#141 2005-09-23 18:57:27

Masta
Użytkownik
Skąd: Kielce
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: UWAGA- OSZUST!

No zobaczymy jak się sytuacja potoczy. Ja przyjmowałem różne możliwości, lecz byłem zapewniony, że paczka była wysłana priorytetem tydzień temu (czyli w piątek). Mam nadzieję że wszyscy otrzymają zaległe płyty, w tym Ja.

Offline

#142 2005-09-23 20:06:36

m_jay
Użytkownik
Skąd: Kraków
Dołączył: 2004-11-27

Odp: UWAGA- OSZUST!

Hmm listwa filtrujaca nie zapewnia ci 100% bezpieczenstwa. Opiera sie na warystorze a jest to rozwiazanie baaardzo niepewne. Dodatkowo jesli nie masz w bloku/domu odpowiednich zabezpieczen przeciw przepieciowych to ta listwa uchroni cie tylko pzred nieeeielkimi przepieciami. To tyle mojej wiedzy zdobytej w ciagu trzech lat nauki w szkole o profilu elektronicznym jezor


WoodenJesus.png

Offline

#143 2005-09-23 21:02:20

Yang
Użytkownik
Skąd: Chełmno
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: UWAGA- OSZUST!

Ale przyznasz, że lepiej jest ją mieć, niż jej nie mieć. No i jest szansa że to właśnie jej bezpieczniki pójdą. A jak by był już ups to inna sprawa. No ale powiedźcie mi, ilu ludzi stać na ups, skoro tak nieczęsto się go używa? oczkod A i jeszcze jest taki motyw, że nawet zasilacze mają zabezpieczenia na przepięcia, lecz tylko te droższe (czyli np taki jakiego ja mam smile_big). Niby to zbędny wydatek, ale jak przyjdzie co do czego, to może się okazać, że nie stracimy wszystkiego.

Offline

#144 2005-09-23 21:55:39

gizmo204
Użytkownik
Skąd: Zabrze
Dołączył: 2005-08-31

Odp: UWAGA- OSZUST!

ano tępić takich gnoi!! ściemy walą i tyle jestem za czarną listą!!

Offline

#145 2005-09-23 22:57:06

marduk666
Użytkownik
Skąd: Otwock
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: UWAGA- OSZUST!

U mnie listwa nie wytrzymała napięcia międzyfazowego (ok 400V), żyła ze 3 sekundy, ale całe szczęście tylko listwa. Co dziwne korki wytrzymały, a napięcie m-fazowe miałem ponad 10 godz.
Co do bezpieczeństwa przydała by się dodatkowo jakaś rozdzielnia z ultraszybkimi bezpiecznikami, i do tego ups co by można było załączyć bezpieczniki jak się wyłączą. Przydałoby się też porządne uziemienie (dół 3m, karoseria od malucha, kupe soli)
PS. Nie wyobrażacie sobie jak świeci zwykła żarówka 40W przy takim napięciu - czyściec oczkod, a miernik charczał smile

Offline

#146 2005-09-23 23:01:37

AKUMA
Użytkownik
Skąd: Wziąć na flaszkę ?!
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: UWAGA- OSZUST!

Przypominam że to temat o oszustwach a nie o listwach smile

Offline

#147 2005-09-23 23:34:18

okil1
Użytkownik
Dołączył: 2005-02-25

Odp: UWAGA- OSZUST!

Akuma napisz do mnie na gg 6412973( bo musimy pogadac o wymiance , a nie chce byc posądzony przez ciebie o oszustwo):D
Chciałem od ciebie Gungrave i Becka. Musimy o tym pogadac smile_big

Offline

#148 2005-09-24 20:05:33

INTseed
Użytkownik
Dołączył: 2004-10-14

Odp: UWAGA- OSZUST!

Witam ponownie
Dziwna sprawa z tym DarkRanem pisze że mu się spalił komputer a w poniedziałek dostałem majla :

From: "DarkRan" <darkran@interia.pl>
To: "INTseed" <intseed@o2.pl>
Subject: Re: Wymiana
Date: Mon, 19 Sep 2005 09:53:09 +0200

Witam
Wielkie SORRY że nie odpowiadałem ale miałem spore kłopoty z kompem. Czego wynikiem było
czyszczenie dysku. Ale teraz już wszystko dziala poprawnie
Dzięki temu wypadkowi jeszcze płytek nie wysłałem, ale na 100% jutro je wyśle.

