Użytkownik
Skąd: Włocławek || Kuruoshii Anime
Dołączył: 2006-03-21

Odp: Sciąganie wszystkich ANIME w sezonie!!!!!!!!!!!!!!

hmhm zanim coś ściągne patrze co to jest smile czytam tutaj co nieco i dopiero zasysam smile to co ściagne zawsze mi się podoba ^^

Edit:

przeszedłeś gre DMC ?? Freeman ?? żeby mówic takie głupie rzeczy jezor

Ostatnio edytowany przez cieslak (2006-10-10 20:29:56)

Offline

#45 2006-10-10 20:38:42

Freeman
Użytkownik
Skąd: Pabianice
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Sciąganie wszystkich ANIME w sezonie!!!!!!!!!!!!!!

A no to jednak źle odpowiedziałeś na moje pierwsze pytanie smile Ale już nieważne smile

No nie przeszedłem, mówię przecież ile grałem smile_big Walkę z pierwszą grupą ośmiuset czterdzieściu sześciu potworów jeszcze jakoś zmęczyłem (and guess what, naciskając na tak zwaną "pałę" biedne przyciski na padzie - wszelka taktyka zdawała się zbyteczna - udało mi się chyba nawet wykonać kilka specjalnych ciosów, damn!), i gdy miałem już nadzieję na jakiś wstęp chociażby do fabuły czy coś, wyskoczyło na mnie siedemset dwanaście następnych stworów smile_big W międzyczasie filmik, w którym walczyłem ze stworami, ale nie liczyłem oczkod Z dziesięć minut gry, a miałem wrażenie, że męczę to już z pół dnia. Tknięty złym przeczuciem zadzwoniłem do kolegi, od którego miałem tę grę (polecał), i pytam, jak będzie dalej, na co mi odpowiedział coś w stylu "no, fabuła się pojawia później..." Wtedy zrezygnowałem, ale ja generalnie szybko rezygnuję z gier konsolowych. Będzie offtop, więc może już lepiej nie ciągnijmy tego wątku, moje nastawienie poznasz z tego posta a wszelkie próby przekonania mnie, że jest inaczej, są z góy skazane na porażkę smile

Offline

#46 2006-10-10 20:41:08

m_jay
Użytkownik
Skąd: Kraków
Dołączył: 2004-11-27

Odp: Sciąganie wszystkich ANIME w sezonie!!!!!!!!!!!!!!

bager napisał:

Pewnie będzie trochę przypominać Bleacha.

Tego sie boje :/.

Freeman napisał:

Jeszcze ponarzekam, ale co tam

A prosze bardzo dopoki nie narzekasz na Final Fantasy, wtedy to juz sprawa osobista ^^.


WoodenJesus.png

Offline

#47 2006-10-10 20:44:52

cieslak
Użytkownik
Skąd: Włocławek || Kuruoshii Anime
Dołączył: 2006-03-21

Odp: Sciąganie wszystkich ANIME w sezonie!!!!!!!!!!!!!!

Freeman napisał:

A no to jednak źle odpowiedziałeś na moje pierwsze pytanie smile Ale już nieważne smile

No nie przeszedłem, mówię przecież ile grałem smile_big Walkę z pierwszą grupą ośmiuset czterdzieściu sześciu potworów jeszcze jakoś zmęczyłem (and guess what, naciskając na tak zwaną "pałę" biedne przyciski na padzie - wszelka taktyka zdawała się zbyteczna - udało mi się chyba nawet wykonać kilka specjalnych ciosów, damn!), i gdy miałem już nadzieję na jakiś wstęp chociażby do fabuły czy coś, wyskoczyło na mnie siedemset dwanaście następnych stworów smile_big W międzyczasie filmik, w którym walczyłem ze stworami, ale nie liczyłem oczkod Z dziesięć minut gry, a miałem wrażenie, że męczę to już z pół dnia. Tknięty złym przeczuciem zadzwoniłem do kolegi, od którego miałem tę grę (polecał), i pytam, jak będzie dalej, na co mi odpowiedział coś w stylu "no, fabuła się pojawia później..." Wtedy zrezygnowałem, ale ja generalnie szybko rezygnuję z gier konsolowych. Będzie offtop, więc może już lepiej nie ciągnijmy tego wątku, moje nastawienie poznasz z tego posta a wszelkie próby przekonania mnie, że jest inaczej, są z góy skazane na porażkę smile

określe to jednym słowem smile_big LOL

a żeby nie był offtop smile to co ty ściągasz z tego sezonu ??

