#121 2005-08-10 22:58:11

Robin Jones
Użytkownik
Skąd: Łódź
Dołączył: 2005-07-07

Odp: UWAGA- OSZUST!

Tego kogoś: **&%&^% jezor biorę w obronę. tyle rzeczy mogło się mu przydarzyć, kompa mogli mu ukraść, anime się znudziło, chomik mu zdechł itp. smile_big Więc lepiej sprawę "przedłużającego się terminu z podaniem napisów" zamknijmy, bo chyba tu duuużo osób ma z tym problem. jezor Jeszcze nowy temat powstanie i Yang znów będzie musiał noce zarywać, żeby nas uciszyć a tego nie chcemy jezor

Offline

#122 2005-08-10 23:11:26

Anaka
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: UWAGA- OSZUST!

Oj, nie podpadać dziś Yangowi, bo ma bardzo kiepski humor jezor.

Offline

#123 2005-08-11 11:24:52

Yang
Użytkownik
Skąd: Chełmno
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: UWAGA- OSZUST!

Tak kiepski miałem, że aż tu nie zaglądałem (co by go sobie nie pogorszyć jezor). Ale powoli zaczyna wyglądać tak, jakbym był jakimś nadzorcą z bacikiem który pilnuje niesforne dzieciaki jezor. No nic, jakoś to będę musiał przeżyć i zacząć sprawniej machać tym bacikiem smile_big

Offline

#124 2005-08-11 11:28:27

Winged
Użytkownik
Skąd: Szczytno/Toruń
Dołączył: 2004-10-01

Odp: UWAGA- OSZUST!

Proszę o wybatorzenie.:)


"Dla ludzkich zachowań nie mam nic poza życzliwością i nic poza śmiechem na pocieszenie bliżnich"
John Irving, "Świat według Garpa"

Offline

#125 2005-08-11 11:58:54

Anaka
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: UWAGA- OSZUST!

No nie podejrzewałam cię o takie inklinacje, Winged smile_big jezor.

Offline

#126 2005-08-11 12:01:23

AgA
Użytkownik
Dołączył: 2005-02-26

Odp: UWAGA- OSZUST!

ja jestem na anime.sub od jakiego roku i nigdy się z nikim nie wymieniałam, bo nie miałam takiej potrzeby, ale nie dawno pewna osoba poprosiła mnie o wymiane, lecz ja nie chcialam niczego w zamina, dostałam od niego plytki i nagrałam tej osobie to co chciał,
denerwuje mnie takie coś, człowiek kupuje plytki w dobrym zamiarze a potem ktos robi nas w balona, zly
wspólczuje wszystkim ktorzy ostali oszukani,

Offline

#127 2005-08-11 12:02:15

Yang
Użytkownik
Skąd: Chełmno
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: UWAGA- OSZUST!

sterb022.gif

Offline

#128 2005-08-11 13:59:36

Suchy
Użytkownik
Skąd: Łódź (GTW)
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: UWAGA- OSZUST!

Różne ludzie mają hobby smile_big

Offline

#129 2005-08-11 21:53:58

AKUMA
Użytkownik
Skąd: Wziąć na flaszkę ?!
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: UWAGA- OSZUST!

Jednak dostałem płytki od Flaco smile Mimo tego poślizgu dalej zamierzam sie z nim wymieniać smile_big I sprawdze go dokładnie przy następnej wymianie smile_big

Offline

#130 2005-08-16 17:11:30

Marecze_k
Użytkownik
Skąd: Bolków
Dołączył: 2004-10-10

Odp: UWAGA- OSZUST!

Buahahahha! Akuma jezor Niecierpliwosc i juz oskarzyles kolesia o wsytawienie jezor Jak narazie mi sie takie cos nie zdazylo... wiem ze ludzie czasami nie maja czasu i rozumiem fakt ze dlugo nalezy czasem czekac na plytki, ale to norma czasem wyskakuja ptzerozne akcje i nie jestesmy wstanie nic temu poradzic... jezor Ja tez czasem mam zawalone terminy i sie nie wyrabiam, ale jak do tad nikt na mnie nie narzekal ani ja na nikogo nie narzekam smile_big Coz... smile_big Sa rozni ludzie jezor Trzeba najpierw przed wyslaniem porozmawiac troszku z osoba i sprawdzic z kim ma sie do czynienia smile_big

Ja mogl bym tu wiele osob wypisac ale w calkiem innym kierunku czyli wymiany smile_big Same pozytywy nie napisze nic przeciwko nikomu smile_big

Offline

#131 2005-08-16 17:34:09

Ryugan
Użytkownik
Skąd: Tychy
Dołączył: 2005-07-15

Odp: UWAGA- OSZUST!