Jeszcze raz sorry za opuźnienie.
POZDRO
----- Original Message ----- From: "INTseed" <intseed@o2.pl>
To: "DarkRan" <darkran@interia.pl>
Sent: Saturday, September 17, 2005 3:52 PM
Subject: Re: Wymiana

A w cześniej dostałem coś takiego :

From: "DarkRan" <darkran@interia.pl>
To: "INTseed" <intseed@o2.pl>
Subject: Re: Wymiana
Date: Thu, 15 Sep 2005 19:17:52 +0200

Postaram się
Jeśli mi nic nie wypadnie to na pewno je wyśle do soboty (właśnie kończe je nagrywać smile

POZDRO
----- Original Message ----- From: "INTseed" <intseed@o2.pl>
To: "DarkRan" <DarkRan@interia.pl>
Sent: Thursday, September 15, 2005 8:57 AM
Subject: Wymiana

Jeżeli kończy nagrywać to ile ich nagrał ?
Jeszcze wcześniej to dostałem :

Od:    
DarkRan <DarkRan@interia.pl>              
Do:     INTseed <intseed@o2.pl>    
Kopia do:        
Temat:     Re: Wymiana smile    
Data:     5 września 2005 19:11    
[do druku]
[pokaż/schowaj nagłówki]    

Twój wybór do mnie doszedł.
Tylko Moon Child zamień na jakiś inny bo ten film jest niestety uszkodzony.
Jeśli chodzi o ten film który ci został to nagraj go na CD. Lub jeśli masz
jakieś cenzura smile Hentai których nie mam to nagraj na DVD. I za dodatkowy
DVD dobierz sobie coś odemnie.
Jeśli chodzi o nagrywanie to dopiero nagrałem 5DVD a reszte dogram po
otrzymaniu paczki. Nie chodzi o to że ci nie ufam ale już się 2 razy
przejechałem. Za pierwszym razem miałem z gościem wysłać tego samego dnia,
ja wysłałem a on niestety nie smutny
A za drugim wszystko było umówione miałem się wymienić na 21DVD. Chłopak
miał wysłać pierwszy ale widać się rozmyślił i tego nie zrobił, a ja
zostałem z dodatkowymi płytkami (nagrane miał już to co wybrał, i miałem mu
zamiar po otrzymianiu paczki na 2 dzień wysłać płytki). Nie straciłem dużych
pieniędzy (35zł) a nawet kumple się cieszyli z darmowych płytek smile_big
Po otrzymaniu paczki dasz mi 3 dni na sprawdzenie i wypalenie reszty płytek.
Wymieniamy się pierwszy raz i dlatego wolał bym tą forme wymiany, jeśli
wszystko będzie OK to następnym razem wymienimy się jednocześnie smile
Odpowiada ci to???

POZDRO

Więc może mi wyślesz DarkRan te płyty które nagrałeś a reszcze daj mi puste tdk. Co ty nato ? Chyba uczciwe ? Jak będziesz w kafejce to daj znać w tym wątku kiedy je wysłałeś smile
pozdro

Offline

#149 2005-09-24 21:55:29

Masta
Użytkownik
Skąd: Kielce
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: UWAGA- OSZUST!

To u mnie jest ciekawiej. Nic nie mówił żebym pierwszy wysłał, co więcej ponoć wcześniej ode mnie ją wysłał (o kilka godzin, a było to w piątek).
W poniedziąłek napisałem do niego:

----- Original Message -----
From: Masta
To: DarkRan
Sent: Monday, September 19, 2005 5:02 PM

Jak z tymi paczkami? Moja pewnie już dawno doszła, a ty coś mi się zdaje, że w piątek nie wysłałeś jej !?

a on mi odpisał o 18:15:

Witam
Płytki dziś do mnie doszły.
A jeśli chodzi o paczke to tak jak pisałem wysłałem ją w piątek. Nie mam pojęcia czemu jeszcze nie doszły, pewnie będą jutro.

POZDRO

No i tyle tą paczkę widziałem. Według mnie to są już podstawy to uznania DarkRana OSZUSTEM !!! Oczywiście wchodzi jeszcze błąd poczty, w co wątpię.

Offline

#150 2005-10-09 11:38:29

INTseed
Użytkownik
Dołączył: 2004-10-14

Odp: UWAGA- OSZUST!

Mineło troche czasu i ani widu paczki od darkrana z witonii.
Więc rozumiem że nie musze go przepraszać.
Pewnie zmienił nick i naciąga następnych
pozdro

Offline

#151 2005-10-09 13:21:57

Yang
Użytkownik
Skąd: Chełmno
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: UWAGA- OSZUST!

No nic. W takim razie prosił bym o ponowne podanie jego danych osobowy, bo ewidętnie nie jest słowny. A miałem nadzieje że skorzysta z danej mu szansy i naprawi swój błąd.

Offline

#152 2005-10-17 17:32:49

yasiu777
Użytkownik
Skąd: 127.0.0.1
Dołączył: 2004-10-28

Odp: UWAGA- OSZUST!