Offline

#48 2006-10-10 20:45:51

Freeman
Użytkownik
Skąd: Pabianice
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Sciąganie wszystkich ANIME w sezonie!!!!!!!!!!!!!!

@ m-jay - ale wszystkie odcinki serii, czy na któryś mogę oczkod

@cieślak - jak pisałem wcześniej, na chwilę obecną spodobał mi się Pumpkin Scissors (ale za każdym razem, jak wymawiam ten tytuł, to aż mi żeby dzwonią oczkod Obejrzałem Death Note, no i sam nie wiem, ale coś jest nie tak. Generalnie to marzę (oprócz nowego GitSa ofkors smile_big o czymś w stylu Texhnolyze, może Blame! by z-anim-owali... Albo anime w stylu mangi Eden... Na razie czekam smile

m_jay napisał:
Freeman napisał:

Ale wszystkie odcinki serii, czy na któryś mogę oczkod

No jak wybiórczo to jeszcze ujdzie jezor

No to z tego wszystkiego spod znaku FF, z czym miałem w życiu kontakt, najsłabszy był film Advent Children smile

Ostatnio edytowany przez Freeman (2006-10-10 20:51:24)

Offline

#49 2006-10-10 20:47:37

m_jay
Użytkownik
Skąd: Kraków
Dołączył: 2004-11-27

Odp: Sciąganie wszystkich ANIME w sezonie!!!!!!!!!!!!!!

Freeman napisał:

Ale wszystkie odcinki serii, czy na któryś mogę oczkod

No jak ponarzekasz wybiórczo to jeszcze ujdzie jezor

Ostatnio edytowany przez m_jay (2006-10-10 20:50:33)


WoodenJesus.png

Offline

#50 2006-10-10 21:15:57

mbell
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Sciąganie wszystkich ANIME w sezonie!!!!!!!!!!!!!!

Oj tak, Eden ... można pomarzyć... to by było coś. smile


gg - już działa
Google+     m.bellon.atas@gmail.com
Aktualnie oglądane :
* Usagi Drop * Ao no Exorcist * Tiger & Bunny

Offline

#51 2006-10-10 21:17:42

Freeman
Użytkownik
Skąd: Pabianice
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Sciąganie wszystkich ANIME w sezonie!!!!!!!!!!!!!!

mbell napisał:

Oj tak, Eden ... można pomarzyć... to by było coś. smile

Ja marzę smile_big Może kiedyś...

Offline

#52 2006-10-10 21:19:53

Zatoichi
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2005-02-03

Odp: Sciąganie wszystkich ANIME w sezonie!!!!!!!!!!!!!!

Nie wiem czy wiecie jakie anime w tym sezonie się w ogóle pojawią. Oto mała prezentacja:

20060906115754473230094900sy0.jpg

Legenda:
[cytuj]Rząd 1
1) Tempouibun Ayakashiayashi
2) Code Geass Hangyaku no Lelouch
3) Asatte no Houkou
4) 009-1
5) Oban Star-Racers[/quote]
[cytuj]Rząd 2
1) Red Garden
2) Sumomomo Momomo: Chijou Saikyou no Yome
3) Souten no Ken
4) Bartender
5) Hataraki Man[/quote]
[cytuj]Rząd 3
1) Death Note
2) Kekkaishi
3) Galaxy Angel II
4) D.Gray-man
5) Ghost Hunt[/quote]
[cytuj]Rząd 4
1) Pocket Monsters: Diamond and Pearl
2) Super Robot Wars: Original Generation - Divine Wars
3) Tokimeki Memorial: Only Love
4) Negima!?
5) Pururun! Shizuku-chan[/quote]
[cytuj]Rząd 5
1) Busou Renkin
2) Shijou Saikyou no Deshi Kenichi
3) Katekyo Hitman Reborn!
4) Kin`iro no Chord
5) Yamato Nadeshiko Shichi Henge[/quote]
[cytuj]Rząd 6
1) Ryusei no Rockman
2) Black Blood Brothers
3) Happiness!
4) Pumpkin Scissors
5) Love Doll ~Lovely Idol~[/quote]
[cytuj]Rząd 7
1) Yoake Mae Yori Ruri Iro Na
2) Otome wa Boku ni Koishiteru
3) Gin-iro no Olynsis
4) Jigoku Shoujo Futakomori
5) Silk Road Shounen Yuuto[/quote]
[cytuj]Rząd 8
1) Soukou no Strain
2) Sasami -Mahou Shoujo Club- 2
3) Mamoru-kun ni Megami no Shukufuku wo!
4) Tokyo Tribe 2
5) Mahou Shokudou Charapontan[/quote]
[cytuj]Rząd 9
1) Kanon (2006 remake)
2) Gift Eternal Rainbow
3) Koukaku Kidoutai Stand Alone Complex - Solid State Society
4) Kujibiki Unbalance (2006)
5) Jinzou Konchuu Kabutoborg VxV[/quote][cytuj]Rząd 10
1) Bakumatsu Kikansetsu Irohanihoheto
2) Galaxy Railways - Eien e no Bunkiten[/quote]
[cytuj]Rząd 11
1) Bikkuriman Hikariden
2) Black Lagoon 2nd Season
3) Marginal Prince
4) Shounen Onmyouji[/quote]

Ostatnio edytowany przez Zatoichi (2006-10-10 21:20:37)

Offline

#53 2006-10-10 21:20:32

Wanderer
Użytkownik
Skąd: Kędzierzyn
Dołączył: 2004-12-06

Odp: Sciąganie wszystkich ANIME w sezonie!!!!!!!!!!!!!!

No ja wprost marzę, żeby w końcu zrobili animowanego Blame'a @___@ A jeszcze bardziej marzę, żeby ktoś, kto posiada odpowiednią wyobraźnię i pieniążki wziął się za sfilmowanie tego live. Najbardziej bym liczył chyba na braci Wachowskich smile Już nawet wyobrażam sobie muzykę do tego. Mroczny cyberpunkowy dark ambient - ciężkie kotły, przeplatane gdzieniegdzie odgłosami zgrzytu o metal, a gdzie indziej chórem... Ach... rozmarzyłem się jezor

Ostatnio edytowany przez Wanderer (2006-10-10 21:23:57)


"Choć uliczna burda jest ze wszech miar godna potępienia, to nie ma nic złego w energii, jaką wyzwala ona w ludziach" John Keats

Offline

#54 2006-10-10 21:50:35

m_jay
Użytkownik
Skąd: Kraków
Dołączył: 2004-11-27

Odp: Sciąganie wszystkich ANIME w sezonie!!!!!!!!!!!!!!

Wanderer napisał:

No ja wprost marzę, żeby w końcu zrobili animowanego Blame'a @___@ A jeszcze bardziej marzę, żeby ktoś, kto posiada odpowiednią wyobraźnię i pieniążki wziął się za sfilmowanie tego live.

To by bylo piekne. Taka mila odmiana od tego kolorowego badziewia ktorego pelno wychodzi ostatnimi czasy.


WoodenJesus.png

Offline

#55 2006-10-10 21:52:35

Freeman
Użytkownik
Skąd: Pabianice
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Sciąganie wszystkich ANIME w sezonie!!!!!!!!!!!!!!

