#21 2005-08-11 17:46:28

songoku
Użytkownik
Skąd: Bydgoszcz
Dołączył: 2005-02-07

Odp: nietypowa wymianka :D

Mnie nie chodziło, żeby kogoś obrażać lub coś w tym rodzaju, ale sam musisz przyznać, że przekładanie dwa razy terminu z powodu wyjazdu (ja czekam, a mógłbym wymienić sie w tym czasie z kimś innym), a później gdy po raz trzeci się odzywam , zgadzasz się na wymianę, to jeszcze tego samego dnia wieczorem odwołujesz wszystko z powodu nagłego wyjazdu na wycieczkę (popołudni jeszcze o nim nie wiedziałeś??). Zgodzisz się chyba ze mną, że może człowieka @#%@#& trafić. Poza tym przez czekanie na ciebie uciekły mi dwie możliwości wymiany, gdyż osoby te zdobyły już serie, które chciałem im zaoferować. Oprócz tego mówiłeś, że nie będzie cię do końca sierpnia a nie kilka dni, a już na sam koniec sprostuję, że chciałeś się ze mną wymienić 7 dvd na 7 dvd, więc nie wiem jakim teraz cudem wyszła ci jedna płytka. Wszystko to jest co najmniej dziwne, a już na samym początku gdy się do ciebie odezwałem prosiłem ciebie żebyś nie ściemniał i jak nie masz ochoty na wymianę to powiedz otwarcie i nie ma sprawy.

P.S. Szczerze mówiąc wymieniałem się już z paroma osobami i nigdy nie miałem problemu więc cała sytuacja troszkę mnie zirytowała i z tego powodu zablokowałem twój nr gg (chociaż już mi przeszło i nie żywię urazy).

Offline

#22 2005-08-11 20:00:55

DARK_SAN
Użytkownik
Skąd: Przemyśl [Fr33l4nc3r]
Dołączył: 2005-01-26

Odp: nietypowa wymianka :D

Goku !!! Piszesz:
(ja czekam, a mógłbym wymienić sie w tym czasie z kimś innym)
Stary ja ci nie zabraniam sie wymieniac z innymi LOL!! Za pierwszym razem jak do mnie pisales to mowilem ci ze jade do qzyna to nie mow mi ze sciemniam ze gdzies wyjechalem :[
Jak tak bardzo chcesz sie ze mna wymienic to nie ma sprawy tylko od razu mowie jak nie bedzie przynajmniej 10 tytułów ktore
mnie inetersuja to od razu mowie ze z wymiany nici bo ja sie wymieniam o duzo anime bo o mniej to nie chce mi sie tak co chwilke wysylac plyt jezor

Jak ktos chce sie wymienic to piszcie na GG lub maila
doszlo mi dzis z 30 DVD z anime (same OGM i mkv) takie tez formaty mnie interesują

Offline

#23 2005-08-11 20:12:51

AKUMA
Użytkownik
Skąd: Wziąć na flaszkę ?!
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: nietypowa wymianka :D

Goku daj spokuj i nie rób zadymy jezor

Offline

#24 2005-08-11 23:40:44

songoku
Użytkownik
Skąd: Bydgoszcz
Dołączył: 2005-02-07

Odp: nietypowa wymianka :D

Nie no rozwalasz mnie stary nie dość, że rozwijasz temat, to jeszcze wyjeżdżasz, że mi czegoś nie zabraniałeś. Oczywiście, że nie. Jednakże widzisz ja jestem taką osobą, że jak się z kimś umawiam na wymianę, to po co mam się w tym czasie ustawiać z inną?? Przecież ufam ci na tyle, że nie potrzebuję zabezpieczenia. Po co mi te same tytuły podwójnie?? Natomiast napisałeś mi, że nie będzie ciebie do końca sierpnia teraz nagle piszesz, że dostałeś dziś 30 DVD i już jesteś w domu!! Szybki jesteś z tą wymianą, może umówiłeś się z druga osobą i chciałeś sprawdzić kto pierwszy się odezwie.Teraz pewnie tytuły, które chciałeś ode mnie są już nieaktualne, ponieważ właśnie skombinowałeś je sobie. Natomiasta to co ode mnie chciałeś pisałeś mi ze 3 razy więc jakby ci zależało to byś dał znać. Poza tym wziąłeś mój numer telefonu, który dałem ci jak jechałeś drugi raz do qzyna, więc z kontaktowaniem się ze mną na pewno nie masz problemu.
Ok. kończę ten wątek, myślę, że nie ma sensu kontynuować go na forum. Jak jeszcze do mnie coś masz to pisz PW, albo maila. GG zablokowałem ale maila nie.

P.S. Akuma cię polecał ja nie (myślę, że wytłumaczyłem dlaczego). To były nasze subiektywne opinie.

Offline

#25 2005-08-12 09:14:43

jinjej
Użytkownik
Skąd: チェンストホヴァ
Dołączył: 2004-11-12

Odp: nietypowa wymianka :D

Tak prostując wszystko - lolem jest ten kto nie wie że wymiana dochodzi do skutku w chwili przyjecia ofert. Więc pamiętać o tym należy, bo od tej pory z mocy prawa umowa wymiany dochodzi do skutku. Można co prawda odwołać wymianę ale przed rozpoczęciem wypalania płyt przez jedną ze stron. O tym nawet małe dziecko wie. Po chamsku jest kogoś truć pół dnia z wymianą a później powiedzieć wypchaj się. Lepiej się nie narzucać i kłopot z głowy. A panowie prywatne wymiany słów miedzy sobą zostawcie na gg lub mailu.


日本はきれいなです. 日本女の子にも..

Offline

#26 2007-09-07 18:39:25

pełnometalowy
Użytkownik
Skąd: Opalenica
Dołączył: 2007-07-02

Odp: nietypowa wymianka :D

piraci jezor lol haha kupcie originalne gry i anime ;]

Offline

#27 2007-09-07 18:50:05

Maniack
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2006-01-09

Odp: nietypowa wymianka :D

pełnometalowy napisał:

piraci jezor lol haha kupcie originalne gry i anime ;]

Gravedigger shithappens

Ostatnio edytowany przez Maniack (2007-09-07 18:50:16)

Offline

#28 2007-09-07 19:06:17

DARK_SAN
Użytkownik
Skąd: Przemyśl [Fr33l4nc3r]
Dołączył: 2005-01-26

Odp: nietypowa wymianka :D

Dobrze temat ktoś odkopał xD

Nawet juz ps2 nie mam buehehe jezor

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024