Ja zamiast czarnej proponowałbym zrobić białą listę. Według mnie jest to o wiele lepszy pomysł. Oszust zawsze Nick może zmienić - uczciwa osoba zaś nie. Serwis animesub jest na tyle popularny, że sam w sobie jest niezłą renomy smile_big Także liczność użytkowników potwierdza ten fakt. Zasady tej listy były by podobne do allegro tj. za każdą dobrą wymianę użytkownik dostawałby punkt (ew. komentarz). Do tego każdy użytkownik miałby swoją listę anime np w profilu. Wszystko połączone z bazą danych, co daje sprawną wyszukiwarkę smile_big Myślę, że pomysł jest niezły i ma szanse zaistnieć smile_big

Offline

#153 2005-10-17 17:45:33

Yang
Użytkownik
Skąd: Chełmno
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: UWAGA- OSZUST!

I wymagał by stworzenia osobnego działu. To generalnie musiał by być serwis poświęcony wymianą. Czyli takie allegro, gdzie obraca się towarem a nie gotówką smile_big.

Offline

#154 2005-10-17 18:08:18

yasiu777
Użytkownik
Skąd: 127.0.0.1
Dołączył: 2004-10-28

Odp: UWAGA- OSZUST!

Jeden dział, a tyle radości smile_big Jakby tak podrzucić pomysł Taipanowi to by na pewno coś wymyślił smile_big

Offline

#155 2005-10-31 01:04:57

INTseed
Użytkownik
Dołączył: 2004-10-14

Odp: UWAGA- OSZUST!

Jako że dostałem pozwolenie od Yang`a podaje dane osoby która mnie oszukała z wymianą.

Paweł Jatczak
ul. Kutnowska 9
99-335 Witonia

Offline

#156 2005-10-31 03:37:42

Yang
Użytkownik
Skąd: Chełmno
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: UWAGA- OSZUST!

Miejmy nadzieje, że teraz już nikogo nie naciągnie. A może znajdzie się ktoś, kto w pobliżu mieszka i go odwiedzi oczkod. Bo teraz to już nie ma najmniejszych wątpliwośći, że jego zamiary są nieuczciwe.

Offline

#157 2005-10-31 10:19:44

kirschi
Użytkownik
Skąd: Łódź
Dołączył: 2005-06-02

Odp: UWAGA- OSZUST!

Ja z kolei mam innego pomysla, troche bardziej skomplikowany i pracochlonny i przedewszystkim bardziej kosztowny ale wystepuje 100% pewnosci braku przekretow.
Tzn, musialaby sie pojawic jedna - lub kilka osob tzw PEWNYCH posrednikow. Osoby zainteresowane wymiana wysylaja do tej osoby plytki i posrednik jak juz otrzyma plytki rozzysla je do wlascicieli po uprzednim stwierdzeniu braku przekretu. Tylko tu sie pojawia problem co posrednik z tego bedzie mial (darmo fajne tytuly anime?) Troche skomplikowane ale mysle ze gdyby doszlifowac taki pomysl to nie byl on wcale taki glupi. Pozdro

Offline

#158 2005-10-31 10:33:15

elem84
Użytkownik
Skąd: Czerniewice
Dołączył: 2005-09-22

Odp: UWAGA- OSZUST!

Pomysł jest dobry pytanie tylko czy administratorzy będą chcieli dorzucić nowy dział ?? Jeśli nie to chętnie wykonam system takowy smile Jedynym warunkiem jest to żeby ktoś dostarczył Mi jak ma wyglądać stronka smile jak coś to gg: 9256444

Offline

#159 2005-10-31 13:05:24

Suchy
Użytkownik
Skąd: Łódź (GTW)
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: UWAGA- OSZUST!

A ja sądze, że to nie ma sensu z następujących powodów:
- utrudnia wymianę osobom, które dopiero zaczynają się wymieniac (nie są na białej liście, ale jak maja być, skoro się nie wymienili, a jak mają się wymieniać skoro ludzie wolą z tymi z białej listy)
- to nie jest konkurs kto się więcej wymieni i będzie wyżej, chodzi by przestrzegać przed oszustami
- zwiększa ryzyko na większe oszustwa (ktoś zrobi kilka małych czy średnich wymian i będzie na białej liście wysoko, a potem przy b. dużej wymianie walnie przekręt)
- a co jeśli osoba się rzadko wymienia, a jest uczciwa? nie będzie wysoko na takiej liście i niektórzy nie będą się chciali z nią wymienić
- znacznie więcej jest uczciwych wymieniających się niż oszustów, więc więcej do przeglądania itd.

Offline

#160 2007-08-21 21:49:13

Itach
Użytkownik
Dołączył: 2007-02-04

Odp: UWAGA- OSZUST!

Witam, chciałbym ostrzec innych przed kolejnym oszustem Filipem Barańskim z Głowna, chce sie wymieniać za anime lecz płyty od niego nigdy nie docierają . Oszukał już co najmniej 2 osoby ;p
Na forum jest zarejestrowany użytkownik fbaran, rozmawiałem z nim i wszystkie te dane pasują do niego choć jak on sam twierdzi może być drugi Filip Barański w Głownie w co szczerze wątpię, miał rozwiązać tą sprawę ale ciągle nic.
Tak więc nie radze się z nim wymieniać chyba że komuś zbywają płyty ;d

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024