Taaa madralo?A jak ktos wogle sie nie odzywa(i cie ze tak powiem w wala robi) to jak chcesz se porozmawiac hm?
To jest raz a dwa najgorsze jest sciemnianie bo tak sie anjczesciej zdarza,proste umawiasz sie to dotrzymaj slowa,jesli juz faktycznie sie nie wyrabiasz to walnij terminem ktory ci odpowiada i na ktory sie wyrobisz i wsio..
W dzisiejszych czasach nie ma łatwo i nie ma wybacz :/

Offline

#132 2005-09-13 17:22:52

mruq
Użytkownik
Skąd: Świebodzice
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: UWAGA- OSZUST!

No to mnie też zrobiono w balona, niejaki Dead Uchika, prawie 3 miesiące czekam na płytki. Wysłałem chyba z 7 DVD, doszły do niego 27 czerwca. 29 czerwca (środa) już zaczyna coś kręcić - pyta się czy może wysłać płyty po weekendzie za to priorytetem, no ja się oczywiście zgodziłem, każdemu może się zdarzyć poślizg, sam przecież zwlekałem z wysłaniem. Tydzień później (6 lipiec) dostaję od niego wiadomość, że nagrał tylko dwie bo reszta jest zepsuta. Ale był tak miły i powiedział, że to nie ważne, że nagra na swoje i mi podeśle - ucieszył mnie tą wiadomością, bo płytek wprost nie mogłem się doczekać. 11 lipca pisze: "sorka z nienacka wyjechałem.. wracam pod koniec lipca.. przesle ci cos extra.. tylko napisz co" - nic mu wtedy nie napisałem, bo mnie niestety nie było, aż do początku sierpnia. Przez pierwsze dni sierpnia widziałem go na GG, gdy 5 sierpnia napisałem mu wiadomość, co z moimi płytami, zrobił się niedostępny i tak jest już do teraz. Ostatnio wpadłem na pomysł, aby pokazać mu moją niechęć do niego i złość, nie przy pomocy internetu, ale bardziej fizycznie - tak się składa że mam w W-wie kuzyna, który pracuje w jakimś kasynie jako ochroniarz i jeżeli nie będzie dalej żadnego odzewu ze strony tego oszusta, to kuzyn z chęcią się do niego przejedzie jezor.

jego dane:
gg: 4915648
Mateusz Siemiradzki
ul. Nowomiejska 11/13 m.12
Warszawa

Offline

#133 2005-09-22 23:13:44

Masta
Użytkownik
Skąd: Kielce
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: UWAGA- OSZUST!

Do tej pory wszystkie moje wymiany przebiegały bezproblemowo, ale... kiedyś musi być ten pierwszy raz jezor Otóż, niejaki DarkRan, którego spis dorwałem z animesub, wmawiał mi, że wysłał płytki tego dnia co ja, że nie wie dlaczego jeszcze nie doszły... itp.. aż w końcu przestał się kompletnie odzywać.
Jego mail: DarkRan@interia.pl

Offline

#134 2005-09-22 23:24:47

Piter666
Użytkownik
Skąd: Gdynia
Dołączył: 2005-03-15

Odp: UWAGA- OSZUST!

Ja nie mialem z nim problemow smile

Offline

#135 2005-09-22 23:33:22

Suchy
Użytkownik
Skąd: Łódź (GTW)
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: UWAGA- OSZUST!

W przypadku Mateusza też mam mały problem..
Nie jestem stratny, ale nie dotrzymano warunków umowy.

O ile wiem, nie ma już netu (mam jego nr komórki, zadzwonię i dowiem się co się dzieje).
Zatem po tym telefonie okaże się co o tym wszystkim sądzić.
Mam nadzieję, że wszystko wyjaśni się w pozytywny sposób.