No to byłoby coś, Wanderer... Ale jeden film live to chyba byłoby za mało. Szansa zawsze jest, w końcu nie takich rzeczy już doczekaliśmy (kto się spodziewał takiej adaptacji Sin City czy nadchodzącej wielkimi krokami - czemu to jeszcze pół roku... - 300), kiedyś zerkną też w stronę mang może smile

@Zatoichi dzięki za posta, był gdzieś podobny, ale mniej szczegółowy smile
Pytanie - wskaż w poście Zatoichiego jeden obrazek, który mnie zainteresował smile_big A mówiąc poważniej, to sami zobaczcie - tyle promo obrazków nowych anime, i tak naprawdę mało który oko przyciąga na dłużej niż sekundę. W kółko to samo... Tak sobie myślę, że twórcy anime powinni częściej brać na warsztat jakieś książki, zamiast męczyć ciągle te same schematy. Zaszkodziłaby komuś np seria na podstawie "Wiecznej wojny", zamiast kolejnych gości w mechach?

Ostatnio edytowany przez Freeman (2006-10-10 21:53:11)

Offline

#56 2006-10-10 22:09:48

hikikomori
Użytkownik
Skąd: z szafy
Dołączył: 2006-08-09

Odp: Sciąganie wszystkich ANIME w sezonie!!!!!!!!!!!!!!

Wiesz, Wanderer... to nie jest takie znów nierealne. W końcu M&A i cyberpunk nie są im obce.
Sfilmowali V jak Vendetta (nie oglądałam i nie wiem, czy dobrze im to wyszło, ale to w końcu
inny rodzaj komiksu i lepiej się sugerować Matrixem)dlaczego nie mogliby chcieć sfilmować Blame'a?
W ogóle co za porównanie! Zastanawiam się dlaczego chcieli sfilmować V skoro mogli B? Moim zdaniem
to tylko kwestia czasu. Ta genialna idea w końcu trafi do głowy jednego lub drugiego (drugiej?:))
dla dobra ich kont bankowych, kont bankowych rzeszy grafików komputerowych i speców od kostiumów oraz
dla dobra wszystkich Blamemaniaków. Amen. I chociaż kilka kawałków Juno Reactor, poproszę.


Ed/ moje oko przyciągnął obrazek 4 w 7 rzędzie. Taki graficzny, ale co to będzie? Się okaże. Reszta to albo jakieś Gakuen Heaven albo krótkie spódniczki.[fuj] Naprawdę nie ma co narzekać, że Death Note się trafił między tym wszystkim.

Ostatnio edytowany przez hikikomori (2006-10-10 22:18:18)

Offline

#57 2006-10-10 22:21:32

Freeman
Użytkownik
Skąd: Pabianice
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Sciąganie wszystkich ANIME w sezonie!!!!!!!!!!!!!!

V to póki co chyba najlepszy film tego roku jak dla mnie, ale będzie miał teraz poważną konkurencję. I podejrzewam, że zdecydowanie więcej ludzi na świecie (czytaj: potencjalnych widzów) rozpoznaję markę V, niż markę Blame! (stety, niestety). Ale nie traćmy nadziei smile

Offline

#58 2006-10-10 22:26:03

hikikomori
Użytkownik
Skąd: z szafy
Dołączył: 2006-08-09

Odp: Sciąganie wszystkich ANIME w sezonie!!!!!!!!!!!!!!

Jak zwykle: większość nie wie, co dobre. Chociaż dobrze, że rozpoznaje jakąkolwiek markę.
O jakiej konkurencji mówisz?

Offline

#59 2006-10-10 22:29:39

Freeman
Użytkownik
Skąd: Pabianice
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Sciąganie wszystkich ANIME w sezonie!!!!!!!!!!!!!!

Children of Men, The Fountain, Apocalypto (tak z góry listy smile

Offline

#60 2006-10-10 22:52:42

Maniack
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2006-01-09

Odp: Sciąganie wszystkich ANIME w sezonie!!!!!!!!!!!!!!

Ściągać wszystkie anime w sezonie fuj. A gdzie tam, ja ściągam tylko Death Note, Pumpkin Scissors (ach ten tytuł oczkod), mam jeszcze w planach Bakumatsu Kikansetsu Irohanihoheto, ale jeszcze żaden konkretny rip nie wyszedł, oprócz tego, niezbyt ciekawego rawka.

Przecież tego jest cała masa, po zatym kto ma aż tyle czasu by to wszystko obejżeć? A i tak większość tytułow nie zasługuje na dłuższą uwagę.

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024