Offline

#136 2005-09-23 15:43:06

INTseed
Użytkownik
Dołączył: 2004-10-14

Odp: UWAGA- OSZUST!

Ja też wymieniłem się z DarkRan`em na 12 DVD. Na razie można go wrzucić na czarną liste oszustów. W ostatnim mail`u pisał że ma jakieś problemy z kompem i do poniedziałku wyśle. Teraz już w to wątpie. smutny Jego dane :
[ciach]
Jeżeli te płytki które zamówiłem dostane ( w co wątpie smutny ) to go przeprosze
pozdro

Offline

#137 2005-09-23 16:33:42

Yang
Użytkownik
Skąd: Chełmno
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: UWAGA- OSZUST!

A jak dużo czasu mineło od planowanego terminu? Bo jeśli miał wysłać w ten poniedziałek, a ty "jeszcze" nie dostałeś, to faktycznie jest powód do okrzyknięcia go oszustem. A sam fakt że go "przeprosisz". Myślisz że to mogło by rozwiązać sprawe? Jeśli te oskarżenia były by bezpodstawne, to mógby cię oskarżyć o zniesławienie i zażądać zadość uczynienia. Tak więc lepiej jest mieć pewność, bo słów już nie da się cofnąć.

Offline

#138 2005-09-23 17:22:18

INTseed
Użytkownik
Dołączył: 2004-10-14

Odp: UWAGA- OSZUST!

Nie nazwałem go oszustem tylko że można go wrzucić na czarną liste. A 5 dni bez kontaktu to już podejrzana sprawa. Zawsze uważałem że słowa można cofnąć a czyny już nie . A tak swoją drogą to jak ktoś mówi że wyśle w poniedziałek to tak ma zrobić szczególnie że termin przeciągnięty był od końca zeszłego tygodnia. A jak już nie ma możliwości nagrania bo mu coś wypadło zawsze może zwrócić płytki. Chociaż napewno jest to gorsze niż czekanie 2 tygodni na wymiane smile Jak będzie z wymianą nie wiem. Napewno napisze jak się skończyła.
pozdro

Offline

#139 2005-09-23 17:25:52

DarkRan
Użytkownik
Dołączył: 2005-08-09

Odp: UWAGA- OSZUST!

Witam.
kilka dni się nie odzywam i od razu robią z człowieka oszusta[placze].

Tak jak pisałam jeden z poprzedników komp mi naprawde padł (dosłownie wybuchnoł smile_big), jakiś frajer zrobił przepięcie na kablach i prawie cała elektronika która była podłączona do sieci padła. Ale mniejsza z tym.
Teraz pisze z kafejki bo niestety przez ten wypadek jestem odcięty od sieci w domu a z PC już nic nie da się wydusić.
W ciągu tygodnia zakupie sprzęt i uporządkuje niewyjaśnione sprawy. Rozumiem że ci z którymi się wymieniłem mogą być wkurzeni (ok 5 osób) ale gwarantuje że paczki w najblirzszym czasie dojdą.
Pomału będę je wysyłał a z osobami z którymi się wymieniłem skontaktuje się już bezpośredni na maila.

Równocześnie prosze o wykasowanie moich danych osobowych (najwyrzej zostawcie email i inicjały). Poniewarz dzięki ich zamieszczeniu łamiecie prawo o ochronie danych osobowych.
Jeszcze raz SORRY dla ludzi którzy się na mnie zawiedli, ale że ktoś nie odpowiada i ma pewne trudności to nie znaczy że jest oszustem.

POZDRO

Offline

#140 2005-09-23 17:38:00

Yang
Użytkownik
Skąd: Chełmno
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: UWAGA- OSZUST!

Hmm, czyli wypadek losowy,. Na przyszłość może będziesz używał listwy filtrującej oczkod. Ja już też kiedyś zrobiłem małe przepięcie, a kompowi nic się nie stało (akurat był uruchomiony).

No nic, zobaczymy jak ta sprawa się zakończy i zobaczymy jak to INTseed "przeprosi".

A i należy pamiętać, że redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone na forum. Tak więc za dane osobowe podawane w postach, są wyłącznie odpowiedzialne te osoby, które je tam umieściły.

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024